Skocz do zawartości

Ściszenie , wyciszenie wydechu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Kupiłem dzisiaj husqvarne 610 w supermoto.

 

Do dnia dzisiejszego lubiłem głośne wydechy, sam często kombinowałem przy układach.

 

Ale to co jest w tej husqvarnie to po prostu masakra.

Wydech zrobiony jest na full przelocie, co chwile strzela ogniem.

Założe sie że w ciągu najbiższego tygodnia lub dwóch będe miał problemy z policją ;)

 

Jest jakiś sposób na to żeby troche go wyciszyć ?

Kumpel coś wspominał o jakiejś tulejce, żeby gdzieś włożyć ale jakoś nie jestem do tego przekonany.

 

Nie bardzo też żebym kupił nowy układ wydechowy.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten moto ma homologację na drogę? Bo jeśli ma to powinien spełniać normy, tzn mój tok rozumowania zmierza w kierunku czy aby ten wydech jest sprawny....

 

W innych 610 też tak głośno pracuje ?

Poważnie ? :icon_eek:

 

Jest zarejestrowany, wydech jest sprawny, ale całkowicie pusty.

 

Nie wiem jak pracuje w innych 610, mam narazie do czynienia z jedną husqvarną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagram nagram, ale dopiero w piątek albo sobote bo zaraz wyjeżdżam na studia.

 

 

Dzisiaj już pierwszy raz musiałem szybciej wracać do domu ;] nie wyjade z domu dopóki nie zrobie tego wydechu. Nie mam zamiaru przed nikim uciekać albo płacić za lawety i przeglądy.

 

W weekend zabieram sie za ten wydzior, spróbuje coś pokombinować z tym co napisał Leśniczy.

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam zamiasdt waty szklanej wełne mineralną nie wchodzi tak w łapy i nie swędzi potem a też świetnie wygłusza i jest niepalna

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o nadmiernym hałasie. W moim LC4 wydech był całkowicie pusty. Chodziło to masakrycznie głośno a do tego nie było chwili, żeby sobie ogniem nie strzelił. Puszczenie manetki i seria wystrzałów z wydechu.

Nie mogłem tak jeździć bo zaraz by mnie też ściągnęła policja. Pojechałem na złom i kupiłem wydech z auta z rurą perforowaną 4,5mm. Zrobiłem sobie wkład do wydechu wzorują się na tym co robi Edzio. Do tego w około rury wata szklana (pożyczyłem trochę z ocieplenia dachu w domu :D ). Po takiej operacji o kosztach 5zł moto chodzi pięknie basowym dźwiękiem. Przestało też tak strzelać z wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...