Skocz do zawartości

Dookoła Polski 2010


Kamusial
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższej przerwie powracam do tematu.

 

Pojawił się problem techniczno-organizacyjny. Potrzebna decyzja.

Trasa z Łeby do Międzyzdrojów po doliczeniu roznych objazdów i innych "zboczeń" wyjdzie ok 300 km. Czy traktować to jako odcinek na jeden dzień czy podzielić na dwa z noclegiem np w Mielnie?

czekam na decyzje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy, co chcesz po drodze pozwiedzać... lecąc same latarnie na odcinku rozewie-niechorze, wchodząc tylko na co 2-3, zdążyłem w 1 dzień. ale to raczej była jazda na czas, niż zwiedzanie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie powracam do tematu.

 

Pojawił się problem techniczno-organizacyjny. Potrzebna decyzja.

Trasa z Łeby do Międzyzdrojów po doliczeniu roznych objazdów i innych "zboczeń" wyjdzie ok 300 km. Czy traktować to jako odcinek na jeden dzień czy podzielić na dwa z noclegiem np w Mielnie?

czekam na decyzje ;)

Jeśli to będą wakacje to Mielno odpuść sobie - lepiej przekimaj w Łazach. ;)

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będą wakacje to Mielno odpuść sobie - lepiej przekimaj w Łazach. ;)

pzdr

WITAM PLANOWAŁAM WYJAZD DO WŁOCH ALE FAKTYCZNIE MOŻE NA POCZĄTEK LEPIEJ OBJECHAĆ POLSKĘ. TERMIN 2 LIPCA JEST IDEALNY WIĘC JEŻELI TO NIE MUSI BYĆ WYPRAWA TYPWO MĘSKA TO JESTEM ZAINTERESOWANA...OSTATNIO BYŁAM NA MOTO W BORACH TUCHOLSKICH FAJNE TRASY-ZAKRĘTASY:) WCZYTAM SIĘ W WASZE WYPOWIEDZI I BĘDĘ SIĘ KONTAKTOWAĆ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Po dogłębnym przeczytaniu całego tematu wyrażam zainteresowanie :)

Moje moto to ER-6F więc trasy off-road wolałbym sobie odpuścić co bym przyczepność miał jakąś ale z tego co widzę rozsądnie planujecie trasę i mi się to strasznie podoba :)

Do kiedy trzeba zgłaszać swoje przybycie, w sensie dokładne potwierdzenie etc. bo nie wiem czy w lipcu nam jakiś festiwal nie wyskoczy (może wygramy finał Wacken w Toruniu? :D)

 

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności wracam do tematu :)

I na początek takie pytania: Czy odcinki I,J,K są jeszcze wolne? Jak tak to postaram się je jak najszybciej ogarnąć. Nie obiecuje że będzie to w tym czy w następnym tygodniu bo ostatnio jestem dość mocno zajęty. Jeżeli mam zrobić te odcinki to taka sprawa... Każdy odcinek to osobny dzień?

 

Ile osób na dzień dzisiejszy jest chętny na wyjazd?

Można by zrobić jakieś wspólne spotkanie wszystkich chętnych :) Posiedzieć, obgadać temat dokładniej :) Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje 5 groszy..

 

pierwsze, to kwestia ze chetnie tez sie dołaczylbym do grupy o ile taka mozliwosc istnieje; tyleze w Polsce bede ok 14 czerwca dopiero..

 

druga sprawa- niewiem czy mnie nie wysmiejecie, ale w Szczecinie kolo chatki z działka mam spora dzierżawe (wymiary dokladne podam jutro bo nie chce glupa palic, w kazdym badz razie miejsca to tak na ok 10 osob mysle..), wiec jesli chcielibyscie zatrzymac sie 'u mnie' rozbic namioty czy cos, to zapraszam. Wszystko tylko zalezy od ilosci uczestnikow, bo jak pojawi sie 30 osob to ciezko byloby zaparkowac maszyny i jeszcze namioty rozbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Was przepraszam, ale zwaliło mi się sporo na głowę. 1 maja wyjeżdżam i wracam 11ego. Z tego co widzę, to wg tej mapki http://bisi.pl/dookolo2 będę ogarniał etap od końca Bieszczad do Warszawy - PQR, chyba że ktoś ma na to ochotę?

 

Spotkanie jak najbardziej + wspólne latanie przy okazji. Jeżeli o mnie chodzi, to dopiero po 12 maja będę miał wolną chwilę. Pewnie najbardziej pasowałby wszystkim weekend, więc wstępnie rzucę 15-16 maja. Gdzie- nie wiem, ale chętnie poza miastem i żeby wszyscy mieli relatywnie blisko- także piszcie skąd będziecie jechać i czy znacie jakieś fajne miejscówki do polatania i posiedzenia, no i jaki termin Wam odpowiada jeżeli 15-16 nie? Ja jestem z Wawy.

 

Na tę chwilę na pierwszy etap do Fromborka deklaruję z mojej strony Dimę (DR Big), Arka (TDM 850) i siebie (TDM 900). Potem Arek chyba wraca do Wawy i z Dimą lecimy dalej całość. Jak z Wami?

 

Siema Filip,

Co do terminu deklaracji, to jedynym wyznacznikiem jest znalezienie noclegu. Chciałbym raz na 3 dni mieć zaklepane miejsce gdzie będę mógł się umyć w ciepłej wodzie i wyspać w łóżku, więc te noclegi należałoby zarezerwować wcześniej, np. po spotkaniu w maju, gdy będziemy pewni ile osób, na który odcinek jedzie.

 

Odnośnie offroadu i szutrów, to przyznam szczerze, że trochę się na nie napaliłem- chodzą mi fantazje po głowie, żeby z 10-20% trasy zrobić szutrami, szczególnie Podlasie, trochę Borów Tucholskich i może w Beskidach kilka kilometrów- czasem warto. Oczywiście szutry jak szutry- bez totalnego offroadu i raczej na sucho niż na mokro. Ciężko znaleźć dobre gumy, które będą dobrze trzymały na górskich winklach i zarazem pozwolą komfortowo jeździć po szutrach. Oczywiście zawsze można się podzielić na 2 grupy i zrobić alternatywną trasę asfaltem :)

 

Rafał, witaj ponownie :notworthy: odcinki I-J i J-K są wolne z tego co wiem, więc będzie super jak je ogarniesz. Dużo fajnych informacji znalazłem na forum advrider

 

sylvinka- jeżeli uważasz, że dasz radę z nami wytrzymać to zapraszamy :crossy:

 

Whistler- witaj, zapraszamy jak najbardziej, im więcej tym weselej :) czym śmigasz? Miejscówka brzmi rozsądnie i mi odpowiada- wielkie dzięki. Myślę, że więcej jak 10 osób to nie będzie, choć zobaczymy :)

Edytowane przez Kamusial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Whistler- witaj, zapraszamy jak najbardziej, im więcej tym weselej :) czym śmigasz? Miejscówka brzmi rozsądnie i mi odpowiada- wielkie dzięki. Myślę, że więcej jak 10 osób to nie będzie, choć zobaczymy :)

 

 

:notworthy: dzieki za przygarnicie do grupy, choc mozesz byc sklonny do zmiany zdania :P czemu? a no dlatego ze ja na 125 supermoto smigam, takim jak w avart'arze mam...;) nie chcialbym grupy spowalnic :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce zawitam dopiero po sesji, czyli tak jak napisalem w jednym z powyzszych postow- w okolicach 14 czerwca dopiero :icon_rolleyes: Propozycja spotkania widze, ze padla na polowe maja i bardzo chetnie bym sie spotkal, ale w rzeczywistosci to ciemno to widze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odcinki I-J oraz J-K są moje ;) Postaram się je w miarę szybko ogarnąć :)

Co do spotkania to tak jak już zaproponował Kamil niedziela 16 maja będzie oki. Ja jestem z okolic Tomaszowa Mazowieckiego ale dojechać da się wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie pare spraw dopadło i nie miałem czasu posiedzieć nad moim odcinkiem. Mysle, że po majówce dokończe mój odcinek (zostało Łeba - Międzyzdroje).

Co do spotkania jak najbardziej, tylko pewnie bede mial najdalej,wiec nie obiecuje (Gdansk), chociaz termin jest ok.

 

Modlę się tylko, żebym dostał te pare dni urlopu na początek Lipca, bo inaczej klops.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...