Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wolkan filmik :lalag: :lalag: :lalag:

A co do odbijania ...to przy -20 za oknem chyba każdemu zaczyna odbijać ,jak nawet by pójść i poczyścić sprzęta się nie chce z powodu zimna...o jeździe nie wpomnę :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterek stwierdził, że mi odbija z nudów, ale co tam, możecie powybrzydzać :icon_mrgreen:

 

Dziś jestem w dobrym nastroju, bo udało mi się w końcu odkręcić tylne koło :icon_twisted: , ech te hondy :icon_razz:

 

Oj tam wolkan nie rozczulaj się :smile: Filmik fajny - rób następne :notworthy: , a jak Cię podrażnić to i koło udało Ci się odkręcić. Chyba z tydzień z nim walczyłeś :icon_twisted:

 

Ech Buber, no cóż pomożemy jak tylko możemy, niech się Piaffe nie martwi.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolkan - filmik pierwsza klasa :clap: dobrze Tobie idzie więc z niecierpliwością czekam na następne.

Buber, nie martw sie pomożemy :bigrazz:

 

No cóż każdemu chyba odbija z : nudów/niskiej temperatury/nadmiaru śniegu/braku motonga pod 4-rema literami. (odpowiednie zakreślić). :eek:

 

Mnie też dopadło lecz znalazłem odpowiedni specyfik przepiswany tylko na receptę. Ten lek zwie się XRV750. :crossy: W sobotę zaaplikowałem sobie jego pełną dawkę, i musze przyznac że czuję sie znacznie lepiej :icon_biggrin: kilka fotek z wyprawy po cudowny lek :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolkan, no full rispekt. Micha się cieszy, a o to chodzi. :D

matata, nie żal ci było takiej nówki bez żadnej plandeki po solonych drogach wieźć? Ale wygląda zacnie.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber, na calej trasie asfalt był suchy, więc nic sie nie zabrudziło, ale byłem przygotowany na owinięcie folią strecz( taką przemysłową). Zresztą nie mieliśmy talkich zawrotnych prędkości, nawet nas tiry wyprzedzały :banghead: Wolno ale dojechaliśmy w 9 godzin zahaczając o Wrocław , w tym byl też postój na papu, w drugą stronę czas mieliśmy lepszy 7 godzin :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterek stwierdził, że mi odbija z nudów, ale co tam, możecie powybrzydzać :icon_mrgreen:

 

 

wokan na spacer byś poszedł, zdjęcia jakieś ładne porobił, na sankach pojeździł a nie filmiki montujesz :wink:

A tak na serio to z poprawioną czcionką jest suuuuper :clap:

 

 

matata asfalt był suchy a Ty sprzęta na lawecie wiozłeś? :icon_razz: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... spłodziłem filmik w 2008 po II Japonii, ale nie wiem jak go wrzucić (82Mb).

Na Jutubie pewnie wytną music, przesłać mailem się nie da...

 

Ma ktoś jakiś pomysł jak to udostępnić?

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... spłodziłem filmik w 2008 po II Japonii, ale nie wiem jak go wrzucić (82Mb).

Na Jutubie pewnie wytną music, przesłać mailem się nie da...

 

Ma ktoś jakiś pomysł jak to udostępnić?

 

No proszę ujawniają się "garażowi producenci" :buttrock:

Browarny już wiesz jak masz wrzucić, dawaj, ale jestem ciekawy.

Może ktoś jeszcze coś począł :icon_biggrin: :icon_question:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżak mam kilka pytań :bigrazz: Na SSSJ można przyjechać tylko starą japonią? Czy 13 letnia CBR się zalicza? :icon_razz: Kto może przyjechać na spotkanie i gdzie to się odbywa(prześledziłem wątek, ale miejscówki nie zauważyłem)? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...