Skocz do zawartości

Kupie HONDA CB600 lub CB 750


pioteer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuje HONDE CB 600 HORNET lub CB 750 SEVEN FIFTY.

 

Modele tak 1995 - 2000 w cenie do 8tyś zł.

 

Jak by ktoś coś wiedział to prosze o info;

 

[email protected]

 

 

 

:crossy: :crossy: :crossy:

 

 

Honda-the Power of Dreams.

www.wyszomirski-honda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy wogole jakies wydatki, moto po serwisie, silniczek chodzi jak malinka. no i warto pamietac o jednym ze ma 38K ale przynajmniej nie byl krecony, na allegro mozna znalesc motocykle z lat 90tych i przebiegiem 10K, sorry ale ja w cos takiego nie wierze, nie wiem jak wy ale ja juz sie przekonalem ze nie ma czegos takiego jak okazja, cena odzwierciedla stan motocykla i tak bedzie zawsze.

 

Aha sorki ale zapomnialem dodac ze 70% ma napisane pierwszy wlascieciel w kraju:) i o co w tym chodzi? chyba o to ze 10 poza krajem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka uwaga - w hondach 40k to sporo wydatków. Pamiętaj o tym bo np. ja dowiedziałem się dopiero w serwisie po zakupie. :)

 

A który serwis rozpowszechnia takie opinie?

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 40 tysiacach rozrzad?? Kto ci takie brednie wcisnal, szczegulnie jesli chodzi ten rodzaj silnika, ten najlepszy serwis to sie nazywa chyba wyzyskiwacze albo co powiedziec zeby naciagnac. Mam kawe er5 z przebiegiem 60tys i lancuszek rozrzadu jak marzenie. Podkreslam ze w mojej hondzie naped wymieniony(Zebatki i lancuch) robi sie to przewaznie od 20 do 30tys w zaleznosci jakiej firmy i jak jezdzisz, wiadomo ze jak palisz gume co 10Metrow to wymiana co 10 tys. Tak samo z lozyskami glowki ramy, jak gumujesz to niestety trzeba liczyc sie z kosztami. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że te elementy wymienia się dopiero po 40k tylko średnio wypadają przy 40k (2x20k - "od 20 do 30tys"). Rozrząd też się już zaczynał tłuc więc go zrobiłem a dopiero po wymianie usłyszałem, że to charakterystycznie dla Hondy. Też wszystko robię na bierząco, ale czasem się parę rzeczy potrafi zbiegnąć naraz (mówię bardziej przez pryzmat doświadczeń z puszką bo z motocyklem mam jeszcze mało doświadczeń) i przed tym właśnie uprzedzam kolegę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...