Skocz do zawartości

Wybór motocykli(ktm exc husa wr yz)


Rekomendowane odpowiedzi

z tym gównem może rzeczywiście trochę przesadziłem

lionix stwierdzenie że DT to gówno jest nie na miejscu. Miałeś ten motor ? Ja akurat przesiadłem się z wyczynowej setki na właśnie DT. Moja yz było faktycznie mocniejsza ( o dość sporo ) ale nie ma jakiejś wieeelkiej różnicy.

W terenie yz brakowało praktycznie biegów, bo na 6 biegu to było jej męczenie. Na tor jest idealna jednakże w teren ZŁA. Zawieszenie dobre tu i tu więc nie ma problemu. A co do utrzymania to jeżeli Matys zastanawiasz się czy będzie Cię stać to odpowiedz sobie - nie będzie.

 

Pozdrawiam

 

Miałem, i kolesie też mieli, także mam jakieś porównanie.

 

Moc DT? Na szutrze może i fajnie, wszędzie indziej MUŁ.

Nie ma wielkiej różnicy między YZ a DT? Kolejne pozdro dla Ciebie.

YZ w teren zła, tutaj się zgodzę, ale DT tak samo, zresztą jak każdy dwusuw o małej pojemności.

Zawieszenia w DT to już w ogólę nie skomentuję, tam go nie ma.

 

Co do zdania o utrzymaniu to się zgadzam :biggrin:

 

DT to dobry sprzęt,ale nie dla kogoś kto oczekuje czegoś więcej niż jeżdżenia po szutrach, czasem do lasu, na ryby itp.

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym gównem może rzeczywiście trochę przesadziłem

Miałem, i kolesie też mieli, także mam jakieś porównanie.

 

Moc DT? Na szutrze może i fajnie, wszędzie indziej MUŁ.

Nie ma wielkiej różnicy między YZ a DT? Kolejne pozdro dla Ciebie.

YZ w teren zła, tutaj się zgodzę, ale DT tak samo, zresztą jak każdy dwusuw o małej pojemności.

Zawieszenia w DT to już w ogólę nie skomentuję, tam go nie ma.

 

Co do zdania o utrzymaniu to się zgadzam :biggrin:

 

DT to dobry sprzęt,ale nie dla kogoś kto oczekuje czegoś więcej niż jeżdżenia po szutrach, czasem do lasu, na ryby itp.

125 2 suw jest bardzo dobry w teren tylko trzeba umieć się nim posługiwać

:icon_mrgreen: :bigrazz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry nie wiedziałem że wszyscy jesteśmy zawodnikami i odwalamy, sorry

 

 

Ja tu nie mówie o zawodnikach startujących w enduro tylko o zwykłym kowalskim co sobie śmiga po polach.

 

 

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry nie wiedziałem że wszyscy jesteśmy zawodnikami i odwalamy, sorry

Ja tu nie mówie o zawodnikach startujących w enduro tylko o zwykłym kowalskim co sobie śmiga po polach.

aha czyli amator nie może wykorzystywać pełnych możliwości sprzętu?? Prosze Cię... :bigrazz:

wiem że czasem ludzie kupują moto które mają 60 koni bo brakiem techniki chcą nadrobić zaległości na prostych, ale to już oddzielny temat... :bigrazz: pozdro

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowana DT 125 jedzie całkiem przyzwoicie. Ludzie kupują większe pojemności i czteropaki najczęściej dlatego bo tym się jeździ łatwiej, a nie dlatego że brakuje im mocy(mówię tutaj już o "dorosłych" pojemnościach a nie o przesiadce z 50ccm 2T). A co do 125ccm 2T to fajne moto, ale wymagające :). Na filmiku widać, że koleś ładnie ogarnia ale na zbliżony poziomie jeździ wiele amatorów. Aaa i dużo zależy od tego też jak filmik jest nagrywany, jeśli dobry operator, który wie co i jak to filmik wygląda efektowniej.

 

pzdr

 

p.s.

co do wyboru to ja jest za exc125 albo exc200, jeśli ma być 2T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowana DT 125 jedzie całkiem przyzwoicie. Ludzie kupują większe pojemności i czteropaki najczęściej dlatego bo tym się jeździ łatwiej, a nie dlatego że brakuje im mocy(mówię tutaj już o "dorosłych" pojemnościach a nie o przesiadce z 50ccm 2T). A co do 125ccm 2T to fajne moto, ale wymagające :). Na filmiku widać, że koleś ładnie ogarnia ale na zbliżony poziomie jeździ wiele amatorów. Aaa i dużo zależy od tego też jak filmik jest nagrywany, jeśli dobry operator, który wie co i jak to filmik wygląda efektowniej.

 

pzdr

 

p.s.

co do wyboru to ja jest za exc125 albo exc200, jeśli ma być 2T

 

tylko ze ta seta ma niewiele wspólnego z "cywilna" :bigrazz:

 

podejżewam ze ma ciąg niewiele słabszy od ćwiary :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drz400e była sprzedawana bez prawa rejestracji ale za 2tysie można było kupić zestaw homologacyjny i normalnie szła do rejestracji

 

tu pewnie jest podobnie, sztuka zrobiona pod sport kilka tysi tańsza od cywila , z quadami jest podobnie

 

ważne aby była ciągłość dokumentacji

 

i co z tego że ma ciąg , utopisz france na jakimś torfowisku i zamiast kulturalnie wyjechać to albo spalisz sprzęgło albo jeszcze bardzie się wkopiesz , setką bez gazu nie wyjedziesz

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego że ma ciąg , utopisz france na jakimś torfowisku i zamiast kulturalnie wyjechać to albo spalisz sprzęgło albo jeszcze bardzie się wkopiesz , setką bez gazu nie wyjedziesz

Nie zaprzeczysz jednak że setką można dobrze polatać w terenie, tym bardziej jeżeli nie jest się silnym fizycznie, a to przy ugrzęźnięciu w błocie jest ważniejsze od pojemności silnika.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowałem się że chyba zamienie Dt na taką YZ lub coś z tych moto.

Co do tego utrzymania przemyślałem to po długich przemyśleniach uznałem że dam rade :icon_mrgreen:

 

A Dt nie jest wcale złym sprzętem. Jeździłem na Husie Cr kumpla no i fakt jest dużo mocniejsza i zawiecha inna ale Dt do jazdy nie jest zła. Na tor to sie wogule nie nadaje ale polatać gdzieś w terenie jest spoko.

Takie jest moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...