Skocz do zawartości

POCZATEK SEZONU


Chriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cze Kolczu, fajnie się dzisiaj śmigało- ciekawa traska nam wyszła :) Z ciekawości sprawdziłem co o tym google mówi- 63 km :D - link

 

Wróciłem w końcu Grotem i korka tam już o dziwo nie było, ale wjechałem od strony ul. Piotra Wysockiego

 

Pozdro i do zobaczenia na następnym lataniu.

Edytowane przez Kamusial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało wyjść na moto o 19 i rundę na Bemowo zrobić plus powrót....myślałem, że mnie kur....szlag trafi :banghead: Od 600KM zacisk trzyma tarczę i albo moto cięzko jedzie albo łapie za koło i muszę czekać aż tarcza ostygnie. Jak do piątku zacisk się nie ułoży to wpadam ponownie na serwis :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Kolczu, fajnie się dzisiaj śmigało- ciekawa traska nam wyszła :) Z ciekawości sprawdziłem co o tym google mówi- 63 km :D - link

 

Wróciłem w końcu Grotem i korka tam już o dziwo nie było, ale wjechałem od strony ul. Piotra Wysockiego

 

Pozdro i do zobaczenia na następnym lataniu.

Ja miałem jeszcze umyć moto ale takie były kolejki, że dupa. Czekania na godzine.

Kochana żonka przyniosła wiadro ciepłej wody i chlupałem moto w garażu:)

Następnym razem trzeba śmigąć gdzieś dalej. Według mojego licznika wyszło więcej.

Było bordzo spoko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rekreacyjnie zrobiłem kilometry między serwisami zamiast w pracy... w końcu działa tył :buttrock: Nowe klocki EBC sinter-metalowe z miedzianą podstawą troche skatowane tym co się działo z zaciskiem, tarcza przegrzana chyba ze dwa razy a i tak wszystko hamuje rewelacyjnie. 10zł mniej niż fabrczyne klocki w ASO a efekt znacznie lepszy, precyzja hamulca i łatwo wyczuć moment przed zblokowaniem koła.

 

Jutro do roboty :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam co Ty do mnie piszesz i.... skumałem :biggrin:

O w morde, ale miałem wtedy kaca...

Mogę chcieć :cool: Przydała się chociaż?

 

pozdro

Przydała. Przynajmniej wiedzieliśmy, gdzie się zgubiliśmy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szimingami, czy może zauważyłeś że nikt nie czyta tego co piszesz.

:bigrazz:

On zyje w soim swiecie...

 

A Ty zastrzegales ze za stary jestes na jazde w takich warunkach, a jednak...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo pod pracą, a tu jeszcze 4 godziny przed kompem.... Ech... :rolleyes:

 

Aleś wygłodniała :biggrin: Roczek cały czy więcej :icon_question:

Do Bubera pewnie będziesz jechała przez Kraków :icon_evil: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...