Skocz do zawartości

HA!!


Sihaja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadnijcie, kto kupił nowe moto!

 

TDMka z 2005 roku, chodzi jak marzenie (jak na TDM) i brzmi prawie jak Ducati...

Gratulacje dla szczęśliwego dosiadacza :)

 

Fotka

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moje gratulacje :)

Widzialem ze poszukiwany byl tez jakis Turystyczny Dukat,tudzież duży V-Strom jak pamiętam :)

 

Niech się dobrze sprawuje! :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :buttrock: Dukata się pozbyłaś czy nie?

 

Ja?? Nigdy!! Ja zostaję na Potworzątku :)

Motocykl kupił ten, co ma napisane w stopce, ze to jego pies jest w awatarze pewnego moderatora :) (czyli Horb)

Stąd i - prowokacyjnie poniekąd - fotka motocykla z psem.

:biggrin:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDMka z 2005 roku, chodzi jak marzenie (jak na TDM) i brzmi prawie jak Ducati...

 

wykręć jedną świecę, tak do połowy

... sezonu :icon_twisted:

 

no, to aby dobrze chodziła ;)

jsz

 

ps. suce mogłaś oszczędzić propagandy. ciekawe czy chociaż dostała wynagrodzenie za udział w reklamie :icon_mrgreen:

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja?? Nigdy!! Ja zostaję na Potworzątku :)

Motocykl kupił ten, co ma napisane w stopce, ze to jego pies jest w awatarze pewnego moderatora :) (czyli Horb)

Stąd i - prowokacyjnie poniekąd - fotka motocykla z psem.

:biggrin:

 

 

Uff! Dobrze, że sie wyjasniło, bo już myślałem, że jeżdzę na damskim :icon_mrgreen:

 

a co znaczy "jak na TDM"?

(Tylko uważaj z wyjaśnieniami, żeby się nie pogrążyć :icon_razz: )

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Dobrze, że sie wyjasniło, bo już myślałem, że jeżdzę na damskim :icon_mrgreen:

 

Oj, Kolego, stąpasz po cienkim lodzie. Niewielu odważa się nawrzucac mi od bab. :icon_razz:

 

 

a co znaczy "jak na TDM"?

(Tylko uważaj z wyjaśnieniami, żeby się nie pogrążyć :icon_razz: )

 

Jak to "co to znaczy"? No wiesz, Ducati to to nie jest...

Tak poza tym, to nic do niego nie mam ;)

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "damskim" - czyli jeśli już - to od dam, a nie bab. :icon_razz:

 

No, z tym Ducati to mnie z kolei wzięłaś pod włos.

Che meravigliosa creatura!

 

 

TDMy są nudne. Właśnie dzisiaj wpadłem do Boostera (polecam najlepszego mechanika od TDM, w końcu nie macie daleko) i - nie było nic do roboty. Się leje, sie jeździ, się nie martwi. Ale to jakieś bezduszne.

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "damskim" - czyli jeśli już - to od dam, a nie bab. :icon_razz:

No, z tym Ducati to mnie z kolei wzięłaś pod włos.

Che meravigliosa creatura!

No mają te włoszczyzny coś w sobie.

 

TDMy są nudne. Właśnie dzisiaj wpadłem do Boostera (polecam najlepszego mechanika od TDM, w końcu nie macie daleko) i - nie było nic do roboty. Się leje, sie jeździ, się nie martwi. Ale to jakieś bezduszne.

Cholera, to mnie zmartwiłeś. Czyli, co kupiłem nudny motocykl??

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...