Skocz do zawartości

Phillip Island - pierwsza runda WSBK


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to karawana WSBK ruszyła w Australii :buttrock: Ta runda pokazała że czeka nas interesujący sezon w którym co najmniej kilku zawodników ma realne szanse na tytuł. Generalnie Suzuki pokazało się przekozacko a Haslam na pewno jest jednym z kandydatów do tytułu. Guintoli też pokazał że potrafi jeździć. Haga trochę jak nie Haga, tzn. że bez większej walki, choć nie wiadomo jak crash w warm up'ie wpłynął na taką a nie inną postawę. Yamaha widać że w tym sezonie już nie będzie tak dominowała jak w roku ubiegłym. Niezły powrót Rea'i w drugim wyścigu z ostatniego do 6 miejsca, ale generalnie chyba i tak poniżej oczekiwań, no i Checa na prywatnej maszynie wygrywa 2 wyścig :clap: . Aż żal się robi jak się patrzy jak ta Kawa się męczy no i Chris nie dość że jechał u siebie to 2xgleba, szczęście w nieszczęściu że podobno nic sobie nie połamał i tylko m zbitą nogę i palec u ręki. Zobaczymy co się będzie działo w Portimao :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliwa nie bądź wiśnia i napisz więcej bo akurat dzisiaj moje urządzenie nie odbierało Eurosport2 i lekko się zeźliłem. Napisz jak wypadła konkurencja Aprillia czy BMW.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sbk.perugiatiming.com/pdf_frame.asp...010&p_Round=AUS

 

Wyniki rundy w Australii z oficjalnej strony WSBK,w pliku *pdf :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliwa nie bądź wiśnia i napisz więcej bo akurat dzisiaj moje urządzenie nie odbierało Eurosport2 i lekko się zeźliłem. Napisz jak wypadła konkurencja Aprillia czy BMW.
No cóż jeśli chodzi o BMW to niestety Xaus z Hagą się jakoś spieli (nie widziałem tego) podczas warm upu na tyle skutecznie że Xaus nie wystartował w żadnym wyścigu. Nic mu się nie stało, ale z racji tego że wydzwonił podczas testów, wydzwonił w treningach wolnych, wydzwonił w kwalifikacjach i wydzwonił w warm upie to że tak powiem wystrzelał się z zapasowych części i nie miał na czym wystartować w wyścigu... Corser w pierwszym wyścigu był 9 a w drugim 7... W przypadku prywatnego zespołu BMW to Resch również nie wystartował w skutek dzwona jakiego zaliczył w kwalifikacjach, a Pitt gdzieś tam na szarym końcu. Co do Aprilli to Max był 5 i 8 a Camier zanim nie przestrzelił zakrętu w każdym wyścigu nawet nieźle się trzymał jak na rookie, ale finalnie dwa razy dojechał na 11 pozycji, czyli bez tragedii, ale i bez szału...

Co tam jeszcze, Ducati generalnie wysoko, choć w drugim wyścigu prywatn maszyna przyjechała przed fabrycznymi, a Byrne pojechał słabo bo też wcześniej wydzwonił i nie był w pełni sił. Yamaha - w pierwszym wyścigu zarówno Toseland jak i Crutchlow polegli, a w drugim Cal przyjechał na 9 a James n 10 pozycji, czyli raczej grubo poniżej oczekiwań...

No i Kawasaki to po prostu dramat, w pierwszym wyścigu tylko Sykes dojechał do mety na 13 pozycji a w drugim żaden bo Chris przy konkretnej prędkości wbił się razem z motocyklem w barierkę (źle to wyglądało bo go znieśli na noszach, ale okazało się że się tylko mocno poobijał i pierwsze rentgeny nie wykazały żadnych złamań), a motocykl Sykes'a odmówił współpracy.

Honda Ten Kate - Neukirchner w tyle stawki a Rea w pierwszym wyścigu był 4 a w drugim na pierwszym okrążeniu wyjechał w zielone po czym spadł na ostatnią pozycję ale i tak zdążył dojechać na 6 pozycji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za opowiadanie bo o to mi chodziło. Poczekamy do następnych starć i zacznie się klarować. Ciekawe jak nasi krajowi poradzą sobie z BMW1000RR ?

Sprzęt sprawdzany w biegłym roku jako prototyp a w tym już prawie czołówka w WSBK :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za opowiadanie bo o to mi chodziło. Poczekamy do następnych starć i zacznie się klarować. Ciekawe jak nasi krajowi poradzą sobie z BMW1000RR ?

Sprzęt sprawdzany w biegłym roku jako prototyp a w tym już prawie czołówka w WSBK :biggrin:

No to "prawie" to tak przez duże P bo do czołówki to jeszcze "trochę" brakuje. A co do naszych to też jestem ciekaw jak ten Puchar pojedzie, mam tylko nadzieję że importer zaopatrzył się w graty bo w przypadku dzwonów niestety allegro nie pomoże :bigrazz:

A tak to wyglądało na mecie pierwszego wyścigu

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...