Skocz do zawartości

Hyosung ST 700 i


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

enjoy

Że przepraszam czym się cieszyć???

 

Motocykl który ma 680ccm i aż 34KM (25kW), do tego 244kg :icon_razz: Przecież taki wynik to porażka. Nie dość, że jak na tą pojemność ciężki to silnik o małej mocy.

Virago 535 waży mniej (około 190kg) a ma 44KM i jedzi się na niej dość żwawo :icon_biggrin:

 

Stylistycznie może być, ale i tak wybrałbym poczciwego XVS650.

Jak dla mnie ten Hyocośtam produkt to porażka :icon_twisted:

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tutaj jest trochę danych dot. ST7

http://www.mojalbum.com.pl/Album=LMJKQDXZ

http://www.hyosungmotorsusa.com/new_produc...l=ST7&year=2010

W sobotę byłem w Tarnowskich Górach i przymierzałem się do niego. Całkiem sympatyczne moto. Jazdy testowe dopiero w przyszłym tygodniu, więc wtedy się okaże co to jest warte.Hyosung Aquila GV650 też był przyjmowany na NIE, a jednak ludzie jeżdżą i sobie chwalą.Chociaż cenę za ST7 wywalili jak za markowe moto, i to może być jego "zagładą". Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mocy ale i tak pewnie leci lepiej niż DragStar. :biggrin:

 

Mnie się podoba to nowe wcielenia Aquila. Wygląda spoko, cena bardzo fajna. Lepszy koreaniec niż Honda Shadow.

 

Stary Aquilla był git. Znajomek ma takie coś, w miedzyczasie składa draga HD a tym lata jako głównym moto i chwali sobie.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mało mocy ale i tak pewnie leci lepiej niż DragStar. :biggrin:

 

Mnie się podoba to nowe wcielenia Aquila. Wygląda spoko, cena bardzo fajna. Lepszy koreaniec niż Honda Shadow.

 

Stary Aquilla był git. Znajomek ma takie coś, w miedzyczasie składa draga HD a tym lata jako głównym moto i chwali sobie.

kazdy koreaniec lepiej leci ale z ceny :biggrin: a jesli chodzi o znajomka to sie nie dziwie bo jak sie ma HD to kazde inne moto jest rewelacyjne :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

taka cena za chinola lub koreanczyka to nieporozumienie

Ja bym wolał dołożyc i kupic made in japan.Ewentualnie w tej kasie można kupic używanego japsa. Dwa lata temu czytałem artykuł o ładnym samochodzie terenowym firmy... Ssong coś tam,czy jakoś tak podobnie.W Polsce już jezdżą, a w testach zderzeniowych w Niemczech,na 20 potrzebnych do homologacji,dostał...1 :clap: (słownie 1 ) To chyba swiadczy o jakości produktów azjatyckich...... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba swiadczy o jakości produktów azjatyckich...... :icon_mrgreen:

Ja nie wiem gdzie Cię uczono geografii, ale Twoja Chąda to też produkt azjatycki :icon_razz:

Generalnie dziś chyba ok 90% otaczających nas rzeczy ma na metce "Made in ChRL" czyli też z azji :biggrin:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyosung to ponad trzydziestoletnia południowokoreańska firma produkująca motocykle, na których jakość użytkownicy raczej nie narzekają ;) Więc to nie jest tak jak z chińszczyzną ;)

 

PS. Hyosung współpracuje, albo współpracował z Suzuki - porównajcie model GT 650 z SV 650 i GT 125 z GS 500. Na pierwszy rzut oka są bardzo podobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...