Skocz do zawartości

Opony do GSXR


Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś do czynienia z tym sklepem klik ?

Niektóre modele mają w dobrych cenach zwłaszcza mojego tylnego rozmiaru. Przód moge mieć taniej, chyba że znacie lepszą ofertę?

Chyba zdecyduje sie na michały pilot power albo pirelli diablo rosso bo supercorsa pro to nie dla mnie :biggrin:

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: :biggrin: według podziału motocykli umieszczonego na stronie firmy Pirelli, GSX-R został przyporządkowany do klasy HYPERSPORT a nie do klasy SREET w skład której to /według firmy PIRELLI/ wchodzą również ciężkie motocykle turystyczne. http://www.pirellityre.com/web/tyres-catal...ne/default.page To też nie uważam tego wyboru / wojcik-dan`a / za najlepszy do poszalenia sobie Gixem po ulicach, do czego to właściwie Gix jast przeznaczony. Jeśli zamiast poszalenia vojcik-dan woli sobie poprostu pojeżdzić, proponuję zakup wygodniejszego MOTOCYKLA . :buttrock: Dragon Supercorsa PRO SC2 w związku z tym że nie jeżdzę po torze rozgrzewa się dość długo / w moich rękach oczywiście /. :flesje: A tak konkretnie to które informacje masz na myśli ?

No trudno, kupiłem już Diablo Strada, zobaczę jak będzie. Co do zmiany motocykla to mam taki problem, ze ścigacze mi się podobają i nie chce sie przesiadać na żaden inny typ moto. Moze kiedyś na streeta, ale jeszcze nie teraz. Wracając do problemu, jeżeli one nie pasują do GIXa to czym się to będzie odzwierciedlać? Uślizgi w vinklach, dłuższa droga hamowania? Na co mam uważać jeżdżąc na tych oponach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Również odkopie troche temat bo właśnie zauważyłem że zostało mi 1.7mm bieżnika z przodu ;)

 

Co polecilibyście do Kawy Z750 - jazda głównie miasto/jakieś krótkie wycieszki/bardzo szybko/zależy mi na mega przyczepności w zakrętach.

 

Z tego co tutaj wszyscy piszą to chyba Supercrosa się sprawdza najlepiej. Tylko czy do streeta również się sprawdzi?

 

Wcześniej były fabryczne BRIDGESTONE, BATTLAX BT-019F RADIAL E (przod) i BRIDGESTONE, BATTLAX BT-012R RADIAL E (tył)

Edytowane przez z750.addicted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supercorsa wypas ale trzeba ja rozgrzewać no i po mokrym nie polatasz. Bardziej uniwersalny jest Pilot Power http://allegro.pl/item994019688_nowa_miche...6_gsxr_zxr.html

Szybko sie grzeje, a w zakrętach ulicznych przyczepności mu nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wytłumaczyć jak to jest z tym lataniem na mokrym? (na tym też mi zależy bo lubie jeździć w każdą pogode, tylko czasami wycieraczki na kasku brakuje :D:D:D:D:)

 

Od czego to zależy w wypadku opon do moto? Czytałem już mase testów/opinii itd i mam taki mętlik w głowie... Bodaj jeszcze tutaj w tym temacie kilka stron wcześniej ktoś pisał że piloty są o dupe rozbić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy się nie tylko odprowadzanie wody ale też to jak opona zachowuje się na zimno, a w tej kwestii pilot powery dają świetnie radę. W sumie co chodzi o trzymanie na zimno nie pamiętam żeby któreś gumy trzymały lepiej. +5 na dworze i po przjechaniu 2 km ciężka TL 1000R stawała na przednim kółku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak już mi się zdarzy na mokrym jechać, to przy zachowaniu racjonalnych prędkości i przechyłów w zakrętach, nic się złego nie działo - chociaż tu się pewnie sprawdza zasada 'więcej szczęścia, niż rozumu'. Wysypanie nastąpiło przy próbie dotknięcia głową asfaltu w zakręcie : D

Edytowane przez pork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

sezon się skończył, czas na podsumowanie. /subiektywne/ :bigrazz:

zeszmaciłem pilot sporty 2ct, dojeżdżam supercorsę pro /bez sc/.

na nowodwor tor kilkukrotnie poczułem uslizg 2ct przy pałowaniu po prostej, to jednak nie są opony na tor.

fajne jest 2ct na przodzie, tył > stabilność jazdy na wprost, nie ma porównania do supercorsy która wręcz prosi o zakręt. :biggrin: moto strasznie "tańczy" na miejkich "nierównościach" ale już kupiłem następną corsę. :buttrock:

teraz pytanie:

raczej street, okazjonalnie TD, na przód sc2 czy 3 ?

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze mowicie o oponach na tor bo jesli na ulice to SP.

teraz jak zalozysz niehomologowana torowa opone na ulice i bedziesz mial wypadek, a Twoj przeciwnik zwroci sie do firmy w ktorej pracuje o pomoc, to gwarantuje Ci ze zostaniesz wycisniety jak cytryna...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...