Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Poczwar to Ty normalnie będziesz kozaczył nam swoją bryką, wiesz jak podprowadzisz niezłego peksa to może jakieś fajne panny wyrwiesz :!: kto wie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

autosan '79 powiadasz no to na takie cos nie wyrwiesz żadnej przed sześćdziesiątką, ale jak sobie chcesz, widze, że dobry z Ciebie chłopak, wierny..... Szramerciowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kurcze, dobre i na tylnej, jak się nie ma co się lubi to się kocha swoją żone :) no ale niech będzie ide na to

 

P.S. Jak się spijesz to Ci podciągne busika i Rzyki moje, witaj przygodo :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wiesz że mi serce łamiesz :?: jak ja juz oczami wyobraźni widziałam siebie w tym pięknym autosanie, się tak rozmarzyłam o wycieczkach krajoznawczych, o pasażerach z wiejskich przystanków pekaesowych, ehh ja w roli kierowcy a Ty mi takie coś robisz :cry: żyć mi się odechciało :cry: gud baj niedoszla przygodo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista!

Lista cd...

 

Lista osob, ktorzy zaszczyca swoja osoba spotkanie forumowe w Rzykach Praciakach:

1. Redwater + 2 osoby (Anula pozdrawiam! Musisz koniecznie byc!)

2. Pipcyk

3. Goffa

4. PGR

5. Cotlet

6. Darek

7. Delfi

8. Vit

9. Amazonka

10. WMax plus Kasia (koniecznie!)

11. Krasnal (obecność obowiązkowa, nia ma to tamto! )

12. Holly (j/w )

13. Broda (j/w ) +Milka

14. QuadMan

15. Mimo + Beata + jego paczka tzn x2

16. Askot (bedziesz?)

17. Groopa z WG: tzn Piekny + Dominik (beda czy nie? PGR sie popytaj, please )

18. Ganczar

19. Poczwar (jedzie nasz hardcorowiec? )

20. Black Jack przez nas zwanyJacusiem (jedziesz Jacus??)

21. MarianKa.

22. _Paweł_ (jak sie upora z kasa?? :mrgreen: )

Razem: jakies 30 osób. Kurde chyba trzeba bedzie wziac czwarty domek :D

Prosze o potwierdzenie.

 

No lista sie rozrosła. I mam nadzieje, ze nikt sie nie wykruszy, bo jak nie to Pocziego biore i bede egzekwowac przyjazd osobiscie :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goffa, jaki tam pogromnca? Bedziesz teraz wypominać? Nie wiem w jakiej bende sytucaji finansowej, bo planuje w moto wymienić:

- przednią opone

- zestaw napedowy

- olej +filtr oleju

- moze amortyzator

- klocki hamolcowe

czyli od groma kasy i nie wiem czy bedzie mnie wtedy stać na ten wyjazd, ale jeśli bedzie po tych naprawach nadal hajs to z rozkoszą pojade :D

 

Hehehe, bron boze nie wypominam :D Wpadaj oczywiscie! Kazdy mile widziany, szczególnie rzeznik :mrgreen:

Zycze aby Ci tego hajsu starczyło. :) Wypijemy browca pokoju :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że mi serce łamiesz :?:

 

że niby ja?

 

no nic się nie łam. w ramach drugiego dnia, czyli goorka treffen, oprócz zwiedzania browaru przewidujemy krótkie przejażdżki wspomnianym autosanem...... połączone z crashtestem busa na przystankach wiejskich

 

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeeeeeeee  

no może będzie MIŁKA :D  :)  :D

MIŁKA ???? Ja ci kurna DAM :evil2: Ot, znalazł siem

 

:D

 

13. Broda (j/w ) +Milka
Nooo jak widzę to i parę mi już znaleźli :) Nie ma totamto, sama se wybiere na miejscu - kto będzie pięknijszy ten mój :lol: Może Poczwarka ??? Ten tjuningbus zaczyna mi siem podobać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19. Poczwar (jedzie nasz hardcorowiec?  )  

 

 

no Goffa - pytasz, czy stwierdzasz :?: :?:

 

mnie by zabrakło na zjeb's party :?: a kto by pgrkowi kołysankę zaśpiewał :mrgreen:

 

przeca on na plecak bierze Cotleta, a ten mu nie zaśpiewa, bo wszyscy go będą testowac.....

co najwyżej będzie mógł mu coś wystękać :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...