Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkanie odbywa się w Jagniątkowie k.Jeleniej Góry

 

P.S. Peterek czemu się nie chwalisz!!!!!!!!. Widzę po profilu że jesteś po zakupach. Podrzuc jakieś fotki.

 

P.P.S. A co z VF-em?

 

O Toolman jaki spostrzegawczy jesteś :buttrock:

Fotki będą później, a VF-ę sprzedałem znajomemu ze Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako świeżak mam kilka pytań :bigrazz: Na SSSJ można przyjechać tylko starą japonią? Czy 13 letnia CBR się zalicza? :icon_razz: Kto może przyjechać na spotkanie i gdzie to się odbywa(prześledziłem wątek, ale miejscówki nie zauważyłem)? :biggrin:

 

 

Wprawdzie wybieram się tam po raz pierwszy, ale sądząc po ogladniętych fotkach to, ani japonia, ani stara nie musi być ;)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale JAKIEŚ koneksje muszą być. Tzn. sa tu niektórzy co kiedyś jeździli starą Japonią, a teraz jeżdżą nowszą (gratulacje Peterek! we wrześniu ją zobaczę, bo pewnie będziemy szukali kawałka podłogi w drodze na łódkę :P )

Naprawdę bardzo istotne jest zrozumienie klimatu - i że tak powiem, pasowanie do tego klimatu.

Ale jak najbardziej jesteśmy otwarci na nowe twarze (szkoda że nie jesteś młodą laską, ale cóż.. ;) )

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawdę bardzo istotne jest zrozumienie klimatu - i że tak powiem, pasowanie do tego klimatu.

Ale jak najbardziej jesteśmy otwarci na nowe twarze (szkoda że nie jesteś młodą laską, ale cóż.. ;) )

 

Za to super, że jesteś młodym (i przystojnym, mam nadzieję) facetem :icon_twisted:

 

Moi drodzy. Kicha zupełna. Niechcący dostałam się na studia zaoczne (sponsorowane przez EU) i wszystkie weekendy jestem uziemiona ale nie traćcie nadziei :wink: !! Dom stoi, ogród jest, a ja może coś do maja wykombinuje i urwę się z zajęć w sobotę tyle tylko, że wyznaczymy jakiegoś zastępczego szefa i sami się będziecie rządzić w czasie mojej nieobecności :flesje: Damy radę :lalag:

Edytowane przez Piaffe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo istotne jest zrozumienie klimatu - i że tak powiem, pasowanie do tego klimatu.

Ale jak najbardziej jesteśmy otwarci na nowe twarze (szkoda że nie jesteś młodą laską, ale cóż.. ;) )

Za to super, że jesteś młodym (i przystojnym, mam nadzieję) facetem :icon_twisted:

 

Moi drodzy. Kicha zupełna. Niechcący dostałam się na studia zaoczne (sponsorowane przez EU) i wszystkie weekendy jestem uziemiona ale nie traćcie nadziei :wink: !! Dom stoi, ogród jest, a ja może coś do maja wykombinuje i urwę się z zajęć w sobotę tyle tylko, że wyznaczymy jakiegoś zastępczego szefa i sami się będziecie rządzić w czasie mojej nieobecności :flesje: Damy radę :lalag:

 

 

Za studia gratulacje.A termin może inny.Zastępczy szef to i pewnie klimat zastępczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to super, że jesteś młodym (i przystojnym, mam nadzieję) facetem :icon_twisted:

 

 

No cóż młodym to już niestety nie, ale nadal przystojnym ;) . Może o tym poświadczyć Sihaja, która również się wybiera.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaffe, moją inwencję pozostawiam w rezerwie na nieprzewidziane okoliczności.

 

może jednak? o ile pamiętam mowa była o srebrnej górze ;)

mnie się jakoś nie bardzo widzi rozporządzanie się całą bandą lokalem (i ogródkiem) pod nieobecność obojga właścicieli... nawet mimo jak najlepszego stosunku tych ostatnich do hałaśliwych gości :notworthy:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak? o ile pamiętam mowa była o srebrnej górze ;)

mnie się jakoś nie bardzo widzi rozporządzanie się całą bandą lokalem (i ogródkiem) pod nieobecność obojga właścicieli... nawet mimo jak najlepszego stosunku tych ostatnich do hałaśliwych gości :notworthy:

jsz

 

Poczekajmy na Wopoza.

Srebrna Góra na Mazurach jest. Też ładnie :icon_rolleyes:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaffe gratulacje ale dla wiekszości,myślę ,ze wzgledu na gospodarzy i miejsce nie jest to niestety zbyt radosna wiadomość W tym przypadku śmiem twierdzić,że pewnych ludzi nie da się zastąpić. Tak jak napisał Peterek zastępczy szef to i klimat spotkania może okazać się zastępczy a to już nie to. Pozdrawiam z nadzieją że jednak uda się wygospodarować jakąś sobotę ,może weekend na nasze spotkanie, choć wiadomo trzeba pilnować własnych interesów i to rozumiem że najwazniejsze. W najgorszym wypadku V SSSJ odbędzie się z pewnym przesunięciem w czasie,choć nie ukrywam szkoda by było. Pozdrawiam gospodarzy i wszystkich sympatyków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mam już plan zajęć!!

Wolne weekendy na przestrzeni najbliższych pięciu miesięcy (pomijając luty, marzec, kwiecień :wink: ) to ;

- długi weekend majowy

- 18.06.2010 - 20.06.2010

- 25.06.2010 - 27.06.2010

 

Jeśli macie ochotę mimo wszystkich przeciwności losu pokręcić się po naszych winklach to zapraszam :flesje: Będę szefem :icon_twisted: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc mam już plan zajęć!!

Wolne weekendy na przestrzeni najbliższych pięciu miesięcy (pomijając luty, marzec, kwiecień :wink: ) to ;

- długi weekend majowy

- 18.06.2010 - 20.06.2010

- 25.06.2010 - 27.06.2010

 

Jeśli macie ochotę mimo wszystkich przeciwności losu pokręcić się po naszych winklach to zapraszam :flesje: Będę szefem :icon_twisted: !!

 

No i to jest dobra wiadomośc!!

 

Ufff.... odsapłem..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest dobra wiadomośc!!

 

Ufff.... odsapłem..

 

No oczywiście ...kamień z serca :biggrin: bo organizacja czegoś zastępczego to pomysł do "bani".

Jak dla mnie to może weekend majowy :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...