Skocz do zawartości

SUZUKI DR 800 S


Gość dr.Big
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ! Fajny moto , tylko chyba dla mnie za duży i szkoda że nie ma kopniaka- to by było wyzwanie:-)))) !!Widziałem raz w necie Suzi RGV z silnikiem od Dr Biga- wykręcało to to lepsze czasy na torze od oryginalnej RGV- 2 suwa. Jeśli chodzi o moc motocykli to nawet dane z katalogo s mocno przesadzone a potem kolesie po stuningowaniu moto dziwi się że na hamowni motorek jest taki słaby. W amerykańskim czasopiśmie widziałem kit do GSXR1000 zwiększajcy moc o 7KM , kosztował 1650$ to był wydech(102 decybele)+Power Commander, niech więc nikt mi nie p... że założył inny tłumik i od razu ma 20-30 KM więcej!!!Czasopismo nazywa się Motorcyclist numer marcowy z 2002 roku.Pozdrawiam !! Janek z Łomzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

to prawda,prawdziwy tunnuing kosztuje....(chyba ze dwusow to troche mniej)

a tak naprawde to na hamowni pare modeli(nowych) testowalem i na sprzegle mialy mniej mocy niz podane przez producenta.A co dopiero na kole!!!!

 

 

dr.Big

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czesc! Ojojoj Chyba sie nie zmiesci (nawet jak sie popiesci:-))))))))))))))))))))) ) 800-tka ma po prostu za wysoki sagan, ale najlepiej to miec 650-tke i silnik 800 i probowac, z tym ze uchwyty napewno nie beda pasowac. Czesc.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super moto tylko szkoda ze tak malo poznane. jedyne 260 km przejechane. jak na razie mam same ochy i achy na jego temat. ale tak naprawdę to piszę bo może ktoś z was ma zbędne bądź zna kogoś kto ma lub trudni sie zbieractwem i sprzedażą gratów i jest z okolic wawy (qfa i znowu zamiast wprost do celu meandruje gdzieś :oops: ) krótko, mam jedno lusterko lewe i do tego nieoryginalne. szukam więc oryginalnych. niestety w lodzi mnie niebyło a kontakt który przywiózł kumpel jest gdzieś z elblaga. więc jak by ktos z was ... to bardzo proszę o info. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja się dołączę do tematu po latach ;) Mam dr 800 S z '93 i na hamowni na kole wykazuje jak wół 50,3 hp. Oleju nie bierze wcale. Zamierzam dopiero wymienić na wiosnę i śmigać dalej. Jedyne, co mnie martwi to dziwne dźwięki z silnika ale wg. wszystkich DR-kowców trzeba to po prostu przyjąć na klatę i się nie przejmować. One po prostu tak mają i jeżdżą. Pozdrawiam wszystkich a szczególnie posiadaczy BIG-ów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musiał z czymś pokombinować. Ja po generalce silnika z katalogowymi zębatkami dobijam (wg. wskazań licznika) do 165 km/h - tak jak informuje producent. Silnik osiąga wówczas max obroty i dalej po prostu nie idzie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...