Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacne grono Ventka odstawiona bo pogoda kiepska, więc może wrzucę linka do opisu tegorocznej podróży. Wiem że to jakby do innego działu trzeba by wrzucić, ale podróż Venturą ....... itd.

Księżniczka jak zwykle przejechała bez żadnych usterek spalanie bardzo umiarkowane około 5,5 l/100km, drogi różne od autostrad po szutry, przed wyjazdem synchronizacja gaźników, nowe opony, świece, świeżutki olej i filtry. Kask szczękowy, muza w słuchawkach,CB włączone w zależności od potrzeb. Ventura lubi długie przeloty.

 

Zapraszam do lektury:

http://dziennikimotocyklowe.com/4-mare-092013-wyprawa-do-4-morz-kompletna-relacja-z-wyprawy/

Edytowane przez mosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosiu coś pięknego taka trasa to marzenie . Ja w tym sezonie zrobiłem alpy, ale moje 3000 tyś km do twoich 6000 tyś to pikuś. Moje plany na następny sezon to Chorwacja ,ale to tylko plany .Jeszcze raz wielki szacun dla wszystkich co pokonali tą trasę ,więcej takich fotek na forum nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne przedsięwzięcie!
Namawiam moją Evi na jakąś trasę i jakoś ciągle wokoło komina…
Szacun!
Pozdrawiam!
Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich dopiero 1 raz na forum, w tym roku zacząłem jeżdzić na tym wspanialym motorze co wy i tak jak wszyscy piszecie jest super, tylko zawsze musi być jakiś problem w moim motorku jak chce dzybko przyspieszyc tak ostro i szybka zmiana biegów zapala się na chwile kontrolka oleju nie ma tego jak się gazuje bez jazdy jak się jedzie nawet bardzo szybko tylko jak się ostro dokręca czy to jakiś sygnal przeciążenia cz jakiś poważny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać nowego kolegę. :biggrin: Masz typowe objawy dla zbyt niskiego stanu oleju. Sprawdź, ewentualnie uzupełnij do 3/4 szkiełka (moto w pionie) i zobacz czy objawy zanikły. Jeżeli nie, to trzeba będzie szukać dalej. Ja bym od tego zaczął.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też witam wszystkich dzieki z góry za każdą podpowiedź. odrazu jutro kupuje nowy olej i leje na maksa jeszcze jak by ktoś poradzil co wlać do venturki jakie parametry no i jaki producent jeżdziłem na motulu ?A co do spotkań na drodze to mam nadzieje że w nowym sezonie się gdzieś spotkamy w grupie



Dokladnie ten 15 km od Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas już czworo to prawie jak dzikie wieprze haha

witam Tomka i pozdrawiam

 

Haha, ale się ubawiłem :) z żoną lubimy ten film i co jakis czas mi docina. Średnią wieku mamy może nieco niższą, ale damy radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę żę ekipa się szykuje poważna na 2014 super. A wracając do obsługi naszych maszynek czy jest ktoś kto przestroi mi radyjko z USA na UE?Mam dużo do zrobienia przez okres zimowy i będe was dręczył pytaniami bo jak widać po opisie jestem świeżak(-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem ,radio niby gość przestroił i jest jak było ja słyszę mnie nie słyszą . Mam taki zestaw ohs 500 , nie wiem może musi być coś innego ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich Venturowiczów

 

chętnie sie przyłącze do dyskusji gdy będę miał coś do powiedzenia ,przesiadłem sie z Drag Star 650 na Venture w tym roku z racji wieku,(człowiek szuka komfortu)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...