Skocz do zawartości

Groopa Południe --- Rzyki Zjeb's Party 2004-First Edition


Pipcyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 :twisted: Chyba znajdziemy wspolny jezyk z Pipcykiem...  :mrgreen:  :)  

Pzdr!

 

Mówisz :?:

 

Czyli pójdziecie w śłinę :?: :twisted: Ale sie dżampa szykuje :!: :mrgreen: Ciekawe tylko co na to Pipcyk 8)

 

Goffa może trening zorganizuje 4-tego we wrocku :?: :) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 :twisted: Chyba znajdziemy wspolny jezyk z Pipcykiem...  :mrgreen:  :)  

Pzdr!

 

Mówisz :?:

 

Czyli pójdziecie w śłinę :?: :twisted: Ale sie dżampa szykuje :!: :mrgreen: Ciekawe tylko co na to Pipcyk 8)

 

Goffa może trening zorganizuje 4-tego we wrocku :?: :) :mrgreen:

 

Sparing trenig :) a potem zawody w ciagnieciu sliny i nagroda bedzie sam na sam z Poczim :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeeeeaaahhhh :mrgreen: Zaraz do sklepu pedaluje po kilo wazeliny! :mrgreen: Powinno wystarczyc na jedna noc co nie - jak nie to sie jeszcze ze 3 litry kujawskiego wezmie :mrgreen: :) A poczwar to juz dzis musi chyba zaczac zwieracze cwiczyc bo jak na niego taka grupa wpadniemy to szans biedak nie bedzie mial - tydzien z pampersem to minimum! :twisted:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz do sklepu pedaluje po kilo wazeliny!

 

Cotlet Ty lepiej zaopatrz się w skrzynkę czystej, albo, jakiego mocniejszego trunku, bo po trzeźwemu to i wazelina Ci nie pomoże :D :smile2: .

A, jak znam życie to Krasnal wyskoczy z "Bejcherem" i zgon murowany, i to by chyba było najbardziej zbawienne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak Cotlet musi byc w stane mocnego upojenia to ja przywioze kilka rybek (o ile dowioze), nie dość że się spije to jeszcze jest mozliwość stracenia wzroku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz do sklepu pedaluje po kilo wazeliny!

 

Cotlet Ty lepiej zaopatrz się w skrzynkę czystej, albo, jakiego mocniejszego trunku, bo po trzeźwemu to i wazelina Ci nie pomoże :D :smile2: .

A, jak znam życie to Krasnal wyskoczy z "Bejcherem" i zgon murowany, i to by chyba było najbardziej zbawienne. :D

 

Cotletowi juz nie nie pomoże. Juz ma przechlapane. W Rzykach bedzie musiał sie postarac. Groopa Trzymajaca Wage go przetestuje. Moze zrobimy mu jakis chrzest albo pierwsza inicjacje co? :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotletowi juz nie nie pomoże. Juz ma przechlapane. W Rzykach bedzie musiał sie postarac. Groopa Trzymajaca Wage go przetestuje. Moze zrobimy mu jakis chrzest albo pierwsza inicjacje co? :mrgreen:  

Pozdrawiam

juz mu wspolczuje , ale nioech sie cieszy ze mnie tam niebedzie bo by mu zwieracze ze strachu puscily :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe! No to sie niezle wpakowalem! :mrgreen: Juz bym chcial na ten zlot jechac :mrgreen: :buttrock: Cos mi sie wydaje ze dlugo tam nie wytrzymam ale bede walczyl do ostatniej kropli... wodki :D Szramer zwieracze to by mi moze puscily ale na pewno nie ze strachu :twisted: Ta wazeline to specjalnie z mysla o Tobie chcialem brac! :D

Trzymajcie sie! Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szramer zwieracze to by mi moze puscily ale na pewno nie ze strachu :twisted: Ta wazeline to specjalnie z mysla o Tobie chcialem brac!  :D  

Trzymajcie sie! Pzdr!

to masz problema bo mnie akurat niebedzie ,ale zachowaj ja na puzniej moze kolejny zimowy zlot :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...