Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele je zobaczymy i ocenimy. W całości wyglądają spoko.

Moje są znowu obdartę i też nie ma efektu. Na następny sezon się zrobi.

Aha zapodałem stroboskopy. Wielkości lightbarów. Zajebioza, tylko muszę pokrowcę zorganizować, bo dowód do zabrania. Pzdr.

Arturo, zapodaję tel do Marcinowic. Tam poleruję i doradzą gdzie można to zrobić. Co do Gallesa to są 3 oddziały i może nie wszystkie robią. Ja marudę dawałem do Feryl-a we Wrocku. Nagadał ile to warst idzie. 1, 100 zł i tak zlazło. Nie polecam. Paprok.

tel. 506048354

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele je zobaczymy i ocenimy. W całości wyglądają spoko.

Moje są znowu obdartę i też nie ma efektu. Na następny sezon się zrobi.

Aha zapodałem stroboskopy. Wielkości lightbarów. Zajebioza, tylko muszę pokrowcę zorganizować, bo dowód do zabrania. Pzdr.

Arturo, zapodaję tel do Marcinowic. Tam poleruję i doradzą gdzie można to zrobić. Co do Gallesa to są 3 oddziały i może nie wszystkie robią. Ja marudę dawałem do Feryl-a we Wrocku. Nagadał ile to warst idzie. 1, 100 zł i tak zlazło. Nie polecam. Paprok.

tel. 506048354

 

Dzięki harbuz za namiary. Wykorzystam w przyszłości. Właśnie kolega przywiózł mi te końcówki, dziś polakierowane. Wyglądają naprawdę super. Lakier czarny w metaliku. Gładkie jak pupcia niemowlaka, a błyszczą się jak psu jajca. Jak lakier porządnie wyschnie to zabiorę się za montaż. Teraz to zdecydowanie lepiej wyglądają.

koncowkatlumika.jpg

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to kosmos :)

Mógł Ci je w srebrnym metaliku zrobić...

Pozdrawiam!

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to kosmos :)

Mógł Ci je w srebrnym metaliku zrobić...

Pozdrawiam!

 

Hehehe, a biała perła ? Żartuję :biggrin: Na razie styknie to co jest. Jak będą się za mną za bardzo oglądać to zmienię kolor na srebrny :laugh:

Jeszcze na dniach muszę dorobić przycisk interkomu i zrobić coś z podświetleniem kierunków.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zrobić coś z podświetleniem kierunków.

 

Co masz na myśli!?

Chcesz zlikwidować światła pozycyjne z kierunkowskazów!?

Czy zrobić pozycje w kierunkowskazach?

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kierunkowskazach są światła obrysowe.Wersja USA nie ma światła pozycyjnego z przodu.Ja bym tego nie wywalał.Latam na takich światłach sześć lat i nigdy nie było problemu.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiesz Policjantowi, że masz światła obrysowe, to na pewno będziesz miał problemy :)

Rozporządzenie Ministra Transportu w sprawie dopuszczenia pojazdów mechanicznych do ruchu jasno określa od jakiej szerokości pojazdu montowane są światła obrysowe.

 

Dlatego ja twierdzę, że mam pozycje, ponieważ w lampie mam tylko żarówkę dwuwłuknową - świateł mijania i drogowych.

Pozycje zgodnie z tabelą (chyba załącznik nr 6) mają mieć białą barwę światła, ale i na to jest sposób :)

Białe klosze i dwie żarówki, a wtedy z pozoru wszystko jest OK.

Z pozoru, ponieważ lampa kierunkowskazu jest homologowana na jedną żarówkę :)

Ja z przodu mam lampę ze szkłem ZELMOT - ma polskie oznaczenia i doświetlenie prawej strony, wcześniej już o tym pisałem i zamieszczałem zdjęcia.

 

Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że jak jest dobrze, to jest dobrze, ale jak coś się stanie i Ktoś ma dobrego prawnika, to zaczyna się korowód…

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zlikwidować pozycje z kierunków. A właściwie to zrobić włączik/wyłącznik samych pozycji. Ponoć do tego jest jakiś kabelek który idzie do przerywacza, i tam chcę wstawić w obwód wyłącznik. Wtedy byłby wilk syty i owca cała. Tylko nie pamiętam gdzie u Nas jest przerywacz, kojarzycie może?

 

No i jak teraz wyglądają już zmontowane? Lepiej, prawda? :biggrin:

tlumiki5.jpgtlumiki6.jpgtlumiki7.jpgtlumiki8.jpg

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiem twierdzic, ze jak były nowe, to były brzydsze (lufy) !!!

 

Policja w motocyklach tez ma swiecace na stałe przednie kierunki (nie we wszystkich).

Ciekawe czym sie tlumaczą, bo jak mnie zatrzymaja, to zamierzam sie tlumaczyc tym, ze sie na niedoscignionym wzorcu wzorowalem, czyli na ich motocyklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracalem za bardzo uwagi na policyjne motocykle, te ktore widzialem to nie mialy swiecacych kierunkow. Moze w wiekszych miastach takie jezdza, nie wiem.

Jeszcze w sprawie tlumikow. Zastanawiam sie jak dlugo ten lakier wytrzyma, jak mocno beda sie nagrzewac te koncowki?

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak mocno będziesz odkręcać ;) .Ale powinien wytrzymać ,Sama końcówka nie jest bardzo gorąca.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturze - wydechy SUPER! Jak troszkę na nich pojeździsz to sie jeszcze okarze, że je bez zmian zostawisz na kolejny sezon. Co do temperatury to tak jak pisze Piter, będą najwyżej mocno ciepłe. Mi się podobają!

P.S. Koreczek wyszedł rewelacyjnie!

Edytowane przez forrest2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...