Skocz do zawartości

Tekstylna kurtka dla motocyklisty turystycznego, 500-700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już kurtkę ale właśnie słabo wentylowaną, tego zestawu jeszcze nie widziałem, podejrzewam że nie dorównuje takiej Romie, no ale cena też nie ta, a próbuję znaleźć coś optymalnego w tej kasie, bo będę miał spoko kurtkę a zostanę bez spodni.

 

teodor2424 w czym konkretnie jeździłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę w tej cenie polecić ciuchy firmy http://www.motona.pl/

Sam latam w teksach tej firmy i dają radę w tej cenie.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, poszukuję kurtki w cenie do 600PLN. Od kurtki oczekuję wypinanej podpinki ocieplającej oraz wypinanej membrany. Jeżdżę także turystycznie w dalsze trasy, więc troszkę dłuższa kurtka będzie dobra. Nie mam doświadczenia w kupowaniu kurtek motocyklowych, interesowałem się Retbikiem, ale mnóstwo negatywnych opinii mnie przekonało. Co moglibyście mi polecić w tej cenie, jedyna kurtka jaką znalazłem, która spełnia te wymagania to Macna Traveller. Każda propozycja będzie dla mnie niezwykle cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dylemat z kurtką letnią... Obie są na siatce, z tym że pierwsza no name, z membraną wszytą na stałe i dodatkowo wypinaną podpinką. Druga to Seca Vented, z wypinaną membraną i bez podpinki. Którą wybrać? Tak, żeby się nie zagotować w mieście, ale też nie zmarznąć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtka letnia to kurtka letnia - membrana powinna być wyjmowana. Jeśli jest na stałe, to będzie raczej pic na wodę (oczywiście zależy co to za membrana, ale i tak lepiej móc ją wyjąć). Rozważając taki temat, nie myślałbym nawet o jeździe w takiej kurtce w niższych temperaturach - w domyśle mam, że to będzie druga, dodatkowa kurtka, a nie jedyna i zasadnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...