Skocz do zawartości

Inspiracja do podróży motocyklowych.


Jędrzej Traczyński
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

 

Jesteśmy grupą motocyklistów, która od ponad roku pracowała nad stworzeniem największej internetowej mapy motocyklowego świata. I oto efekty:

http://where2moto.com

Wystartowaliśmy kilka dni temu więc póki co oczekujemy konstruktywnej krytyki i rozwoju serwisu:)

Ten projekt jest naszą pasją, jednak niestety dlatego że jest to działalność non profit jesteśmy zmuszeni pracować nad nim po godzinach.

Nie zmienia to faktu że bardzo zależy nam na sukcesie i Waszej aprobacie:)

Jeżeli ktokolwiek znajdzie tam coś interesującego będzie to dla Nas największa radość:)

Oczywiście planujemy rozwój, jednak póki co czekamy na akceptację gawiedzi motocyklowej.

 

Pozdrawiam serdecznie

Jędrzej Traczyński

http://where2moto.com

 

PS. Przepraszam za delikatny spamik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa strona i z czasem bedzie to ogromna skarbnica wiedzy. Dla mnie brakuje na niej tras motocyklowych poniewaz ciekawe miejsca w danej okolicy znajde w kazdym przewodniku (polecam Pascala)

 

Dziękuję bardzo za pozytywną opinie:)

 

Co do planów rozwoju:

-będa oczywiście trasy:) narazie jednak musi sie przyjac to co jest, trasy beda niebawem:)

-sekcja "polatamy" zostanie mocno rozbudowana, obecnie jak ktos doda wyjazd i zaprosi znajomych z listy swoich przyjaciol to dostana tylko maila, przewidujemy takze wiadomosci gg a nawet.. wiadomosc SMS!!!! ale to pozniej... poki co jeszcze jestesmy do tego za mali:D ale juz pracujemy nad poprawkami

 

wiele by tu pisac o naszych pomyslach, a Wasze sugestie mowia nam o kolejnosci ich wdrazania:D

 

Dzieki wielkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Chciałem tylko zapytać dlaczego tak akurat nazwaliście swoją stronę?

 

Pozdro

 

Pomysly byly rozne... ten wydawal sie najlepszy:)

Byla mala ankietka wsrod znajomych i okazalo sie to najlepsza opcja..

Chyba ze chodzi o to czemu nazwa jest angielska?

Powód jest prosty, jak serwis osiagnie ostateczną wersję chcemy go przetlumaczyc na inne języki:)

zeby mozna bylo odnaleźć miejscówki z całej europy:) a moze nawet świata:)

 

Pozdrowionka

 

ps.. a nazwa jest zła?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że zła. Nie chodzi mi też o język bo wiem, że stawiacie na rozwój. Chodzi mi o składnię where2moto. Specem od języków nie jestem ale czy jest poprawna?

 

Pewnie ze nie poprawna:)

Ale generalnie multum nazw w dzisiejszych czasach nie jest poprawne...

Najważniejsza kwestia to to ze nazwa musi przekazac sens tego co prezentuje, byc chwytliwa oraz do zapamietania..

Mysle ze mamy kompromis tych wymogow:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, fajna sprawa i dobry pomysł by zachęcać ludzi do wspólnego jeżdżenia oraz tzw. turystyki motocyklowej.

Jeśli można i pozwolicie, zamieszczę link na naszej skromnej stronce.

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

:buttrock:

Pewnie ze nie poprawna:)

Ale generalnie multum nazw w dzisiejszych czasach nie jest poprawne...

Najważniejsza kwestia to to ze nazwa musi przekazac sens tego co prezentuje, byc chwytliwa oraz do zapamietania..

Mysle ze mamy kompromis tych wymogow:)

Mysle ze bedzie fajnie tez dolaczylem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...