Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NUMANOID na już potrzebuję tylne mocowanie tłumika prawego to pod kufrem w serwisie nie ma możliwości zamówienia więc pozostaje z USA i chyba raczej nówka bo uzywki wątpię czy dostanę gdziekolwiek

a tak po za tym to dopiero poznaję mój nabytek więc cos tam się nazbiera :)

Kiedy bedziesz zamawiał i coś nowego czy używka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numanoid, można się podłączyć pod Twoje zakupy?

z oryginalnych rzeczy potrzebował bym szparunki na przedni błotnik i owiewkę,

z akcesoryjnych rzeczy, włączniki na zbiorniczek od płyny hamulcowego.

Co Ty na to?

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Road Starze miałem taki http://www.motomoto.pl/akcesoria/m52-605A.jpg

 

Kupowałem w WMW Jasło http://www.wmw.com.pl/ .

Bardzo przydatna rzecz,można podłączyć trzy odbiorniki,ja miałem na jednym light bary oczywiście przez przekaźnik,na drugim podświetlenie ledowe silnika.Trzeci był wolny do wykorzystania w przyszłości.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie tak mogę dokonać zakupu waszych części,ale tylko nowych i na pdst .ustalonego symbolu i nr.części.Ja zaopatruję się we wszystko na www.boats.com. Także by uniknąć z mojej str.pomyłki,proszę wybrać daną część,zapisać symbol części,podać ilość sztuk,lub wysłać mi linka do tej wybranej części.Proszę pamiętać że okres oczekiwania wynosi przy tanim koszcie wysyłki to 2-4 tygodni.Oczywiście jeśli ogólna kwota przekroczy 200 zł to poza kosztami wysyłki ,ja w Polsce bedę musiał zapłacić cło . Zakupy bęę robił około 20 grudnia.Pozdrawiam

 

Numanoid, można się podłączyć pod Twoje zakupy?

z oryginalnych rzeczy potrzebował bym szparunki na przedni błotnik i owiewkę,

z akcesoryjnych rzeczy, włączniki na zbiorniczek od płyny hamulcowego.

Co Ty na to?

Pozdrawiam!

Dyzio

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem na Okęciu przez cztery lata, nie pracuję tam około dwóch lat, ale z pewnymi osobami kontak utrzymuję, więc mogę z Tobą pojechać po odbiór paczki ;)

Popatrzę, poszukam i będę pisał na PW.

Poczekać mogę – oby do wiosny ;)

Dzięki!

Pozdrawiam!

Dyzio

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUMANOID ta strona którą podałeś to o łodziach, nie mialo być przypadkiem www.boats.net taką mi kiedyś podałeś jak się pytałem o kufer

 

Zerknij jeszcze na taka stronę którą mi podał Maniek www.stadiumyamaha.com chyba jest troche taniej na drobnych rzeczach o kilka centów ale na droższych już o parę dolarów, zawsze coś :)

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUMANOID ja mam chyba inny komputer niż ty albo mam kurzą ślepotę bo u mnie po lewej nic innego jak łodzie nie mogę wybrać nawet po przetłumaczeniu w google ale grunt żeby nr części się zgadzał

 

Na tą chwilę potrzebuję coś takiego:

1. 90159-06033-00 1szt

2. 90480-20447-00 2szt

3. 36Y-14747-00-00 2szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Pozycja nr.1 - produkt przestarzały.

Poaycja nr.2 cena za 1 szt.2,39 $

Pozycja nr 3 cena za 1 szt. 8,81$

RAZEM 22,40 $ ,z kalkulatora walutowego Boatsu wynika kwota 60,01 zł.na dzień 10.12.2012.

Ja zamówić mogę ale napisz co dalej....? musisz dopłacić za ewent.przesyłkę do ciebie. Napisz mi co to jest? i jak to widzisz.Ja zamawiam towar około dnia 20.grudnia 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycja nr 2 nie wiem jak to opisać, to jest tulejka gumowa z mocowania kufra do błotnika

Pozycja nr 3 to podobna tuleja gumowa ale do podwieszenia tłumika

Jak to bedzie już w Polsce to wystarczy włożyć do koperty i przesłac paczką pocztową na mój koszt,

Pytanie jaki jest koszt przesyłki do Polski ?? czy to gra warta świeczki przy tak małym moim zamówieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie potrzebuję pomocy w zakupie na eBayu za oceanem. Czy ktoś z Was sam kupuje lub ma kogoś kto kupuje używki w Ameryce. Potrzebuję relingi do bocznych kufrów. Na allegro i na europejskim eBayu nie ma, jest za to na amerykańskim i to w rozsądnych pieniądzach. Niestety nigdy sam nie kupowałem (język) i dlatego chciałbym się podpiąć do kogoś kto tam kupuje.

Proszę o pomoc!!!

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...