Skocz do zawartości

Nie mogę zapalić skutera


TTomek789
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taki problem a mianowicie nie mogę zapalić skutera.Iskra jest ale mokra.Myślałem że zalany ale chyba z 10 min kręcę rozrusznikiem i nic.Ostatnio miałem go zapalone 3 dni temu jak jechałem bez tłumika i nagle zgasł(po 5 m przejechania).Założyłem tłumik,paliwo jest,iskra jest.Co może być przyczyną?

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego w najbliższym czasie postaram się kupić.A jak już w temacie świec to jaka jest najlepsza?

 

Poprostu dedykowana do Twojego sprzetu. Nie ma co sie bawic w irydowe do skutera.

Jakbys napisal jaki to skuter, marka rok, oznaczenia to mialbys gotowa odpowiedz konkretnie jaka swiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała podpowiedź - Silnik do pracy potrzebuje 3 rzeczy: paliwa, iskry i sprężania. :biggrin:

 

Napisz jaki to skuter i jaki silnik 2T czy 4T itd. Bez tego niewiele Ci pomożemy.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem a mianowicie nie mogę zapalić skutera.

 

 

próbowałeś może polać go benzyną i rzucić zapaloną zapałką?

przy tej metodzie nie ma znaczenie jakiej jest marki i w jakim cyklu pracuje silnik

 

sorry ale nie mogłem się powstrzymać :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Keeway i w dodatku 2T to pewnie tłok/pierścienie powiedziały "do widzenia" i próbowały opuścić silnik przez któreś z okien w cylindrze. :biggrin: Częsta sytuacja, w ZIPP`ach 2T dzieje się tak po ok.5-7kkkm.

 

Kopiąc w kopniak czujesz jakiś opór sprężania z cylindra? Jeśli nie to wykręć świecę, zatknij otwór palcem i wtedy kopnij, jeśli poczujesz tylko lekkie sprężanie to wiesz co jest granie, pisałem powyżej. Jeśli poczujesz duże ciśnienie które próbuje wypchnąć Twój palec to sprężanie jest OK. Taka łopatologiczna metoda, 100% skuteczna jeśli masz wyczucie na palcu.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...