Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że to Ty o nas zapomniałaś :smile: Wyciągnij Księciunia na cały wyjazd, użyj swoich wdzięków i w ogóle :icon_razz: :icon_twisted:

 

pozdro

Wdzięków musiałabym użyć raczej na szefa, bo niestety w związku z pracą "Księciunia" :P moglibyśmy wpaść dopiero w sobotę po południu/wieczorem, więc i tak nici z wycieczki :icon_rolleyes:

 

Peterek, a Ty może miałbyś ochotę spotkać się w kołach na tymbarka, to Ci mapę oddam? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk, Pekelne doly sa fajne jako miejsce, ale droga do nich raczej taka sobie. Lepszy koncept były zrobić SSSJ tam, ale wtedy mówimy juz o powaznej kasie - bo oni są znani... :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk, Pekelne doly sa fajne jako miejsce, ale droga do nich raczej taka sobie. Lepszy koncept były zrobić SSSJ tam, ale wtedy mówimy juz o powaznej kasie - bo oni są znani... :)

 

Nie znam tej miejscówki więc całkowicie zdaje się na Ciebie :notworthy: :-)

Jeśli droga jest mało atrakcyjna :crossy: to faktycznie nie ma co się tam pchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdzięków musiałabym użyć raczej na szefa, bo niestety w związku z pracą "Księciunia" :P moglibyśmy wpaść dopiero w sobotę po południu/wieczorem, więc i tak nici z wycieczki :icon_rolleyes:

 

Peterek, a Ty może miałbyś ochotę spotkać się w kołach na tymbarka, to Ci mapę oddam? ^^

 

No możemy, ale nie dziś :icon_rolleyes: dopiero teraz tu zajrzałem.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk, Pekelne doly sa fajne jako miejsce, ale droga do nich raczej taka sobie. Lepszy koncept były zrobić SSSJ tam, ale wtedy mówimy juz o powaznej kasie - bo oni są znani... :)

Buber - nie wiem skąd masz takie info, ale byłem tam parę razy, do tego 2 lub 3 noclegi i zawsze były za darmo (ostatni raz nocowałem tam 2 lata temu). Co prawda na miejscu dostępne są tylko jakieś materace, śpiwór trzeba mieć własny i nie bać się chłodu - ale miejsc noclegowych pod dostatkiem i za free :icon_biggrin:

Oczywiście jeśli zdarzy się akurat w jakiś łikned tam impreza to z miejscem może być kiepsko. Żarcie i picie są płatne, ale nie są to jakieś kokosy...

Sama trasa też nie należy do najgorszych (np. >taka<), czeskie asfalty są z reguły dobre :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem o braniu miejsca na imprezę - czyli zajęciu knajpy. No pewnie że i bokiem by można przycupnąć, ale to wtedy troszkę to nie to. Do tego dochodzą wydatki na żarcie i piwo po cenach knajpowych...

A o drogę to chodzi o to, że ja troszkę to towarzystwo rozpuściłem Krasnal.. ;) Onie teraz oczekuja zawsze fajnych winkli, atrakcji, itp, itd.... takie czasy, panie, klient teraz wymagający..... :D

Ale - nigdy nie mów nigdy, tj. jeżeli będzie zapotrzebowanie... :)

Jakkolwiek biorąc pod uwagę temat imprezy to juz szybciej powinnismy pojechać do Horic na czeskie TT staruszków. Odległość podobna, ale impreza o wiele bardziej "gatunkowa" dla starojapońców.

A ty byś wpadł Krasnoludku :D, daleko nie masz.... ;)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pekelné mają ciekawy klimat, przyjeżdżają tu Czesi, Słowacy, Niemcy, Polacy i nie tylko. Muszę jeszcze wspomnieć o puszczanej muzie np. Metallica w czeskim wykonaniu :icon_eek: :icon_rolleyes: . Odwiedzić to miejsce z pewnością warto :lalag: , ale czy się nadaje do spotkania takiego jak to :icon_question: , miałbym wątpliwości.

http://picasaweb.google.pl/KrzychGPz/Pekel...950283380336018

http://picasaweb.google.pl/KrzychGPz/Pekel...950367943138274

 

 

Czeskie TT- zdjęcia kolegi, chyba że pomyliłem imprezy :icon_mrgreen:

chętnie bym pojechał i popatrzył.

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty byś wpadł Krasnoludku :D, daleko nie masz.... ;)

Fakt - daleko nie mam, ale jakoś tak dziwnie wychodzi że tu gdzie najbliżej to najtrudniej dojechać :icon_twisted:

Chętnie bym wpadł, ale zobaczymy jak wyjdzie z terminem - to znaczy co ja będę wtedy porabiał i czy uda się znaleźć "niańkę" dla córy... :icon_rolleyes: Kurde VIT'a już chyba ze 4 lata nie widziałem...

 

Jak się nie wybierzecie na Czeskie TT to może zwiedzicie >muzeum techniki< - polecam, ale być może już byliście, nie wiem :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no! Plan już jest zatwierdzony i proszę mi tutaj nie kombinować :icon_twisted: Chyba,że myślicie o przyszłości :wink:

Buber wyśle Wam szczegóły dojazdowe.

 

Pozdrawiam!!

 

 

 

A swoją drogą to zapomniałaś o Wojtku z lepszą połową.. :) Chyba łapa mu już wydobrzała, i motor też ;) ...

 

Wojtki to moja tajna broń, Kochanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde VIT'a już chyba ze 4 lata nie widziałem...

Miło ze pamiętasz , to nawet wiecej niż 4 lata. Niestety mimo tak wczesnego planowania na Jubileuszowe spotkanie,rodzinne układy nie pozwalają mi niestety zawitać,a szkoda bo ludzie i forma spotkania poprostu super. Cóż taki lajf. Mam nadzieje że to nie ostatnie takie spotkanie i tego się trzymam. Pozdrawiam wszystkich i super zabawy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no! Plan już jest zatwierdzony i proszę mi tutaj nie kombinować :icon_twisted: Chyba,że myślicie o przyszłości :wink:

Tak jest! Zachowałem się jak gówniarz! :)

A co do przyszłości.. to pogadamy w przyszłości.

Buber wyśle Wam szczegóły dojazdowe.

Tak jest! (kurde, powtarzam się..)

Znaczy - kto potrzebuje namiarów, meldować się na PM. Niezwłocznie wyślę.

 

 

Kurka, zazdroszczę wam. Wy sobie będziecie jeździć po ładnej okolicy, a ja... echhh.. no nic, samo życie. Parę dni temu, jako ersatz, polatałem sobie skuterem wodnym.... no nieźle popyla, nieźle..... :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Toolman

2Jezyk

3Estrella

4Pszczoła

5Peterek

6kufi

7Wopoz

8VIT66

9jeszua

10jerzyk7

11szynka

12Marina

13Horb

14Sihaja

16Matata&anja

17Darek

18arouter

19piotreksuzuki

21ptaq_ + Sylvia

22sprite11

23Stasiu

24_Monter_

25szparag

27 Aśka+Prince

 

:icon_mrgreen:

Chyba, że motór mojego Księcia się zbuntuje, ale wtedy będziemy kombinować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę i odliczam dni do naszego spotkania, przeglądam zdjęcia z poprzednich SSJ ale za nic nie mogę znaleźć filmiku który Krzychu zmontował na YT. podrzuci ktoś linka? Pzdr. do czerwca :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...