Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piter, ale czy dostepne to juz nie patrzyles ...

 

 

Akurat moje rozmiary są dostępne.Trzeba poszukać jak nie w tym sklepie to w innym.

To tylko propozycja,a nie gotowe namiary.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kombinuje jak sie jutro wyrwac i może się uda, ale najszybciej ok 13, 14.00

Widzę że skoro ekipa z Chorzowa, Katowic, może Opola i Raciborza to trzeba wymyślić jakieś miejsce uśrednione w odległości.

Jakieś propozycje? Gliwice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów sezon prawie się kończy ( u mnie na pewno po ostatnim wypadzie w Polskę wyszło mi płótno z tylnej oponki) zjechana na maxa...mam pytanie ?na jakiś oponkach śmigacie w Venturce ,jak miałem Royalkę Tuer to śmigałem na Danlopach i nie mam dobrego zdania , dwa sezony śmigałem też na Continetalach i byłem zadowolony czeka mnie wymiana pewnie założę Continetale ale chętnie posłucham innych opinii.

 

Pozdro Mario Bytów

Metzeler sprawdzone w Venturach na mokrej i suchej nawierzchni ładnych pare kilometrów ..... ale co kto lubi!!!!! .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby dzwonic, to trzeba najpierw tu wleść i widzieć, ze cos sie szykuje ....

 

Chłopy, umówmy sie może tak, że jak którys z nas tutaj z okolic będzie miał kilka godzin na wypad to wtedy dzwoni do pozostałych, albo pisze tutaj i śle SMSy do wszystkich że coś sie kroi i wtedy zerkamy na emaile i OK.

Ja i tak widze na bieżąco co sie tutaj wypisuje bo subskrybuję ten temat i dostaje emaile o każdych tutaj wypocinach. Dzisiaj emaile sie czyta w telefonach więc od razu widac na ekranie że coś nowego wpadło.

Już sie nie mogę doczekać do kolejnej szansy na spotkanie. W tygodniu może być ciężko, ale weekend wygląda dośc spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie dostałeś te opony chodzi mi o komplet Commandre II

 

Kurcze nie pamiętam :( Szukałem na necie i gdzieś je trafiłem chyba oponeo ale z tego co widzę to nawet wujek google ich nie znajduje.

 

Poczekaj może po sezonie się coś trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...