Skocz do zawartości

Opony do GSXR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj zalozylem do siebie te nowe Michaly Power Pure.

Z tego co sie dowiedzialem, jest to opona 2ct, z tym ze po bokach ma wiecej tej miekkiej mieszanki.

Po dobrych opiniach na temat zwyklej 2CT mam nadzieje, ze ta tez sie dobrze sprawdzi.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się was poradzić jakie opony zakupić do 600 K6(jazda głównie po mieście). Nastawiałem się na PIRELLI DIABLO STRADA, ale ktoś napisał, że nie nadają się do Gixa. Dlaczego? Możecie zaproponować jakieś inne do 800 zł?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się was poradzić jakie opony zakupić do 600 K6(jazda głównie po mieście). Nastawiałem się na PIRELLI DIABLO STRADA, ale ktoś napisał, że nie nadają się do Gixa. Dlaczego? Możecie zaproponować jakieś inne do 800 zł?

Pozdro.

na miasto zupełnie wystarczające

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2ct stanowczo sie za dlugo nagrzewaja jak dla mnie :lapad: znaczy przywyklem do supercorsy :crossy:

eeee to znaczy którą supercorse masz na myśli? :bigrazz: wojcik _dan według podziału ze strony pirelli, kupiłeś sobie hypersporta a nie streeta. i jeśli zamieżasz sobie pojeżdzić a nie poszaleć to proponował bym coś wygodniejszego, :biggrin: niestety sam poszedłem trochę na oszczędność ale tak uczciwie, to moje szaleństwo to głównie na ulicy będzie ew. looblin lub ryki więc nie za szybkie tory :icon_mrgreen:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat, z tyłu złapałem gwoździa. Fartownie nie puszcza powietrza ale mimo wszystko powoduje uślizgi i wkurza w czasie jazdy. Muszę kupić coś innego na tył bo to co dała fabryka po 10'000Km nie wykazuje najmniejszego zużycia, opona jest chyba w 100% ze stali :icon_rolleyes:

 

Potrzebuję czegoś co dobrze trzyma na mokrym i ma rozmiar 130/70 17 ew 150/60 17 choć wolę 130. Do tej pory znalazłem Maxxis ProMax, METZELER LaserTec, HEIDENAU K64, Continental Conti Twist SM oraz najmniej znana marka SAVA 130/70-17 62S To to takie

 

Najchętniej brałby Heidenau bo miałem to w DT z przodu i trzymała rewelacyjnie (znacznie lepiej niż bliźniak MEFO ) ale krztałt bierznika w metzeler a zwłaszcza w SAVA wygląda najlepiej pod względem odprowadzania wody. Maxxis jest ogólnie polecany (nawet Kulik polecał :wink: ) przez USA citizens.

 

Chciałbym się zmieścić w okolicach 250-300zł dlatego Michelin Anakee odpada (ok 450zł i więcej) już nie wspominając o podwójnych mieszankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Podłącze się pod temat, z tyłu złapałem gwoździa. Fartownie nie puszcza powietrza ale mimo wszystko powoduje uślizgi i wkurza w czasie jazdy. Muszę kupić coś innego na tył bo to co dała fabryka po 10'000Km nie wykazuje najmniejszego zużycia, opona jest chyba w 100% ze stali :icon_rolleyes:

 

Potrzebuję czegoś co dobrze trzyma na mokrym i ma rozmiar 130/70 17 ew 150/60 17 choć wolę 130. Do tej pory znalazłem Maxxis ProMax, METZELER LaserTec, HEIDENAU K64, Continental Conti Twist SM oraz najmniej znana marka SAVA 130/70-17 62S To to takie

 

Najchętniej brałby Heidenau bo miałem to w DT z przodu i trzymała rewelacyjnie (znacznie lepiej niż bliźniak MEFO ) ale krztałt bierznika w metzeler a zwłaszcza w SAVA wygląda najlepiej pod względem odprowadzania wody. Maxxis jest ogólnie polecany (nawet Kulik polecał :wink: ) przez USA citizens.

 

Chciałbym się zmieścić w okolicach 250-300zł dlatego Michelin Anakee odpada (ok 450zł i więcej) już nie wspominając o podwójnych mieszankach.

Przód Pirelli u mnie za 350zł Sport Demon.

W ogóle mam dobre ceny tylko jakiś złośliwiec kasuje mi posty.

Tel 517765001

Edytowane przez sgregor242
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Sport Demon kuszący ale jest diagonalna dlatego opada bo musiałbym zabulić za komplet. Jeden ze sprzedawców polecił mi Conti Twist SM i propozycja ciekawa ale chętnie posłucham opinii na temat SAVA.

To słoweński producent.Dla mnie można postawić znak równości między sava a dębica.

Nawet jakaś tam współpraca była ostra.Do dostawczaka teraz sava produkuje to co kiedyś dębica.

Fajny jest PILOT ACTIV ale mam rezerwację bierz conti.

Edytowane przez sgregor242
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...