Skocz do zawartości

czy ktm się psuje ??


Rekomendowane odpowiedzi

BTW Michoa - pamiętaj, że nie każdy ma tyle doświadczenia co Ty, gość szuka czegoś lekkiego a przynajmniej małego wink.gif

 

nie podlizuj sie hehehehe :D nie no żartuje

ja bardzo cienko jeźdze skoro dt mi starcza :D

 

a xr600 jest sporo przyjemniejsza od dt bo

-ma bardzo elastyczny silnik a dt wiadomo ciągnie od iluś tysi dopiero

-pali praktycznie tyle samo co dt (5 w trasie 7-8 w polu )

-zawias ma lepszy

-dźwięk fajniejszy :D wygląd też

 

nie pamiętam ile waży na sucho ale bez przesady to nie xt czy dr 600 :D

 

dt lepsza była od ktm ??

 

w jednej kwesti której chyba nikt już w dzisiejszych czasach nie bierze pod uwage (szczególnie wśród małolatów którym rodzice kupują moto-bez urazy nikogo nie oskarżam ale 80% posiadaczów ktma w wieku poniżej 20 lat dlatego właśnie ma ktma :D ) a mianowicie: stosunek wkładu finansowego i pracy do dawanej radości :D

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety takie nie istnieje :D zawsze wybierając motocykl musisz z czegoś zrezygnować.. tym bardziej jak masz ograniczone fundusze. Chcesz więcej mocy, stracisz na żywotności i serwisie, chcesz lepszej zawiechy stracisz na bólu dupy (od twardego siedzenia np.) i tak dalej i tak dalej...

 

Jak dla ciebie jeżeli chcesz 125 CRMa będzie OK, na pewno nie jest to super ekstra wypas sprzęt na wszystek teren, ale ma wystarczająco mocy (jak się wkręci) jest tez dość niezawodna (moja dowoziła moją dupę do domu zawsze gdy tylko dałem jej olej i paliwo) a i pobawić się można dobrze :)... z częściami podstawowymi nie ma problemu, bywają kłopoty z rożnymi pierdołami i częścią plastików ale to tez się znajdzie jak się poszuka a ceny nie są aż tak przerażające (cześć na pewno niższa niż KTM ;] )

 

Co wybierzesz będzie git ;P

 

 

 

PS. To ja jestem tym wspomnianym przez Lionixa co się połamał na CRM bo chciał polatać ..... mimo iż mam uprawnienia szybowcowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze takie pytanie czy quad w terenie lub jakiś samochód pod względem szybkości i ogólnie lepszy jest od crossa ??

Boisz się że kolegów nie dogonisz na 4 kółkach ? Pojedziesz w głębokie koleiny,przelecisz środkiem, a koledzy stoją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe chyba będę musiał wam nagrać filmik co ja z quadem robię ;p nie boję się tego tylko się po prostu orientacyjnie pytam bo jeszcze mam toyotkę hilux w dostępie ;p tak że po prostu się z ciekawości pytam ale na poważnie a nie że ktoś ma crossa to mówi że cross najlepszy a ktoś że quada ma i tak mówi i tak samo z autkiem jest ... proszę o szczerą dop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terenówki mają większy prześwit

 

ja nawet nie byłbym taki pewien czy cross objedzie samochód w terenie (mówię tu o SAMOCHODZIE TERENOWYM a nie rav 4 prosto z asfaltu)

no chyba że ktoś chce jeździć między drzewami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że motocykl jest najfajniejszą opcją uprawiania off-roadu, bo jest najbardziej wymagający i daje najwięcej możliwości :cool: Czy jest najszybszy to zależy od terenu ale i tak daje najwięcej funu :icon_mrgreen:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...