Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cotlet qrna taki avatar żeś se walnął bez moich praw autorskich?? znowu fotomontaz  :)  8)  :)

 

Piotrusiu czy mi się wydaje, czy Ty na tym avatarku jesteś w garniturku :?: bo to cos białego wyglada albo jak szalik, albo jak koszulka biała taka do garniturku :mrgreen:

holly to nie gajer a koloratka PGR w młodości na księdza startował :flesje: :) :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To było jak na księdza mówiłas batman, skakałaś na główke z dywanu do kałuży i wchodziłaś na stojąco pod szafe

 

to takie stare jeszcze żyją :?: :eek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :!: :?: Może ustalita ten termin konkretnie, bo musza kobite urabiać. Co by mi nie marudziła, że ją zostawiam, a sam jadę "chlać"- cytat :mrgreen: Teraz wie, że i tak mię nie zatrzyma, ale co się namarudzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co :!:  :?:  Może ustalita ten termin konkretnie, bo musza kobite urabiać. Co by mi nie marudziła, że ją zostawiam, a sam jadę "chlać"- cytat  :mrgreen: Teraz wie, że i tak mię nie zatrzyma, ale co się namarudzi :)

 

 

Termin pierwszy weekend lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zanczy mocne tak??  :mrgreen:  :twisted:  :)

 

A mocne znaczy tylko jedno: TATRA MOCNE :)

No ze słabszych to tylko Zywiec :mrgreen:

W ogóle w domku Groopy Trzymajacej Wage tylko te specyfiki sie bedzie podawac w karcie piw :mrgreen:

A Ty Cotlet chcesz z nami w domku być? :twisted: Przemyśl to! Pipcyk potrafi być natarczywy :mrgreen:

PGR sam tego doswiadczył. :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Cotlet chcesz z nami w domku być?  Przemyśl to! Pipcyk potrafi być natarczywy  

PGR sam tego doswiadczył.  

Ja bym nie chcial? :mrgreen: Nawet sie nie zastanawiam! A Pgr to wielu rzeczy doswiadcza! :mrgreen: I chyba potwierdzi, ze ja tez nieraz potrafie byc natarczywy i to do bolu! :twisted: Chyba znajdziemy wspolny jezyk z Pipcykiem... :mrgreen: :)

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...