Skocz do zawartości

Dookoła Polski 2010


Kamusial
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lecimy dalej. :buttrock:

 

Mała poprawka do dnia 4:

 

Lecimy przez Gniewino i oglądamy to:http://www.wrotapomorza.pl/pl/turystyka/atrakcje/kaszuby/gniewino

 

Tak apropo's tego miejsca, zaraz obok można podjechać i zobaczyć miejsce gdzie miała powstać elektrownia jądrowa.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dam rady być w Toruniu.

W sobotę rano wyjeżdżamy z kapelą do Torunia zespołowym busem, gramy w sobotę i wracamy w niedzielę więc nie dam rady wpaść bo po południu wracamy na Wrocław.

Ale wciąż oczywiście piszę się na wyjazd, żeby nie było.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip- jak mniemam, Tobie w ogóle odpada cały najbliższy weekend? Jaki inny termin Ci pasuje?

Lecho- siema, jakie terminy i okolice Tobie pasują?

 

Zgubaniec- nie ufam prognozom sięgającym dalej niż na 2-3 dni. Czy jeżeli aura będzie dobra to przyjedziesz w niedzielę do Torunia?

Dzięki za odcinek! wygląda przednio, a nocleg zrobimy u Whistlera.

Edytowane przez Kamusial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip- jak mniemam, Tobie w ogóle odpada cały najbliższy weekend? Jaki inny termin Ci pasuje?

Lecho- siema, jakie terminy i okolice Tobie pasują?

 

Zgubaniec- nie ufam prognozom sięgającym dalej niż na 2-3 dni. Czy jeżeli aura będzie dobra to przyjedziesz w niedzielę do Torunia?

Dzięki za odcinek! wygląda przednio, a nocleg zrobimy u Whistlera.

Siema

Ze mną jest tak:

Niedziele 16 i 23.05 pracuję, jestem dostępny w soboty, ale wtedy w promieniu 200km od Białego, dalej wolałbym sie nie pchać.

W niedzielę 31.05 na wieczór muszę być w Gdańsku, wiec Toruń mogę po drodze zaliczyć.

Jak sie uda pogodzić to fajnie, jak nie to też dobrze, dostosuję sie do ustaleń podjętych na spotkaniu.

Ze mną jak z dzieckiem: za rękę i do .................. baru :flesje:

PS

Wczoraj przejechałem moją roboczą Octavię z Białowieży przez puszczę do Narewki. Jak nie przejdzie równiarka to ja ten odcinek lecę prze Hajnówkę i w Narewce wypiję ze dwie kawy w oczekiwaniu na "przełajowców" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda będzie zacna to ja się piszę na Toruń 16.05.

 

Lecho 69 - 31 Maj to Poniedziałek ;)

Fakt - mea culpa :banghead:

Zamieszał mi termin spotkania w Gdański - rano 31.05, więc muszę być wieczorem 30.05, reszta bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałem że to by inaczej wyglądało ale niestety nie mam wpływu na chłopaków.

Ale tak samo jak wyżej Lecho69 napisał - co ustalicie to będę musiał się zgodzić :)

Nieobecni i martwi głosu nie mają a widzę że wiecie co robicie więc raczej jestem spokojny. A oczywiście jeśli byście zmienili termin to bym się nie obraził :)

 

Pozdrawiam serdecznie wszelkich zapaleńców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i brat na swoim moto też lecimy całą trasę :)

Co do swoich odcinków to spokojnie, ogarnę je na pewno ;)

A co z niedzielnym spotkaniem ?? Wie ktoś jak z pogodą będzie ? Jeżeli jedziemy to gdzie się spotykamy? Znacie może jakieś miejsce, no chyba że spotkamy się np. na BP ( choćby przy skrzyżowaniu Żwirki i Wigury z Grudziądzką ) a później poszukamy jakiegoś lokum...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem właśnie pogodynka.pl , pogoda.onet.pl i new.meteo.pl . Wychodzi na to, że w niedzielę są szanse na spore opady deszczu. W sobotę natomiast ma być całkiem znośnie. Czy pasuje Wam wobec tego przełożenie spotkania na sobotę, czy czekamy na aktualniejsze prognozy na niedzielę i najwyżej przełożymy spotkanie na później- np. sobota, lub niedziela za tydzień?

Edytowane przez Kamusial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...