Skocz do zawartości

BOSS HOSS


Domieniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie żebym się nabijał ;) ale najbardziej stylistycznie to te sakwy pasują do powyżej pokazanego Bossa. :) One chyba jeszcze z wojny secesyjnej pochodzą. :)

No coż - facet po prostu czuje się hamerykaninem - oh yeah. Buy american stuff- everything else is shit. Zapewne jaszcze do kompletu ma stringi w gwiazdki. :P Nie no teraz to wredny jestem - ale nie lubie szpanerstwa i pozerstwa. Taki motocykl to po prostu przedłużenie fi**a. Jak ktos juz go nie widzi to jakoś trzeba sobie pomóc. :P

Pozdrawiam.

 

P.S.

I nie chodzi mi o "fiata". :D

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to od dennej japonii

 

Ciekaw jestem czym to kolega szaleje? Czy aby ma tą "denną japonię" czy może mu się po nocach marzy? Jeśli ten sprzęt co widac na zdjęciach w allegro to ja faktycznie wolę moją japonię (wyprodukowaną nawiasem mówiąc co do ostatniej śrubki w USA :) ).

Pojechałbyś ze dwa razy do Stanów to byś troszkę zmienił punkt zapatrywania na amerykański fenomen.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałbyś ze dwa razy do Stanów to byś troszkę zmienił punkt zapatrywania na amerykański fenomen.

 

 

No i co w tych Stanch twoim zdaniem zobacze? Duzo japonii, duzo HD. wszystko ma 2 kola i fajnie.

A swoja droga ja tam wole swoje UK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...