Skocz do zawartości

szukam prawnika/firmy odzyskujacej ubezpieczenia


wr0na
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukam osoby/ firmy znajacej sie na przepisach dotyczacych wypadkow.

jakis czas temu sąsiad pod moją nieobecność wjechal mi w motocykl na parkingu.

 

wszystko podpisal nastąpiła wycena szkody, kiedy przyszło do wycpłaty, napisał odwołanie, że podpisane przez niego oświadczenie było podpisane in blanco a on jest dobrą osobą która znalazła mój motocykl i go podniosła i dlatego mam jego dane.

 

Ubezpieczyciel przyjal odwolanie sprawcy i pieniędzy mi nie wypłacił.

 

szukam osoby, która wie co to 'oświadczenie woli' i potrafi wykazać że przy braku silnego wiatru, na betonowej płycie dwustukilogramowy motocykl sam się nie przewróci.

 

sprawa jest ponoć 'wygrana' plus sąsiad może beknąć za składanie fałszywych oświadczeń celem uzyskania korzyści majątkowych.Niestety sam niewiele z pism prawniczych rozumiem, więc wolę zapłacić za pilnowanie moich interesów i odzyskać ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu pogadałbym z Browarnym. firmy zawodowo zajmujące się tzw. odzyskiwaniem odszkodowań to zazwyczaj zwykłe hieny, żerujące na drobnych uzyskiwanych od odszkodowań przy których palcem nie kiwnęły

 

swoją drogą należy zapytać przed sądem sąsiada, czy zawsze podpisuje in blanco oświadczenia o swoim sprawstwie, kiedy widzi wypadek lub kolizję...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy zawodowo zajmujące się tzw. odzyskiwaniem odszkodowań to zazwyczaj zwykłe hieny, żerujące na drobnych uzyskiwanych od odszkodowań przy których palcem nie kiwnęły

jsz

 

No właśnie "zazwyczaj" ale chyba nie zawsze, bo ja swoją sprawę oddałem takiej firmie i nie narzekam. W mojej sprawie jest spór z T.U. i ta firma od odszkodowań zapewniła mi prawnika, który będzie reprezentował mnie przed sądem, zapłacili też za opinię biegłego z zakresu ruchu drogowego. Oczywiście na koniec wezmą 20% od kwoty odszkodowania. Ale gdybym sam chciał się tym wszystkim zająć to za prawnika też musiałbym zapłacić, a narazie nie stać mnie na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja też keidys kożystałem z takiej firmy (tylko nie chodziło o wypadek) Czasem bardziej opłaca się oddać te 10-20% takiej firmie i nie martwić się o przebieg, aniżeli samemu narażać się na koszty stres i w ostateczności czas poświęcony na czytanie i analizwanie aktów prawnych które nie zawsze są zrozumiałem. Co w efekcie może prowadzić do przegrania sprawy.

 

Z drugiej strony jak masz czaść siłę i chęci to napewno nie dosć ze wiecej Ci zostanie pieniędzy po takiej wygranej sprawie to i jaka satysfakcja.

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...