Skocz do zawartości

Książka pod choinkę


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wiem że jest po choince, ale dopiero teraz znalazłem.

http://avaxhome.ws/ebooks/Shooting_Star.html

 

Bardzo fajna historia upadku brytyjskiego przemysłu motocyklowego z wieloma ciekawostkami w środku. Cza pdfa ściągnąć no i oczywiście po angielsku jest.

 

 

P.S. Adam M. - mam nadzieję że ci się spodoba :)

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

P.S. Adam M. - mam nadzieję że ci się spodoba :)

 

No zajrzalem dopiero teraz ( gdy nagle dowiedzialem sie ze moderuje rowniez weterany )

i rzeczywiscie badzo "trafiona" dla mnie pozycja, dzieki.

Jak znajdziesz "Whatever happened to british motorcycle industry?" Berta Hopwooda to przeczytaj - swietny obraz brytyjskiego przemyslu motocyklowego od kryzysu w latach 30 tych do boomu lat 60 tych i upadku w 70 tych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm...fajniusia książka. :clap: Wciągam nosem takie publikacje.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...