Skocz do zawartości

czyszczenie (zewnetrzne) tlumika


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wiec mam takie pytanko: CZYM CZYŚCICIE SWOJE TŁUMIKI Z KWASÓWY??

Ja mam taki problem ze na moim tlumiku mam zaschniete plamy po błocie. A ze jest to scigacz a nie krossowka to strasznie szpeci a musi dobrze sie prezentowac. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa suzi gs500 to ścigacz? Rozbrajasz mnie koles. Ale niech ci będzie, wypoleruj to szczotka bawełnianą na wiertarkę, i do tego zielona pasta polerska. Pozdr

 

 

predzej scigacz niz cross! ten co ja mam wejsje E to neked. ale co powiesz na F z owiewkami? olbo inaczej co rozumiesz pod nazwa sciagacz... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz karszerem, jak normalny człowiek? Jak u mnie błoto z największych zadupi (wyschnięte, błotników np. nie chciało mi się myć bo lałem karszerem 2minuty a i tak nie zeszło) to co dopiero na SUPERSPORCIE naked

 

 

btw. jak GS to ścigacz to ja mam CZOPERA (szeroka kierownica)

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być o polerowaniu kwasówki.... :icon_mrgreen:

Po polerowaniu użyj wosku samochodowego to żadziej będziesz miał problem z usunięciem takich plam.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz karszerem, jak normalny człowiek? Jak u mnie błoto z największych zadupi (wyschnięte, błotników np. nie chciało mi się myć bo lałem karszerem 2minuty a i tak nie zeszło) to co dopiero na SUPERSPORCIE naked

btw. jak GS to ścigacz to ja mam CZOPERA (szeroka kierownica)

 

 

nie chodzilo mi o zaschniete bloto tylko o plamy po zaschnietym blocie... :cool:

 

 

 

zobaczymy wosk samochodowy tak jak mowi _Monter_ :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej sylwetka motocyklisty na motocyklu czy sposob prowadzenia...

 

 

Bardziej osiągi, geometria podwozia i przeznaczenie określają co jest "ścigaczem" a co nie. GS500 to taki większy brat 2-biegowego Rometa. Dobry na miasto, na grzyby, na ryby czy dla dzieciaka żeby latał wkoło bloku. :icon_mrgreen:

 

A słowo "ścigacz" w ogóle jest jednym z najbardziej burackich określeń motocykla jakie w życiu słyszałem. :banghead:

 

A do czyszczenia wydechu poszukaj czegoś zwanego "Never Dull" , czarna puszka, wewnątrz jakby wata nasączona jakimś śmierdzącym badziewiem, czyści różne cuda, nawet drobne ogniska korozji.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...