Skocz do zawartości

Kupie k-750 prosze o poradę luzne rozmowy na temat ruskow


jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok ale to nie jest sprzęt za 4k a za 5,5-6. Kolega szuka czegoś do 4...

Pozdro all :flesje:

 

Witam,

mam pytanie wstepnie jestem umówiony na zakup motocykla, co o nim sądzisz?

Ma kilka kosztownych braków niekompletny kosz ale w sumie wygląd całkiem przywoity, zrobiony silink jak sądzisz cena 4600 jest do zaakceptowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierz w to co mowia sprzedajacy, ze zrobiony i ze tylko troche brakuje, przewaznie jest tak, ze kupujesz i rozkladasz na czynniki pierwsze, weryfikujesz i naprawiasz badz wymieniasz. Ciezko jest cokolwiek powiedziec o sprzecie ktorego sie na oczy nie widzialo, pojedz, porob foty, wstaw na forum i temat obgadamy...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item908347427_k_750.html

Odradzam zdecydowanie oddawanie sprzęta do remontu. Szczególnie obcym osobom. Próbować samemu.Może być długo i drogo ale to chyba jedyna droga. Składam właśnie Kaśkę i mogę powiedzieć że nie jest to tania sprawa. Kupować z papierami ! Są goście którzy robią na gotowo za 6 tyś zł na nowych częściach. Wersja cywilna o 1200 zł droższa. Paweloldkar Opoczno się tym zajmuje. Ma własną piaskarkę i sporo narzędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest cokolwiek powiedziec o sprzecie ktorego sie na oczy nie widzialo, pojedz, porob foty, wstaw na forum i temat obgadamy...

:icon_mrgreen:

:clap: :biggrin:

Brawo. W końcu zaczynasz łapać ^^

Tylko, że fotki ma wkleić na PW? :icon_biggrin:

 

jaroo1- pytasz klapka czy to pytanie ogólne? :cool:

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.com/jaroslaw.blonski/Kaska#

 

umiescilem kilka zdjeć sprzęta. Ma zrobiony silnik: szlif, tłoki, wał po regeneracji uszczelniacze zawory i gniazda. pomalowany choc brakuje trochę kosztownych drobiazgów: żółwki, kanapa w koszu etc.

Stan jest dobry silnik w b.dobrym stanie.

Co o tym myslicie i tak wyjdzie taniej niz kupić ruska do remonu i zrobić od podstaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedział to MOC mistrz offtopa w tematach ogólnych gdzie pitoli byle by cokolwiek napisać :clap: :icon_razz:

 

Jak wyczyszcze temat to znowu bedziesz uskarzal i pisal we wszystkich mozliwych postach, ze przeze mnie dzial umarl bo wszedzie czystki...

:icon_mrgreen:

 

http://picasaweb.google.com/jaroslaw.blonski/Kaska#

 

umiescilem kilka zdjeć sprzęta. Ma zrobiony silnik: szlif, tłoki, wał po regeneracji uszczelniacze zawory i gniazda. pomalowany choc brakuje trochę kosztownych drobiazgów: żółwki, kanapa w koszu etc.

Stan jest dobry silnik w b.dobrym stanie.

Co o tym myslicie i tak wyjdzie taniej niz kupić ruska do remonu i zrobić od podstaw

 

 

No,no wyglada na to ze calkiem ladna maszyna, jak dla mnie 4600 to przyzwoita cena i warta glebokiego przemyslenia, jezeli jestes zdecydowany na K to ja bym bral :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyczyszcze temat to znowu bedziesz uskarzal i pisal we wszystkich mozliwych postach, ze przeze mnie dzial umarl bo wszedzie czystki...

:icon_mrgreen:

No,no wyglada na to ze calkiem ladna maszyna, jak dla mnie 4600 to przyzwoita cena i warta glebokiego przemyslenia, jezeli jestes zdecydowany na K to ja bym bral :lalag:

Nie piszesz na jakich tłokach jest zrobiony,czy są papiery. Kola są po remoncie ? Wygląda jak by był przygotowany na szybko do żyda. Pomalowany choć blacharka nie tknięta palcem nie rozumiem po co był malowany. Moim zdaniem pachnie szankielsem z Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszesz na jakich tłokach jest zrobiony,czy są papiery. Kola są po remoncie ? Wygląda jak by był przygotowany na szybko do żyda. Pomalowany choć blacharka nie tknięta palcem nie rozumiem po co był malowany. Moim zdaniem pachnie szankielsem z Rzeszowa.

 

 

Rozumiem ze chcialbys kupic za 4600 maszyne w stanie idealnym i perfekcjonalnie odrestaurowana, no coz mozna zyczyc tylko powodzenia...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sprzet jest wyraźnie do skoków.

To tak zeby MOC nie usuną mi posta ^^

A poza tym. Cena fajna. Zdaje sie ze na tyle utknął na allegro nie przekraczając ceny minimalnej.

Nic o remoncie silnika- bo o nim nic nie wiemy.

Skrzynka bez wstecznego od tylko troszkę późniejszego modelu k i urala. Moim zdaniem najlepsze skrzynie pod względem wytrzymałości. Jednak ze ma to już z 40 lat to może sie jej kłaniać przegląd z wymianą dupereli. Zawieszenie wahaczykowe bardzo przez wielu pożądane. Błotnik wyraźnie rzeźbiony ze zwykłego żeby pasował( ale słabo mu poszło). Prądnica jakaś 12V to też plus. Zgaduje ze od malca. Biżuteria kierownicy fajna - również bardzo pożądana. Krótka rama- ostatnie ładne ramy ze związku zdradzieckiego. Coś kombinowane z błotnikiem tylnym. Na pewno jego mocowanie. Resztę trudno dostrzec. Stacyjka czeska- to standard. Cena moim zdaniem bardzo dobra. Zwłaszcza jeśli sa papiery. Moim zdaniem ktoś miał dobre chęci zbudować/ odbudować starszą rzadszą kaczkę, ale zabrakło ręki do szczegółów. Pamiętaj, ze o silniku nic nie mówiłem i Tobie też nie radziłbym liczyć bez dodatkowych pytań do sprzedającego. Mimo to wszystko warto.

PS. Silnik emki. Róznica w zasadzie sprowadza sie o kształtu odlewów. To też można potraktować jako plus pod względem finansowym. A gdybyś zaglądał na kolaske to dowiedziałbyś sie więcej.

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówie-drogo!Patrzac na ceny z bajzla to kompletna kaczke do remontu kupisz od 1500(na letnim poszła praktycznie przy mnie) do 2,5 tyska bez papierów, nie wiem na jakim zawieszeniu, ale wizualnie kompletna, przy tej i tak brakuje paru bajerów, a robienie papierów to w dzisiejszych czasach zadny problem, a remont jak zrobisz sam to wiesz co masz, i pretensje bedziesz mógł miec tylko do siebie, a jak koles robił piec na szybko i sie równie szybko pozaciera?A moze bedzie jezdził do konca swiata i 2 dni dłuzej , a moze poszli do lasu?Mam taka zasade, nie nosze butów po kims i nie jedze pojazdami robionymi przez kogos, chyba ze znam rece:)A zreszta jak cie stac to kupuj... :biggrin:

Edytowane przez granat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granat- kaczka , kaczce nie równa. Na długiej ramie i zwykłym zawieszeniu dniepra, oprzyrządowaniem i oblachowaniem dnieprowa to rzeczywiście nie wiele warta (często polega to na tym ze handlarze wstawiają bak, silnik i kilka pierdołek od kaczki do dniepra). Ale taka to co innego. Jest jak różnica cenowa miedzy wczesną a późną emką. Dla laika na oko różnica nie wielka, ale jakbyś chciał właśnie kupić taki rzadki model to z tego co wiem w stanie zgonu, na ostatnim bajzlu była za 4 i pół tysiaka i nie daje sie tego łatwo podrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o skadakach wigry 3, ale o kasce na krótkiej ramie, na zwykłym zawieszeniu, latem litwini przywiezli(czy jakies estonczycy)za 1,5tyska poszła z wozem, powaga, i jeszcze podobno paliła:)Wioec zakup na alledrogo to w/g mnie ostatecznosc, szukajac na bajzlach mozesz trafic naprawde dobra okazje w dobrych pieniadzach, na jesiennym Wrocławiu był fajny gUral m63 za 1,5kafla na chodzie i nawet nie pomieszany, oczywiscie do malowania, ale za to w Krakowie stała fajna kaczka taka zielona za dobre pieniadze, po robocie ale to trzeba Princa pytac bo to tambylec:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

granat- kaczka , kaczce nie równa. Na długiej ramie i zwykłym zawieszeniu dniepra, oprzyrządowaniem i oblachowaniem dnieprowa to rzeczywiście nie wiele warta (często polega to na tym ze handlarze wstawiają bak, silnik i kilka pierdołek od kaczki do dniepra). Ale taka to co innego. Jest jak różnica cenowa miedzy wczesną a późną emką. Dla laika na oko różnica nie wielka, ale jakbyś chciał właśnie kupić taki rzadki model to z tego co wiem w stanie zgonu, na ostatnim bajzlu była za 4 i pół tysiaka i nie daje sie tego łatwo podrobić.

...przeglądałem dzisiaj z ciekawości ukraińskie aukcje i natknąłem się na taki fajny sprzęt - http://moto.allegro.pl/item925321467_k_750...u_z_dokami.html

Nie patrzyłem jak daleko od granicy jest ta miejscowość - ale myślę, że cena za ten motocykl jest dość korzystna (poza tym wygląda na to, że nie była malowana)...........

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...