Skocz do zawartości

Rzecz się stała niesłychana....


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za oknem Zima kontratakuje, więc chyba chcąc-nie chcąc trzeba czekać do wiosny.

 

Matata-Peterkowa złosliwość nie jest niczym nowym ;)

 

Majkel - zlituj się i czytaj coś więcej niż tylko tytuł tematu... (to też do Twojego posta w narybkę)

 

Juri - dzięki, ale ja to pewnie obudziłam się jak Ty już po glebie byłeś ;) A którym moto tak się do ziemi tuliłeś? ^^ Bez większych strat, mam nadzieję?

 

Oscar - no cały sezon nie jeździłam... Nie licząc dwóch wycieczek pożyczonymi motocyklami.

 

RudyXJ - dzięki, chociaż jeszcze kilka rzeczy bym mu poprawiła ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jak juz robisz remont silnika i sie tym chwalisz, to pokaz foty z calej akcji: rozkladanie silnika, poszczegolne elaenty, co i jak wygladalo w srodku. tedy to ma sens ... A najlepiej porownanie, przed i po, moto wygladalo tak, jedna fota a teraz tak.

Bo dla mnie to to samo mkoto co bylo wczesniej :icon_biggrin:

No i jeszcze piszesz o jakims aerografie na zbiorniku ..... kurna, gdzie on jest :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i jeszcze piszesz o jakims aerografie na zbiorniku ..... kurna, gdzie on jest :eek:

Na baku :icon_mrgreen:

 

Ech... No doceniam, że jednak postanowiłeś przeczytać nieco więcej, ale widzę, że nadal nie do końca doczytałeś. Nic to. Się nie podoba, to trudno.

 

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny motocykl o bardzo ładnej lini. Fajnie ,że także młodzi ludzie kochają klasyczne motocykle. Jest zatem nadzieja, że nie wszystkie skończą w muzeum. Brawo :clap: tylko gdzie fotki właścicielki ? Żeby potwierdzić, że piękna linia dotyczy nie tylko motocykla :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...