Skocz do zawartości

Yamaha Royal Venture, wątek użytkowników


maciejka 750
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Korsarz mam do Ciebie prośbę. Widzę na zdjęciu, że masz przy swej ventce sprytne oparcie dla kierowcy. Czy nie sprawiłoby Ci dużego bólu zrobienie sesji zdjęciowej szczególnie mocowania poduchy (regulacja kąta) oraz mocowanie do moto. Na allegro są oparcia z blachy, znajomy kupił, założył i szybko zdjął gdyż było do bani !!! :banghead:

Przygotowania do sezonu idą pełną parą i takie oparcie może być przydatne (chyba że Masz inne zdanie w tej kwestii).

pozdrawiam.

 

 

Ja jestem zadowolony z oparcia pod warunkiem odpowiedniego ustawienia wysokości i kąta oparcia. Na trasie nie odczuwa się zmęczenie kręgosłupa i jak by nie patrzyć to dodatkowy komfort.

post-47148-0-88770600-1329303412.jpg

post-47148-0-22783500-1329303426.jpg

Edytowane przez Korsarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Ty smigasz pierwszym modelem Ventki. Są bardzo żadkie, i w takim stanie praktycznie nie można już ich spotkać. Co do linii - przypomina bardziej turystyka niz criusera i z tego powodu nie leży mi jego bryła, bo kocham chromy, choppery i cruisery. Podoba mi się linia Drag Stara i Vtx-sa, a dodając torszkę turystyki wychodzi przepiękny steamer czyli Royal Star xvz 1300 Venture i tak pogodziłem wszystkie upodobania :) . No i inaczej się go prowadzi od Twojego modelu. Nie zmienia to faktu, że to Ventka i na pewno miło bedzie sie spotkać.

 

 

 

no postaram się trzymać kulture.... co do ventek ;P ;) hehe ;) ktoś musi xD

 

mi jeszcze podoba vtf 1700? dzisiaj znalazłem na allegro... fajne choperowe pomieszane ze sportowym?

 

moze kupie sobie 3 xD tylko troche drogie...

Pozdrawiam Panów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oparcie mi też się podoba, ale boję się jak się użytkuje - szczególnie w moim przypadku. Nie będę się rozwodził nad tematem, ale powiem, że często jeżdżę w gorsecie - kręgosłup...

 

Endrju71 wysłałem Ci końcówkę manetki.

Jest wypadek, auto w rowie, Lekarz udziela pomocy rannym, Policja zabezpiecza miejsce zdarzenia, Straż Pożarna neutralizuje wycieki, a po pól godziny przyjeżdżają dzielni Strażnicy ze Straży Miejskiej i wypisują mandat za parkowanie na trawie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś z was przerabiał temat spojlera(lotki) na tylny kufer. Poszukuję i dość kiepsko to idzie. Wysyłałem zapytania do producentów, ale odpowiedzi mam odmowne. Może ktoś z was może pomóc :)

 

To może ja! Ten jest godzien Naszych maszyn http://allegro.pl/audi-r8-rieger-tuning-spojler-tylny-carbon-nowy-i2093185506.html :wink: ...cenowo :biggrin:

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a to podluzne cos pomiedzy cylindrami, to co to jest. Ta taka "trumienka" ?

 

To? 111.jpg

Wygląda mi to na jakiś odpowietrznik komory silnika, trudno stwierdzić.

Edytowane przez II Artur II

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rysunku wynika że przychodzą tam węże z płynem chłodzącym i olejem. To może jakiś rodzaj chłodnicy, wymiennika ciepła? Aleś Jacek6 zadał zagadkę na noc :biggrin:

Jutro jak wstanę z samego rana to rozbiorę ten element i napiszę Ci dokładnie co to jest.

--

pozdrawiam

Artur Wojtkowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...