Skocz do zawartości

Dookoła Polski 2010


Kamusial
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ad. nocleg 3-4 lipca, dzwoniłem tutaj: http://siroccokajaki.pl/

oferta wygląda tak:

-przyczepa 4 os 5-6m dł. za 80zł/doba -> 20 zł osoba, natryski 6 zł, umywalki, kible w cenie

-miejsce namiotowe 8zł + 3 zł za motocykl, natryski 6 zł, reszta w cenie

 

biorąc przyczepę trzeba będzie pewnie dzielić łoże, więc proponuję kemping. domków niestety już nie ma.

 

Ad. trasa:

przerwę proponuję w Sominach, lub Łebie, choć i tak wyjdzie w praniu :)

Nocleg zamiast w Międzyzdrojach proponowany był na "dzierżawie" Whistlera, w Szczecinie.

12 lipca: Miszkowice- Złoty Stok: link

13, 14, 15 lipca- dojazd do Wetliny po górach

16 lipca- przerwa w Wetlinie

17, 18 lipca - odcinek na wschodzie

 

odpowiada Wam taka "marszruta"? niebawem przedstawię szczegóły- Dima już kończy przygotowania.

 

Lecho i Grzesio- są dwa etapy do ogarnięcia:

-odcinek na zachodzie- 10 i 11 lipca? Miał go tworzyć Rafał, ale niestety zdezerterował :P

-odcinek na wschodzie (okolice Grzesia) 17 i 18 lipca, czyli od Wetliny do np. Hrubieszowa (lub okolic), a następnie z Hrubieszowa do Warszawy/Białegostoku :)

jeżeli macie czas i chęci to byłbym zobowiązany gdybyście je ułożyli

 

ad. sprawy organizacyjne, co zamierzam zrobić:

-z Dimą bierzemy własne namioty

-weźmiemy też pewnie dwie kuchenki

-narzędzia, dętki, pompkę, kołki, spray

-ubezpieczenie Auto Pomoc w PZU ~140 zł - polecam

-żarcie po drodze/zapas jedzenia na jeden dzień do przodu

-ciuchy w zakresie minimum niezbędnego

-chciałbym, aby osoby które są odpowiedzialne za odcinki pilotowały na nich, także mapka/nawi wskazane.

 

Umawiam się właśnie z Grzesiem na spotkanie. Pomyślałem że można by się umówić pomiędzy Warszawą, Białymstokiem i Lublinem. Wszyscy mieli by relatywnie blisko i spotkalibyśmy się przynajmniej we 4. jadących całość gęba w gębę :)

Proponuję 19, lub 20 lipca, okolice Siedlec. Co wy na to? :flesje:

 

do zoba :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że 11.07 do zrobienia został odcinek Ośno Lubuskie - Miszkowice?

Na 10.07 mamy ten zrobiony przez RStarostę.

 

U mnie wchodzi w rachubę jedynie sobota 19.06 i to jest bardzo problematyczna.

 

Ubezpieczenie PZU 140 nie obejmuje Czech - ryzykujesz, ja mam :biggrin:

Edytowane przez Lecho69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ośno Lubuskie- Miszkowice, plus odnośnie odcinka Rafała- ogarnięcie Whistlera z noclegiem, rzeczy do zobaczenia po drodze (bo za wiele to chyba nie było...?), miejscowości na nocleg, ewentualnie listę serwisów, czy ludzi dobrej woli w tych okolicach :)

 

możemy w takim razie podciągnąć nieco w Twoją stronę. Chyba że jakieś popołudnie spróbować, ale to ma małe szanse powodzenia.

Następny weekend 26 i 27 czerwca jest tuż przed wyjazdem i wolałbym jednak wcześniej się umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ośno Lubuskie- Miszkowice, plus odnośnie odcinka Rafała- ogarnięcie Whistlera z noclegiem, rzeczy do zobaczenia po drodze (bo za wiele to chyba nie było...?), miejscowości na nocleg, ewentualnie listę serwisów, czy ludzi dobrej woli w tych okolicach :)

 

możemy w takim razie podciągnąć nieco w Twoją stronę. Chyba że jakieś popołudnie spróbować, ale to ma małe szanse powodzenia.

Następny weekend 26 i 27 czerwca jest tuż przed wyjazdem i wolałbym jednak wcześniej się umówić.

25-27 czerwca jestem na "Augustowskich Motonocach"

Whistler jeżeli podtrzymujesz propozycję działki w Szczecinie, to daj namiary wpiszę do odcinka.

Wygląda na to, że będzie kameralnie - z Tobą 5-6 osób, i napisz co z Twoim udziałem w trasie, gdzie dołączasz?

To może na spotkanie 19.06 Łosice? ja mam 129km, Lublin 126km Warszawa 124km, o ile oczywiście będzie fajna pogoda, jak nie to po dwóch pierwszych odcinkach i tak będziemy dograni :icon_mrgreen:

Edytowane przez Lecho69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli komuś by pasowało to z kumplem jedziemy dookoła Polski w terminie 22 lipca - 8 sierpnia, półmetek na woodstocku w dniach 30 lipca-1 sierpnia i dalej, spanie w namiotach gdzie się tylko spodoba, koszt na benzyne ok 1000zł bo bedzie to mniej więcej z lublina 2500km i 500zł na zycie powinno starczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...