Skocz do zawartości

Opony do GSXR


Rekomendowane odpowiedzi

Żenada takie laczki. Jak chłyt marketingowy, to słaby IMO.

 

No jak sie patrzy nie na wartosci opony a na jekies duperele to .....

 

Podejrzewam, ze gumy te zostana najpozniej za dwa miesiace ja zwykle konkretnie przetestowane, rezutaty zamieszcze :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojcik _dan według podziału ze strony pirelli, kupiłeś sobie hypersporta a nie streeta. i jeśli zamieżasz sobie pojeżdzić a nie poszaleć to proponował bym coś wygodniejszego, :biggrin:

Nie wiem skąd masz takie informacje,ale Diablo Strada to typowo turystyczna guma-Metzeler Z6 tylko z innym bieżnikiem. Według mnie do cięzkich motocykli turystyczno sportowych się nadaje-ale nie do lekkiego Gixxa. No chyba że do naprawdę lajtowej jazdy...Poza tym co rozumiesz poprzez pojęcie "coś wygodniejszego"? To są opony mniej i bardziej wygodne? :icon_mrgreen:

Ja mam bzika na punkcie Diablo Supercorsy/Dragon Supercorsa Pro i nikt mnie nie przekona do innych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc tak: :biggrin: według podziału motocykli umieszczonego na stronie firmy Pirelli, GSX-R został przyporządkowany do klasy HYPERSPORT a nie do klasy SREET w skład której to /według firmy PIRELLI/ wchodzą również ciężkie motocykle turystyczne. http://www.pirellityre.com/web/tyres-catal...ne/default.page To też nie uważam tego wyboru / wojcik-dan`a / za najlepszy do poszalenia sobie Gixem po ulicach, do czego to właściwie Gix jast przeznaczony. Jeśli zamiast poszalenia vojcik-dan woli sobie poprostu pojeżdzić, proponuję zakup wygodniejszego MOTOCYKLA . :buttrock: Dragon Supercorsa PRO SC2 w związku z tym że nie jeżdzę po torze rozgrzewa się dość długo / w moich rękach oczywiście /. :flesje: A tak konkretnie to które informacje masz na myśli ?

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone ze mu to wystarczy. Jesli nie jezdzi na maxa to takie opony tez powinny spokojnie nadazac za kierowca. Jak mialem zalozone Pirelli diablo strada w hornecie i bylem na nich na torze kilka razy to po nagrzaniu (jak kazda guma) trzymaly naprawde dobrze i nie nazekalem na zadne uslizgi. Oczywiście jest caly czas w glowie ta swiadomosc ze inne by mogly trzymac lepiej ale jak sie juz wyczuje gume i jej zaufa to nawet na tor dla osoby poczatkujacej wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone ze mu to wystarczy. Jesli nie jezdzi na maxa to takie opony tez powinny spokojnie nadazac za kierowca. Jak mialem zalozone Pirelli diablo strada w hornecie i bylem na nich na torze kilka razy to po nagrzaniu (jak kazda guma) trzymaly naprawde dobrze i nie nazekalem na zadne uslizgi. Oczywiście jest caly czas w glowie ta swiadomosc ze inne by mogly trzymac lepiej ale jak sie juz wyczuje gume i jej zaufa to nawet na tor dla osoby poczatkujacej wystarczy.

Opony turystyczne na torze są dla osób potrafiących zachować zimną krew, odpuszczając gdy trzeba. Jeżeli w Twoich żyłach płynie benzyna-już po Tobie. Opona drogowa na torze jest mega zdradliwa. Dopóki się nie przegrzeje trzyma całkiem nieźle, wkręcasz się w jazdę, adrenalina Ci buzuje i w tym momencie na wyjściu z winkla czujesz jakby opona kompletnie przestała trzymać.A ona się po prostu przegrzała. Znam to z autopsji i od tamtego czasu mam gdzieś drogowe opony :icon_razz:

A więc tak: :biggrin: według podziału motocykli umieszczonego na stronie firmy Pirelli, GSX-R został przyporządkowany do klasy HYPERSPORT a nie do klasy SREET w skład której to /według firmy PIRELLI/ wchodzą również ciężkie motocykle turystyczne. http://www.pirellityre.com/web/tyres-catal...ne/default.page To też nie uważam tego wyboru / wojcik-dan`a / za najlepszy do poszalenia sobie Gixem po ulicach, do czego to właściwie Gix jast przeznaczony. Jeśli zamiast poszalenia vojcik-dan woli sobie poprostu pojeżdzić, proponuję zakup wygodniejszego MOTOCYKLA . :buttrock: Dragon Supercorsa PRO SC2 w związku z tym że nie jeżdzę po torze rozgrzewa się dość długo / w moich rękach oczywiście /. :flesje: A tak konkretnie to które informacje masz na myśli ?

Mój błąd.Ja myslałem ze Ty o oponach piszesz, a Ty o motocyklach. Zwracam honor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie będę zakładał nowego tematu gdyż ten tez jest o oponach a więc założyłem opony Metzeler Racetec Interact jak wiadomo nam są to po turówki, i mam pytanie w jakim czasie rozgrzewają wam się takie opony przy jeździe na drodze ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport Demon kuszący ale jest diagonalna dlatego opada bo musiałbym zabulić za komplet. Jeden ze sprzedawców polecił mi Conti Twist SM i propozycja ciekawa ale chętnie posłucham opinii na temat SAVA.

Fajnie Ci polecił, ale Conti Twist jest do Super Moto. Co miałeś fabrycznie w Kawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za male odkopanie tematu

 

Mam do wyboru oponki Michelin Pilot Power albo Metzeler M3, co wybrać? Może coś lepszego polecacie? Może jakiś Bridgestone np. 014? albo Dunlop 207/208 choć jakoś nie mam zaufania do tej firmy. Wiem że to tylko do suzuki sv ale czesto lubie polatać po winklach i lubie jak opona się dobrze trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem poprzedni sezon na Dunlopie i raczej nie polecam, opona bardzo droga ale jak dla mnie za twarda, natomiast pod koniec sezonu kupiłem na "dojechanie sezonu" MEZ4 i naprawde rewelacja. Dunlop Sport cena pow 1tys a Mez dostaniesz nowego 400-600zł z 07r.

Bardzo mięka i rewelacyjnie trzyma.

 

Pozd

sory za male odkopanie tematu

 

Mam do wyboru oponki Michelin Pilot Power albo Metzeler M3, co wybrać? Może coś lepszego polecacie? Może jakiś Bridgestone np. 014? albo Dunlop 207/208 choć jakoś nie mam zaufania do tej firmy. Wiem że to tylko do suzuki sv ale czesto lubie polatać po winklach i lubie jak opona się dobrze trzyma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...