Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, nie zauważyłem tego, sorki. W każdym bądź razie dalej szukam potwierdzenia ile Ventura ma do setki :-)

 

Według tej strony http://motoprofi.com/motospecspictures/yamaha/xvz_1300_tf_royal_star_venture-2000.html 5,8 sekundy do 100 km/h

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów

Mam na imię Darek zamieszkuję w Katowicach i właśnie skończyłem lekturę 54 stron tego wątku gdzie znalazłem naprawdę dużo informacji i opinii o Venturze, nie ma Was za dużo ale myślę że jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym roku zakupię taki właśnie krążownik :) i dołączę do Waszego grona a to co przeczytałem pomoże mi w późniejszej eksploatacji. W tej chwili śmigam drugi sezon na Drag Starze 650 ale Ventura mnie zauroczyła a i moja małżonka będzie chyba bardzie zadowolona z jazdy na kanapie niż na zydelku w Customie :biggrin: Zaczynam poszukiwania

Przy okazji pozdrowienia dla Zajcowa i Marsiniusa z forum YDS - też tam jestem zalogowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem nawet koledze więcej! Jak usiądzie na Venturce to będzie problem aby ja wygonić z garażu! I nie chodzi o to, że jest mięciutko pod pupcią, ale o to, że ma bezpośredni nadzur nad kierowcą "interkom". Ale nic sie nie martw. Wystarczy, że wcisniesz guziczek na pulpicie sterowniczym i milutki gos żonki zamieni się na seksowny głos Shakiry! :biggrin: Nie musisz jej mówić, że jej nie słychać... :biggrin: niech sobie mówi. Krótko mówiąc, motorek jest zajefajny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć jak zacytowac kogoś bo z tekstów pomocy (angielski kto to wymyślił) nijak nie moge wywnioskować

Nie bardzo kumam o co chodzi ale w dolnym prawym rogu masz opcje "cytuj" i "odpowiedz" to tam trzeba kliknąć

 

A tak poza tym to witam.Mieszkam całkiem nie daleko, to jak już kupisz Gwiazdę to na pewno się spotkamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo kumam o co chodzi ale w dolnym prawym rogu masz opcje "cytuj" i "odpowiedz" to tam trzeba kliknąć

 

A tak poza tym to witam.Mieszkam całkiem nie daleko, to jak już kupisz Gwiazdę to na pewno się spotkamy .

Nie bardzo kumam o co chodzi ale w dolnym prawym rogu masz opcje "cytuj" i "odpowiedz" to tam trzeba kliknąć

 

A tak poza tym to witam.Mieszkam całkiem nie daleko, to jak już kupisz Gwiazdę to na pewno się spotkamy .

 

 

Po naciśnieciu cytuj i odpowiedz wyszło coś takiego jak powyżej wszystko podwójnie może podpowiesz mi jak zrobić żeby zacytować tylko fragment wypowiedzi poprzednika

 

 

A tak po za tym dzięki wszystkim za przywitanie

 

Apach miło mi będzie się spotkać nawet wcześniej zobaczyć na żywo twoja maszynę bo tak naprawdę to jeszcze nie widziałem Ventury tylko na zdjęciach, a może dasz się przymierzyć do siedzenia czy w ogóle mi spasuje, jak bedziesz się gdzieś wybierał jeszcze na małą przejażdzkę to chętnie dołączę

 

forrest jak moja żonka zaskoczy że ją nie słucham to dostanę po kasku a to trochę boli :biggrin: tak mam w Dragu jak za szybko jadę

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż mój Draguś mi wystarcza dla mnie samego ale czego nie robi się dla drugiej kochającej połówki, to i tak jeszcze wszystko zależy od funduszy jakie uda mi się nazbierać przez zimę, a może ktoś z Was by mi w tym pomógł kupując u mnie jakieś autko dostałbym prowizję od sprzedaży :biggrin:

 

A tak przy okazji chciałbym się dowiedzieć jak kupowaliście swoje maszyny, czy były to motory które juz jeździły w Polsce czy świeżo sprowadzone, czy może sprowadzone bezpośrednio dla Was, może macie jakiegoś zaprzyjaźnionego fachowca albo firmę która ściąga z USA Venturki oczywiście bezwypadkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego Kolegę zafascynowanego Ventką, który ma w dodatku poczucie humoru ;)

Chyba Twoja druga połowa też jest na Forum ;), że tak sobie u Niej plusujesz :)

 

Ja swoją Ventkę kupiłem już po sprowadzeniu do Polski, była dość długo w ogłoszeniu.

Oglądał ją Maciejka, a po pół roku ja się nią zainteresowałem.

Nie liczył bym na motor, który nie miał jakiejś przygody.

Ponieważ czekasz do wiosny, to popatrz na strony amerykańskie i holenderskie, a potem przelicz koszty transportu i ubezpieczenia. Są w US firmy transportowe, które prowadzą Polacy. Niestety największy problem jest tam w zalezieniu motoru – kupujesz kota w worku. Możesz poszukać w Holandii i pojechać osobiście.

Ja powoli rozglądam się za Hondą GoldWing, ale to bardzo powoli… i jeszcze nie podjąłem decyzji, poza tym borykam się z tym samym problem co Ty – kasa ;(

Pozdrawiam!

Lewa w górę!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją sprowadzoną kupiłem przez neta bez oglądania - wpłaciłem zaliczkę pojechałem i wtedy obejrzałem zapłaciłem resztę i wróciłem 400km do domu. Jak ruszałem spod salonu/komisu to mi się nogi trzęsły ;) A przy pierwszym hamowaniu prawie przeleciałem przez kierownicę (skutki przesiadki z XVS 650).

 

Kombinuj tak jak pisze Dyzio, albo może ktoś z obecnych posiadaczy i uczestników tego forum będzie chciał sprzedać ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apach wysłałem Ci namiary w wiadomości

 

Już od paru dni przeglądam ogłoszenia jak na razie sonduję, cięzko jest kupić motor jak się go nie zna, przed zakupem Draga to przez 2 miesiące czytałem informacje na forum na co trzeba zwracać uwagę gdzie zajrzeć a w tym to wszystko zabudowane chyba trzeba przy zakupie liczyć na szczęśliwy traf

 

Strony amerykańskie to faktycznie loteria ja jestem osobą która nie wpłaci kasy dopóki najpierw nie zobaczy, nie dotknie, holandia to faktycznie już bliżej, przegladałem ostatnio mobile ale nic z holandii nie znalazlem a w ogóle to mało było Ventur

Edytowane przez Dariow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie jest koleś który prowadzi komis motocyklowy a motocykle sprowadza z Kandy i maja liczniki w km/h.Dwa lata temu mój kolega kupował od niego Venturkę i był zadowolony.Teraz widziałem ,że ma też jedną na sprzedaż.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz coś kupić w Holandii, to proponuję szukać na: http://www.marktplaats.nl/

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...