Skocz do zawartości

Toż to jakiś kabaret jest...


loopy1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

"aukcje kończę 2 min przed końcem ponieważ cena jest za niska znacznie więcej dostane w częściach !!! jeżeli do tego czasu coś się wyklaruje to zostawię ją. polecam i zapraszam do kupna duże grono obserwatorów"

To jest to o czym pisałem. Czaili sie na sekundy przed zakończeniem aukcji i dostali po noskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę w tym sens. Wystawiasz od złotówki i podajesz w opisie wszelkie informacje kontaktowe. Co jest zwykłym ogłoszeniem. Jedni mają nadzieje ze może sie uda i zejdzie tanio- licytują od razu. Drudzy licytują na sekundy przed - to ci o których piszesz od głupoty i chciwości. Trzeci dzwonią i pytają. Wystawiłeś od złotówki -wiec jeśli usuniesz aukcje to za samo wystawienie płacisz serwisowi aukcyjnemu grosze. I dobrze. Za te wszystkie poprawy, usprawnienia modyfikacje niech ich "uj szczeli" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu jest mały błąd techniczny, jesli wystawisz od złocisza, ktos da 1,50 a ty zamkniesz aukcje koles co licytował z pretęchami podkabluje cie do allegro i moga ci zablokowac konto na jakis czas, i to jest szczyro prawda, kiedys mnie to spodkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu jest mały błąd techniczny, jesli wystawisz od złocisza, ktos da 1,50 a ty zamkniesz aukcje koles co licytował z pretęchami podkabluje cie do allegro i moga ci zablokowac konto na jakis czas, i to jest szczyro prawda, kiedys mnie to spodkało.

Teraz masz opcje "usuń wszystkie oferty przed zakończeniem aukcji" . Zaznaczasz w okienku i piszesz '' całujcie misia w nos". :icon_twisted: Czyli w języku alegro " Stalowa kula spadła mi z dywanu i potłukła sie w drobny mak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu jest mały błąd techniczny, jesli wystawisz od złocisza, ktos da 1,50 a ty zamkniesz aukcje koles co licytował z pretęchami podkabluje cie do allegro i moga ci zablokowac konto na jakis czas, i to jest szczyro prawda, kiedys mnie to spodkało.

Granat - ale o tym pisaliśmy już wcześniej....tak jak wspomniał Prince da się przecież odwołać wszystkie oferty z aukcji podając przy tym jakiś "sensowny" powód. Administracja Allegro nic ci za to zrobić nie może - bo niby jak sprawdzą czy to co podałeś jako powód jest prawdą czy nie?

 

A co do samego zjawiska kończenia aukcji przed czasem to już chyba wszystko zostało powiedziane. Ludzie czają się do ostatniej sekundy z myślą, że uda im się wyrwać coś za grosze, a tymczasem aukcja traktowana jest przez sprzedającego jako zwykłe ogłoszenie. Ktoś chcący kupić daną rzecz po prostu dzwoni, wypytuje sprzedającego o wszelkie szczegóły po czym pyta jaką cenę chciałby za konkretny przedmiot uzyskać. Jeśli dojdą do porozumienia to wtedy są dwa wyjścia - sprzedaż poza Allegro albo ustawienie konkretnej ceny na aukcji (przeważnie zastosowanie ma pierwsza metoda);

Sorki ale czasy gdy kupowało się "Jeepa albo łódź motorową za 1zł" już minęły - teraz sprzedający się troszkę pilnują.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, własnie niedawno była na aaledrogo aukcja za wyllysa 2,5tyśka "kup teraz" na foto kompletny wyllys MB w czesciach, okazja jak diabli, ale po telefonie okazało sie ze cena dotyczy ALBO kasty, ALBO ramy ALBO mostów itd, a wystarczyło klepnąc aukcje i przyjechac po to co na foto i koles jest pozamiatany, kazdy sad przyzna racje kupujacemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczyło klepnąc aukcje i przyjechac po to co na foto i koles jest pozamiatany, kazdy sad przyzna racje kupujacemu:)

...masz rację - pod warunkiem, że nie zawarł w opisie informacji, że dana aukcja dotyczy jedynie wybranych części;

Jeśli napisał, że ma do sprzedania Willisa i poza tym nic - a aukcję ustawił na 2500zł - to faktycznie sąd może przyznać rację kupującemu - a wtedy "promocja z okazji westa - babilon funduje" :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...