Skocz do zawartości

Fazer S2 z Otomoto


Rekomendowane odpowiedzi

Spójrzcie na tego Fazerka:

http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer-600-s2-...b-M1818381.html

 

Ogólnie ładny i podoba mi się, ale 2 rzeczy nie dają mi spokoju:

1. Szyba - nie oryginał, ale też niezbyt spasowana - na zdjęciu zegarów widać duże szczeliny między owiewką

2. Przednia opona - też nie oryginalna - przynajmniej ja 1 raz taką widzę, a przebieg chyba za mały, żeby już wymieniać

Tak sobie myślę, że dużo było z przodu zmienione...

 

A co Wy o tym sądzicie? Warto się interesować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na tego Fazerka:

http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer-600-s2-...b-M1818381.html

 

Ogólnie ładny i podoba mi się, ale 2 rzeczy nie dają mi spokoju:

1. Szyba - nie oryginał, ale też niezbyt spasowana - na zdjęciu zegarów widać duże szczeliny między owiewką

O jakie szczeliny Tobie chodzi? Ja nie bardzo rozumiem co Ci nie pasuje...A owiewka akcesoryjna, a do tego oblesnie emerycka ;)

2. Przednia opona - też nie oryginalna - przynajmniej ja 1 raz taką widzę, a przebieg chyba za mały, żeby już wymieniac

Przod i tyl zalozony jest BT020. FZ6 na takich chyba nie wychodzil, a po deklarowanym przebiegu na pewno oryginal sie nie zuzyl.

Łancuch strasznie zardzewialy, tak jakby go w ogole ktos nie smarowal.

Szału nie robi ten motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie szczeliny Tobie chodzi? Ja nie bardzo rozumiem co Ci nie pasuje...A owiewka akcesoryjna, a do tego oblesnie emerycka ;)

Chodziło mi o to, że nie przylega dokładnie do plastiku. Na brzegach są uszczelki, więc domyślam się że powinna. Zastanawiam się czy to efekt tandetnego wykonania szyby, czy niedokładne spasowanie po dzwonie.

Mi też się nie podoba, ale jakby moto było ok, to zawsze można ją zmienić :icon_biggrin:

 

Przod i tyl zalozony jest BT020. FZ6 na takich chyba nie wychodzil, a po deklarowanym przebiegu na pewno oryginal sie nie zuzyl.

Tył też jest zmieniany? To może przebieg dotyczy samych opon ;)

 

Łancuch strasznie zardzewialy, tak jakby go w ogole ktos nie smarowal.

Jakby nie smarował i przejechał np. 20.000 km? Czy po 4.000 też może zardzewieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tył też jest BT 020 (ale tak jak kolega wspomniał w FZ S2 nie były montowane już Batlaxy BT 020).

Zresztą te opony śmiało ponad 10 tys.km wytrzymują ..

 

A łańcuch to może mieć nalot rdzawy jak nie dbasz i po paru dniach jazdy (np. w deszczu) nie tys.km :bigrazz: Ogólnie jakiś taki śmietnikowy ten Fazer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ty naprawdę się dobrze czujesz ? :) człowieku z Wawy do Raszyna masz całe 10 km-wiem że to straszna odległość a w stolicy wiadomo bieda-ale weź odżałuj te 10 zł i zatankuj fure i podjedź! A idąc dalej to polecam poprosić kogoś kto zna się na moto żeby ci pomógł bo widać że sobie nie radzisz. Na zdjęciach wygląda OK.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ty naprawdę się dobrze czujesz ? :) człowieku z Wawy do Raszyna masz całe 10 km-wiem że to straszna odległość a w stolicy wiadomo bieda-ale weź odżałuj te 10 zł i zatankuj fure i podjedź! A idąc dalej to polecam poprosić kogoś kto zna się na moto żeby ci pomógł bo widać że sobie nie radzisz. Na zdjęciach wygląda OK.

Pojadę i co? Sprzedawcy zapytam, czy miał dzwona? Wiesz co mi odpowie: "100% bezwypadkowy". Idąc dalej, to niestety nie mam nikogo kto się zna na moto, więc będę musiał posiłkować się fachowcem - a to już kosztuje więcej niż 10 zł. Po mam płacić mechanikowi za oglądanie moto, jak już na zdjęciach widać że nie jest ok?

Czy Ty na moim miejscu postąpił byś inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tyg będę w tych okolicach więc jak się nie sprzeda to napisze coś o nim!

Na zdjęciach ja nie widzę NIC co by dyskwalifikowało ten motocykl... Łańcuch zły, nie fabryczne opony… to wszystko są bzdety-kumpel w nowym FZ6 po tyg miał nowe gumy.

Z resztą jak patrzę na bikepics to jest kilka modeli z tego roku na takich samych gumach

Np. http://www.bikepics.com/pictures/1516699/ http://www.bikepics.com/pictures/1486319/

http://www.bikepics.com/pictures/1373993/ http://www.bikepics.com/pictures/1326299/

tu masz nawet dziewczynę z Wawy- ten sam kolor i o dziwo te same gumy http://www.bikepics.com/pictures/1903686/ :)

Tak jak pisałem wygląda na oryginalne malowanie, jak przód prosty, ograniczniki OK, suchy silnik to brać, cieszyć się z jazdy i nawijać km…

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, nie bądź okrutny :P

Sneer, poczytaj na forum o oglądaniu sprzętów, jest kilka warsztatów/ mechaników czy chociaż ludzi skłonnych pomóc w oględzinach.a przede wszystkim siądź, poczytaj na co zwracać uwagę, bo poradników jest od groma i trochę, jedź raz i drugi sam, popatrz; potem jak się któryś spodoba, to na drugą wizytę weź mechanika albo umów się z facetem w dobrym warsztacie - jak nie ma nic do ukrycia, to nie powinno być problemu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, nie pier... ;) Teraz może i przerasta, ale każdy kiedyś zaczynał. Czy to powód żeby zrezygnować?

 

ErnestZL, pytałem i 2 osoby (nie nowicjusze) napisały że to złom. Ja mam zerowe doświadczenie. Dalej mi się dziwisz?

Dzięki, że poszukałeś tych fotek, bo jednak trochę tych opon było montowanych i to w tym malowaniu, a to całkowicie zmienia obraz sytuacji.

A co z tym łańcuchem? Do wymiany będzie, czy wystarczy nasmarować? Świadczy o nie dbaniu o moto, czy może przerdzewiał, bo jak go na lawecie do PL ściągali, to padało? ;)

 

Jeszua, liczyłem że bardziej doświadczeni mi pomogą, bo wiadomo że z czasem wystarczy 1 rzut oka i wszystko wiadomo. Nie warto wtedy speca fatygować :bigrazz:

Edytowane przez sneer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, nie pier... ;)

Ja mam zerowe doświadczenie. Dalej mi się dziwisz?

To w tej cenie kup motocykl z 2006 roku ale pewny. Jak szukasz wymuskanej igły to dorzuć jeszcze ze 2-3 tysie, tylko po co jak i tak sie wypier*olisz zaraz i już nie będzie cacany. Kup coś dobrego pewnego i starszego - jak nie chcesz dołożyć.

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tej cenie kup motocykl z 2006 roku ale pewny. Jak szukasz wymuskanej igły to dorzuć jeszcze ze 2-3 tysie, tylko po co jak i tak sie wypier*olisz zaraz i już nie będzie cacany. Kup coś dobrego pewnego i starszego - jak nie chcesz dołożyć.

Nie musi być cacany, ale nie chcę parcha. Jak wezmę z 2006r. to będzie pewny? Gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...