Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie miałem dziś taki przypadek " zajeżdżam do gościa od CB odkręcam kufer z tyłu i nie mogę siędostać do tego całego radia , a gość mówi zaraz sprawdzę inaczej i okzało się że po włączeniu pracuje na naszym paśmie ?? ?? Ale mam problem trzeba mi jakiś shemat jak podlączyć zestaw do kasku ma ktoś może wtyczka 5 pin który do czego ?? tzn. słuchawki , mikrofon , masa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz opis większości wtyczek

http://www.videoaudio.pl/forum/Gniazda-i-wtyki-najczeciej-wystepujce-w-sprzecie-audio-wideo-Opisy-pinow-i-polczen-t4707.html

wtyczka DIN w ventce ma tak samo



z olejem jeszcze się zastanowię , a mam jeszcze taki problem czy na zimę mogę wyciągnąć aku z moto ?? nic mu się nie stanie tzn. nie rozprogramuje czy coś tam ??

ja na cała zime podłączam ładowarkę i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od tego Gościa brałem sprzęt, super się sprawdza, a cały temat macie tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/115583-audio-w-venture/page-7?do=findComment&comment=2097474

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie : gdzie znajduje się filtr paliwa: ?? i czy napęd czyli wał i przekładnia tył wymaga tylko wymiany oleju i czy różni się od tego w V star 1100 wizualnie tak ale w środku? Bo mam taką i nie wiem czy nie zostawić na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy maszyniści naszych małych parowozów,

 

Uprzejmie informuję, że forum wuwuwu.yamaha-dragstar.pl dojrzało do zmian i rodzina motocykli na forum została rozszerzona o wszystkie gwiazdy w tym naszą królewską, a nazwa uległa zmianie na wuwuwu.yamaha-stars.pl, część z nas zna to forum dość dobrze, a tych co nie znają zapraszam do wizyty.

 

Powoli przegryzam się przez ponad 90 stron naszych wpisów na FM, przerzucam do yamaha-stars i segreguję na odpowiednie tematy będzie więc łatwiej nawigować oraz uniknąć dublowania pytań.

 

Pozdrawiam i zapraszam

 

Marsinus

Edytowane przez Marsinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja złodziej - taki film był ;)

Marsinus (IP: 31.11.221.194)

Napisano dziś, 12:24

Drodzy maszyniści naszych małych parowozów,
Uprzejmie informuję, że forum wuwuwu.yamaha-dragstar.pl dojrzało do zmian i rodzina motocykli na forum została rozszerzona o wszystkie gwiazdy w tym naszą królewską, a nazwa uległa zmianie na wuwuwu.yamaha-stars.pl, część z nas zna to forum dość dobrze, a tych co nie znają zapraszam do wizyty.
Powoli przegryzam się przez ponad 90 stron naszych wpisów na FM, przerzucam do yamaha-stars i segreguję na odpowiednie tematy będzie więc łatwiej nawigować oraz uniknąć dublowania pytań.
Pozdrawiam i zapraszam
Marsinus"

informacja zostaje jednocześnie skierowana do Administratora

zdajesz sobie sprawę, że dokonujesz kradzieży zawartości forum motocyklistów, jak sądzę bez zgody administratora i właściciela tych danych?

jeszua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w kwestii dbania o powłokę lakierniczą - czego używacie do pielęgnacji?

 

Ja kupiłem delikatną pastę polerską bo mam parę rys na kufrach i wosk palmowy, zobaczymy jaki będzie efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrej.p temat już był wałkowany na forum - plastików się nie chromuje, można je oddać do metalizacji próżniowej.

Wpisz w gogle i poszukaj koło siebie, zawsze możesz obszyć skorą itd., ale ta masz kilkadziesiąt postów wcześniej.

Zupełnie nie rozumiem, Twojego posunięcia - jak ja będę sprzedawał swoja Kochankę to tylko dla tego, że będę się przesiadał na Goldasa lub wyjdzie nowa wersja Ventki z wyposażeniem jak Goldas.
Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...