Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni łikend września, to zawsze Borki są...

A co to są Borki? :icon_razz:

No co ja poradzę - wczesniej nas nie ma, bo jestesmy gdzie indziej, a im później, tym zimniej. Ja jestem w domu do połowy października, także mi egal, ale jak wiecie, pogoda stanowi...

 

Peterek - cza zapytać pani szefowej. Jak kierownictwo sie zgadza, to możemy jechać z koksem :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dopiero co się ogarnąłem i wrzuciłem swoje ZDJĘCIA. Nie za dużo tego (Peterek is the king), ale zawsze coś...

I na końcu galerii mały bonus trochę poza tematem, ale ostatecznie komu się mam pochwalić. Pozdrawiam wszystkich i jako Tajny Współpracownik Gospodyni i p.o. Gospodarza dziękuję, że byliście jak zwykle fantastycznym towarzystwem (nawet ci co hałasowali wydechem :icon_razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochwalę i powiem, że Fazer już stoi w szopie i dzisiaj Szklarską zaliczyła i było fantastik :wink:

Wojtek, jak się patrzy na to Twoje biedne moto to aż płakać się chce.... Szkoda go, cholerka.....

 

Widzę, że Marcinek ostro działa w temacie wrześniowego spotkania ( zrehabilitować się chce czy jak :wink: ) ale żeby wszystko było jasne popieram go w 100%

 

 

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję!! Dzięki Wam moje emocje i tempo życia wróciło do w miarę radosnej normy :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejżeniu wszystkich zdjęć aż mnie w ...dołku ściska że nie mogłem być z Wami.

Postaram się poprawić , koniec września zaznaczony w kalendarzu dużymi literami.

 

-Piaffe gratulacje z nowego nabytku,

 

 

-Wojtek, co do bonusa w twojej galerii, wyrazy współczucia :(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wolkan ukłony...chociaż nikt mnie nie posądzi, ze to ja strzelałem.

Bardzo miło wspominać.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...