Skocz do zawartości

opony DUNLOP QUALIFIER 2 v Michelin Pilot Road 2CT


Rekomendowane odpowiedzi

pociągnę temat, bo kończą mi się kapciochy i mam dylemat. 120/70/17 i 180/55/17 a więc std rozmiary i teraz po roku od ostatnich wpisów, nowych kilosach co byście wzieli RoadSmarty czy Piloty - głównie dynamicznie miasto i trasy - rzadko to ale baaaaardzo lubię wszelkiej maści winkle jak w trasie lece.

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej lokomotywie założyłem na tył nową PR2CT . Obecnie ma przejechane niecałe 8kkm i jeszcze jest :notworthy: . Nie szczędzę jej Nm. Na mokrym wbrew temu co pisał w 2010 roku @spiwor - zero stresu i nigdy ni udało mi się jej zerwać 1,2,3 oponka się kleiła czy zimna czy ciepła. Kilka razy obróciło kołem nawet przy 150km/h ale było to w koleinie poTIRowej z wodą.... Standardem jest wzmożona ostrożność na pasach dla pieszych itp..oczywiście na mokrym :icon_evil: . Jak się rozgrzeje to można robić cuda niewidy na niej XJRą... Następnę u mnie będą również PR2CT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojezdzilem Q2 i nadal twierdze ze to wypas kapeć. z tego co tu czytam niektórzy mylą z Q1 a to dwie rózne opony. jak dla mnie dunlop jest zajebioza w wielu klasach i zamias PR2 czy tam 3 brał bym roadsmarta

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR2CT założył właśnie kumpel do XXa i żałuje jak cholera... O ile jedzie bez świrowania to jest luz, jak tylko zacznie mocniej składać maszyne to ucieka mu raz tył raz przód... Opony nowiutkie i dogrzane... Jedyny jak na razie plus to taki że wrócił z Chorwacji i po przebiegu ponad 2 tyś nie widać kompletnie zużycia...

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DUNLOP QUALIFIER 2 v Michelin Pilot Road 2CT

 

 

 

 

Mam dylemat między tymi dwoma oponami. Większość na miasto, kilka wypadów na dalsze trasy, zero toru. Cena jest taka sama, więc chodzi mi tylko o właściwości jezdne.

Ja polecam CONTINENTAL Road Attack 2... guma jak dla mnie mistrzostwo świata... zarówno na suchym jak i mokrym zachowuje się naprawdę rewelacyjnie. Zrobiłem już na niej 8000km w cyklu mieszanym (miasto i wypady po za miasto) a bieżnika jeszcze bardzo dużo zostało. Fajnie się nagrzewa i pozwala poszaleć po winklach... :crossy:

Edytowane przez beeeginer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojezdzilem Q2 i nadal twierdze ze to wypas kapeć. z tego co tu czytam niektórzy mylą z Q1 a to dwie rózne opony.

 

No właśnie. Ja jestem jednym z tych co nie kaman różnicy między Q1 a Q2 w stosunku do oznaczeń cyfrowych. Mam na myśli modele (?) tych opon, mianowicie D207, 208, 209, 211.

Kolega jeździ na D207, ja na D209 i obaj twierdzimy że są zajebiste. Ale czy to Q1 czy Q2?

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 2kkm temu dołożyłem u mnie do kompletu na przodzie nówkę PR2 i miód malina :icon_biggrin: . Wczoraj chciałem przysmażyć nagrzany tył na asfalcie i dupa nie dało się- Yamcia szła do przodu 1,2,3.... Za rok jak zajadę przód zakupię inny komplecik do porównania Q2 lub RA2 :crossy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No właśnie. Ja jestem jednym z tych co nie kaman różnicy między Q1 a Q2 w stosunku do oznaczeń cyfrowych. Mam na myśli modele (?) tych opon, mianowicie D207, 208, 209, 211.

Kolega jeździ na D207, ja na D209 i obaj twierdzimy że są zajebiste. Ale czy to Q1 czy Q2?

 

 

http://www.dunlopmotorcycle.eu/dunlop_euen/mc/tyres/on_road/index.jsp

 

proszę bardzo, tabelka z informacjami co do czego.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moja tylna opona się kończy do tej pory był Dunlop,nastepna bedzie Michelin Commander II.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale my tu piszemy o oponach do motocykli. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to prawda z mokrym na qualifier 1, nie da się jeździć, jak wyhamowywałem w trasie po wpadnięciu w ścianę deszczu na lekkim łuku ze 160 to tylko czułem jak mi na dualu dupa odjeżdża... następne bedą s20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kupiłem

 

w serwisie dałem się namówić na Dunlop Sportmax Qualifier II - zobaczymy jak się zpisze

na dzień dzisiejszy zrobiłem na niej 5000 km i już niestety widać kwadraturę. Jeżdżę głównie trasy .

meble biurowe

fotele obrotowe

krzesła obrotowe

krzesła konferencyjne

www.alias.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...