Skocz do zawartości

Ducati 1098


Rekomendowane odpowiedzi

YUBY wytlumacz mi jak moderator moze upubliczniac na ogolnopolskim forum motocyklowym film, na ktorym jakis psychol jedzie ponad 2 paki wislostrada w normalnym ruchu, robi stoppie i wheelie doslownie pomiedzy samochodami i (co juz jest wg mnie kurestwem zwlaszcza, ze mieszkam w poblizu) napierdala na czerwonym slalomem pomiedzy pieszymi na przejsciu. Nie uwazasz, ze przeginasz pale? :icon_evil: Do tego forum ma dostep kazdy w tym rowniez osoby patrzace na motocykle wilkiem.

 

Wstrząsające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-Rider....linki które umieściłem były a propos pisania o wyższości jednej marki nad drugą,w temacie"moje grabki są i tak lepsze" :)

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks-Rider....linki które umieściłem były a propos pisania o wyższości jednej marki nad drugą,w temacie"moje grabki są i tak lepsze" :)

 

he, he, ale moze okazac sie, ze model grabki jednej firmy moze byc gorszy od innego modelu grabek tejze firmy :biggrin:

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze filmiki, jak uprawiacie taka "normalna" jazde we wlasnym wykonaniu. Mitomani :bigrazz: Oczywiscie na priv.

 

 

Bez przesadyzmu momentami jechał normalnie i przepisowo.

A co do filmów własnych :crossy: to ja nie nagrywam,bo jak by matka zobaczyła to bym opie*dol zebrał że niszczę motór,a przecież on taki piękny jest :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temat jest o niczym :biggrin:

 

A mial byc tylko ranking :biggrin:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurz nieco opadł więc wykorzystam chwilę i pozwolę sobie powrócić do tematu postu. Otóż intryguje mnie to że zestawieniu zamieszczonym przez ks-ridera pomieszane są motocykle o bardzo różnym przeznaczeniu i adresowane do odbiorców o często bardzo rozbieżnych oczekiwaniach. W związku z tym chciałbym wiedzieć na czym polegają takie testy, kto je przeprowadza i w jakich warunkach. Pytanie to padało kilkukrotnie w różnych formach lecz pozostało w zasadzie bez konkretnej odpowiedzi. O ew. posty w temacie proszę osoby rzetelnie znające zagadnienie a jednocześnie w miarę możliwości obiektywne. Moim zdaniem - bez wiedzy jak to wygląda „od kuchni” owa lista mniej czy bardziej awaryjnych jest tylko suchą, typowo niemiecką statystką.

 

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest dokładnie tak samo jak w przypadku samochodóe czyli zbierane są informacje z serwisów o awariach pojazdów z jakimi zgłosili sie klienci i na tej podstawie sa tworzone statystyki ( nie bardzo rozumiem co ma przeznaczenie pojazdu z awaryjnością wspólnego ? enduro może jeżdzić w terenie to pewnie niektóre jezdzą a niektóre nie o co chodzi ? pojazdy uczestniczące w zawodach czy to cross czy czy wyścigi szosowe nie trafiają do serwisów bo przeróbki dokonane w nich zazwyczaj powodują utrate gwarancji )

Edytowane przez morris35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...