Skocz do zawartości

Prośba o obstawę ślubną 10.04.2010r. Warszawa


elqjp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będę w zależności od pogody,a ostatnio ona kapryśna ;)

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elgip zapodaj trasę jaką macie zamiar jechać i jakąś teoretyczną prędkość przelotową bo parę razy byłem na weselach i jak będziesz mieć kwiatki na masce to pewnie szybciej jak te 40-50 nie pojedziecie.

Jak dla moto to prędkość bardzo spacerowa a dla kierowcy wręcz męcząca. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elgip i jakąś teoretyczną prędkość przelotową

220km/h obwodnicą wyszkowa

 

elgipbo parę razy byłem na weselach

 

Skoro byłeś to powinieneś wiedzieć że max 50-60km/h a trasa to nie problem - może puszką nam nie zwieją - choć nie wiem czym latasz kolego :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI ZA ODZEW!!! MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ CIEKAWIE!! :notworthy:

Wszystkie szczegóły (plan, mapkę, itp.) podam na samym początku kwietnia. Jeszcze "troszku" czasu jest :icon_eek:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

220km/h obwodnicą wyszkowa

Skoro byłeś to powinieneś wiedzieć że max 50-60km/h a trasa to nie problem - może puszką nam nie zwieją - choć nie wiem czym latasz kolego :icon_mrgreen:

 

 

Jak 220 to raczej moja XJka nie pociągnie.... a Twój RR to penie dopiero 3 bieg :smile:

 

A co do prędkości... różnie to jest. Zależy od trasy przejazdu. Zwiać puszki nie zwieją ale chyba motocykle prowadzą wesele więc, muszą wiedzieć co gdzie i jak...

 

10 jest też bajzel to po "weselu" można by tam pojechać??

Edytowane przez qwertx01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin wypada prosto w moje urodziny :buttrock: ale z racji tego, ze w ten weekend bede mial zajecia na uczelni i balanga przesunie sie zapewne na piatek chetnie potowarzysze Ci podczas tej hm...uroczystosci..no byle bys byl z tego zadowolony i mial przyzwoity poczatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mial przyzwoity poczatek ;)

W tych okolicznościach chyba istotniejszy jest koniec. I nawet nie powinien być przyzwoity.

:icon_twisted:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak nie będzie gradobicia i śnieżycy dołączę do orszaku. Może powinniśmy wziąć szable i Młoda Para przejedzie pod skrzyżowanym orężem. W końcu jesteśmy współczesną kawalerią czasu pokoju :buttrock:

What do we do when we win?

-Party!

What we do when we lose?

-Party harder!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młoda Para przejedzie pod skrzyżowanym orężem.

bylem kiedys na slubie motocyklisty i tam bylo to urzadzone w taki sposob, ze zajelismy skrajne miejsca w lawkach a gdy para mloda wracala od oltarza podnieslismy kaski nad ich glowy i wygladalo to dosc ciekawie.

 

W końcu jesteśmy współczesną kawalerią czasu pokoju :buttrock:

"nie masz pana nad ułana!" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nieubłaganie biegnie...

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy przedstawiam plan obstawy ślubnej 10.04.2010r.

 

Spotykamy się o godz. 17.30 przed kościołem Zesłania Ducha Świętego przy Broniewskiego 44 (kościół z czerwonej cegły z zegarem na wieży- przy trasie AK). Białe wstążeczki do manetek mile widziane :biggrin:

My przyjedziemy pomarańczowym Lancerem i mam nadzieje, że zamienimy parę słów z Wami przed uroczystością. Jest tam duży parking gdzie spokojnie się wszyscy zmieścimy.

 

Po mszy i życzonkach ok. godz. 18.30 peletonem będziemy się turlać (prędkość ok. 60 km/h) do WDW Ryni nad Zalew Zegrzyński (MAPKA TRASY) Jest to ok. 25 km z pod kościoła i powinno nam zająć jakieś 40 min.

 

Do WDW Ryni przybędziemy ok. 19.10 gdzie będziemy chcieli zrobić sobie z wami parę zdjęć i gdzie czeka na was mały poczęstunek.

 

Pozdrawiamy

Przemek i Olga

Edytowane przez elqjp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...