Skocz do zawartości

Prośba o obstawę ślubną 10.04.2010r. Warszawa


elqjp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza białymi wstążkami proponuję przywdziać czerwone muchy :icon_mrgreen:

Może Panie też obmyślą jakiś wspólny elegancki "akcent" pasujący do tej imprezy :cool:

 

Spora grupa będzie startowała ok. 16:00 z Parku na Bródnie (Motoserce...)... można się podłączyć ;) - ekipa "na rybkę??" leci najpierw pod dom Młodej :cool:

 

Zadanie dla Państwa Młodych - zamówić słońce na ten dzień :)

 

R.

 

P.S.

Znajdzie się też dodatkowy kask... dla świadkowej :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.45 pod fontanne się wtoczymy - moze nikt nam nie wpierdzieli kwita :-)

 

pasuje??

 

15 min później wyruszamy do kościoła

 

chyba że, pojedziemy na 18 - to nie będziemy godziny kwitnąć pod kościołem skoro i tak ich tam nie odprowadzimy to wtedy godzinę później w tym samym miejscu

 

Czekam na decyzje

 

PS będzie padać to na mnie nie czekajcie

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie osom :icon_mrgreen:

czy mogę założyć beret harcerski?

też jest czerwony i będę taka oficjalna :D

 

Zaraz po zbiórce, jeśli tylko drużynowy pozwoli mi wyjść wcześniej, pojawię się pod kościołem i z radością krzyknę CZUWAJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślałem, że będę udupiony na serwisie, ale na szczeście już jest luz :) Sprzęt już hamuje :buttrock: i ma owiewki :D

Olgierd, cieszę się, że dane nam będzie ponownie się spotkać :D Czy będę mogła zrobić sobie zdjęcie przy Twojej Kawie? mogłabym wstawic na n-k :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście za ślubami nie przepadam, ale do orszaku/obstawy z chęcią dołączę o ile pogoda dopisze :wink:

A ja lubię śluby i wesela, zwłaszcza na filmach Wojtka Smarzowskiego. :wink: I też może dołączę, jeżeli się wyrobię. W końcu żeni się forumowy maksiskuterzysta. :icon_biggrin:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olgierd, cieszę się, że dane nam będzie ponownie się spotkać :D Czy będę mogła zrobić sobie zdjęcie przy Twojej Kawie? mogłabym wstawic na n-k :D

 

Are You stocking me ? :eek: Jak Ci to do szczęścia potrzebne to możesz ale uprzedzam, że po kurierce to ten motocykl stracił swój urok :wink: BTW Byłem dzisiaj pod Twoją pracą, trochę mi się przesyłka spóźniła :biggrin:

 

BTW Nie jestem w stanie zorganizować wstążek wspomnianych wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...