Skocz do zawartości

Motocykl Adolfa Dymszy


jarek s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biznes się kręci, to się liczy. :biggrin: Mam zdjęcia na które mogły by być super reklamą dla restauracji w UK w której pracowałem. Ale nie dałem ich właścicielowi bo ten i tak ma dość kasy. Tom Hanks, Kevin Spacey czy fotka z Carlosem Santaną, na pewno przyciągnęłyby wielu klientów. Kto by pomyślał że Polacy gotują dla Holywoodzkich gwiazd. :biggrin: Jakby ktoś z Was chciał brudny talerz z którego obiad jadł sam Robbie Williams to dajcie znać, za odpowiednią cenę załatwię. Nie będzie tanio bo micha z resztkami jedzenia wymaga specjalnego transportu w chłodni. Ale da się załatwić. Mam gdzieś przebita dętkę z rikszy która chwile wcześniej jechała sama Kate Moss. :biggrin: Oponke tez bym jeszcze znalazł do kompletu, albo i całe koło, rometowskie 17" z oponą Duet. Na takich wynalazkach woziliśmy pijane gwiazdy w Londynie, wieczorową porą.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica taka, że jeśli to prawda, to mamy się czym cieszyć. Amerykanie mają swojego Presley'a, cadillac,my fascynujemy się JPII, i jego WV, itd.

Widzę że jesteśmy z innej bajki :) Żaden JPII czy JPVII ani żaden WV mnie nie fascynuje/fascynował. Każdy z Nas wykonuje jakiś zawód - dla jednych jest to kasa dla innych kasa+pasja. Dobry aktor to taki który po za kasą robi to z pasją. Tak samo jak ksiądz, górnik, malarz - zawód. Jeśli wykonywany z pasją to super ale to zawód. Czy "ten" aktor taki był taki? Tego nie wiem bo nie znam jego osiągnięć. Dla mnie dobry i wychwalany jest Pan Lubiński z Iławy - znasz? No widzisz, a powinieneś ;) Dziś nawet byłem u niego i sobie pogadaliśmy troszkę. Tylko troszkę bo ma teraz dużo pracy...

 

 

Pozdro all :flesje:

 

 

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile w tej knajpie żurek kosztuje?

 

 

Po żurku odbija się wysypiskiem. No chyba że to jakiś udawany żurek. Znacznie bardziej polecam Soup Du Jour (Sup du żur :biggrin: ). :biggrin:

 

 

No Grebur mądrze gada - zapiżdżanki są de best. Nie ważne gdzie i za ile. Zawsze są git. Amerykanie mają Czisbungery, Bigmaki i inne odpady, my mamy swój fastfód - The Zapiekanka. Ale Oni tego nie jedzą bo nazwa za trudna.

 

Jak lubicie motongi które należały do gwiazd to zapytajcie Granat`a o fotki, on posiada Urala którym jeździł Maciek z Klanu.

 

Podobno Harley FLSTF z filmu Terminator 2 trafił do Polski kilka lat temu. :clap:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak lubicie motongi które należały do gwiazd to zapytajcie Granat`a o fotki, on posiada Urala którym jeździł Maciek z Klanu.

 

 

Jak budowałem dom to zapragnąłem wanny w której Maciek pił browara ale niestety, nie udało się... Granat pociesz i daj foty Urala :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro all :flesje:

 

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...