Skocz do zawartości

Zaproszenie na wyścigi do Czech Czech Road Racing


_siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tłumacząc kolegę Kondrad1f - jest autorem tego filmu i wielbicielem tego typu zabaw i nie można mu zarzucać braku profesjonalizmu w robieniu filmików itp bo to nie jest forum fotograficzne czy jakieś inne tylko motocyklowe. A w temacie motocykli i techniki jazdy na nich jest ekspertem. :)

 

Sądziłam, że już wyraziłam się jasno co do tej niesmacznej sprzeczki...

 

Cieszyłam sie od ucha do ucha oglądając ten filmik i nie miałam zamiaru niczego sprowokować.

 

Ale....jak mój nick wskazuje...chyba tego dokonłam...

 

jeszcze raz, bardzo przepraszam. Mam nadzieję, ze już będzie dobrze...

Skoro siwy potwierdza, że Kondrat jest ekspertem to wieki szacunek oddaję, bo ja ciągle rozkładam skrzydła i wiatr ciągle mnie czegoś uczy... by nie rozbić sie o skały...

 

Eniłej...

Obowiązki mnie trzymają, ale znajdę czas by pojechać i jeszcze raz przeżyć to co kiedyś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się wybieram na Ceska Tourist Trophy do Horic i mam pytanie odnośnie noclegu. Czy da się bez problemu rozbić tam namiot na tyle blisko, żeby nie trzeba było dojeżdżać na wyścigi? Miejsca na tej łące przy padoku trzeba jakoś zarezerwować wcześniej (to jakiś camping, z kiblem, etc czy tylko kawał trawy?)? I ew jakie inne miejsca (campingi) polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę ale trzeba się wbić w piątek

warunki- kawał trawy i nic więcej

w mieście są tojki więc z dwójką nie ma problemu:P

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram na Ceska Tourist Trophy do Horic i mam pytanie odnośnie noclegu. Czy da się bez problemu rozbić tam namiot na tyle blisko, żeby nie trzeba było dojeżdżać na wyścigi? Miejsca na tej łące przy padoku trzeba jakoś zarezerwować wcześniej (to jakiś camping, z kiblem, etc czy tylko kawał trawy?)? I ew jakie inne miejsca (campingi) polecasz?

Łączka jest w bezpośrednim sąsiedztwie padoku wewnątrz toru, lepszej lokalizacji chyba nie można sobie wymarzyć. Gdyby było bardzo zimno na rynku też przy torze jest hotelik cena okolo 70 zl od osoby ze sniadaniem i knajpa z ciemnym pysznym piwem za około 4 złote.

Klimat świetny Kondziu potwierdzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03-04.07.2010 Okruh Frantiska Bartose Ostrava

- gdyby były jakieś pytania, mam kontakt z organizatorami, rozmawiałem z nimi w zeszłym tygodniu i postarają się zorgannizować jakies pole namiotowe z toytoy i wodą dla kibiców z Polski - liczą na nas.

www.rabamotosport.cz

 

Ktoś się wybiera ? Będę w tym czasie na południu Polski i chętnie zboczył bym z trasy :crossy: Podjarałem się :icon_mrgreen:

 

EDIT: Jednego dnia sa treningi, drugiego wyscigi czy oba wyscigi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Ja ze znajomymi na pewno będziem.U nas jak by był takie wyścigi to znając życie totalny burdel.A tam kultura,fajna atmosfera.Drogi dużo w lepszym stanie mniejszy ruch.Oby tylko w końcu trochę słońca.

A i jak z miejscami na zaparowanie moto,będą jakieś strzeżone?Bo ostatnio to ktoś nas kasowała ale czy pilnował to chyba nie :)

Edytowane przez sgregor242
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się wybiera ? Będę w tym czasie na południu Polski i chętnie zboczył bym z trasy :crossy: Podjarałem się :icon_mrgreen:

 

EDIT: Jednego dnia sa treningi, drugiego wyscigi czy oba wyscigi ?

W sobote treningi w niedziele wyścigi...

Jaraj sie jaraj bo warto,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Brannej mam nadzieję że pojadę (chyba że będzie Memento w tym samym czasie w Kuniowie, to może chociaż na sobotę), a w czasie Zlatego Kahanca jest zlot w Krotoszynie :banghead: (jakbym miał więcej kasy to bym się urwał szybciej ze zlotu i śmignął tam ) Kurde ciężka sprawa :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Brannej mam nadzieję że pojadę (chyba że będzie Memento w tym samym czasie w Kuniowie, to może chociaż na sobotę), a w czasie Zlatego Kahanca jest zlot w Krotoszynie :banghead: (jakbym miał więcej kasy to bym się urwał szybciej ze zlotu i śmignął tam ) Kurde ciężka sprawa :icon_evil:

No ja raczej odpuszczę w tym roku najważniejszy zlot sezonu (czyt. Krotoszyn) na rzecz Terlickiego okruhu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

juz w przyszły weekend tj. 19-20 czerwca w Horicach kolejne wyścigi motocyklowe. Tym razem zobaczyć będzie można motocykle wyścigowe produkowane do roku 78 i ich jeźdźców schodzących na nich na kolanko :).

www.amkhorice.cz - z Poznania do Horic jest około 350 km, ze śląska nie wspominam, bo wiekszość motocykli nie zdąży się rozgrzać.

Edytowane przez _siwy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...