Skocz do zawartości

PRZESTROGA!!! ....


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pijaku nigdy nie prowadziłem , na kacu niestety się zdarzało . Myślałem że jak spałem to jestem o.k , a to niestety częsty błąd . Miałem szczęście że nic złego mnie nie spotkało , teraz już tak nie robię , za dużo mogę stracić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakie, ku*wa, surowe ???

Zabranie prawa jazdy i dwa lata wieznia ???

A taki ciul jak zabije po pijaku kogos i wyjdzie na wolnosc to i tak wsiadzie bez prawka do auta i pojedzie.

Zniesienie ograniczenia promili do 0,00 ??

 

Dwa lata to wcale nie jest mało. Jeżeli tak piszesz to znaczy, że nigdy nie przekroczyłeś progu kryminału i nie wiesz, co to znaczy. A jak „ciul zabije” to dostaje więcej.

Jak mawiali starożytni Indianie : „od wódki rozum krótki”, dlatego podstawa to reakcja otoczenia. Z pijanym nie jadę, a jak widzę na drodze, że coś nie tak z kierowcą to dzwonię na 997. Miałem kiedyś taką sytuację i reakcja policji była natychmiastowa. Policjanci (jak powszechnie wiadomo) nie są jasnowidzami, dlatego trzeba im pomagać w namierzaniu pijanych kierowców.

Przestępców nie odstrasza wysokość kary tylko jej nieuchronność :icon_exclaim:

Edytowane przez Piotrek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Dołącze do kolegów i też przysięgnę że nigdy nie jeżdżę pod wpływem alkoholu. Powiem nawet więcej: w ogóle nie piję alkoholu { to nie religia, ani esperal tylko własna decyzja }. Pozdrawiam trzeżwych.

To pozdrowmy razem u mnie powodem jest choroba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kary już są, nawet surowe. teraz przydałoby się trochę pracy niebieskich, żeby były jeszcze nieuchronne. skoro biorąc się za jakieś jednorazowe akcje (np. znicz, święta) łapią tysiące zalanych, mogliby czesać częściej i np. sprawdzać tylko trzeźwość + papiery

jsz

 

EDIT:

zmiany już są. komentarz eksperta mi się podoba ;)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu siada po wieczornych imprezach, nastepnego dnia rano za kierownice...

...75% uczestników zlotów motocyklowych :bigrazz:

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szacował 90% i więcej, ale ja się nie znam bo na zlotach motocyklowych nie bywam

no ja też nie - tak tylko słyszałem :wink:

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał całego zbioru (oficjalny kanał):

http://www.youtube.com/TAC

oraz oficjalna strona:

http://www.tac.vic.gov.au/jsp/corporate/homepage/home.jsp

coś dla nas:

http://www.spokes.com.au

Edytowane przez kalosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym szacował 90% i więcej, ale ja się nie znam bo na zlotach motocyklowych nie bywam

 

 

no ja też nie - tak tylko słyszałem :wink:

 

 

Nie ma tak źle - czasy się zmieniają ludzie w tym kraju zaczynają sie normalni robić (przynajmniej wiekszość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zainwestować w alkomat?? Naprawdę przydatna rzecz. Swój kupiłem na alledrogo za 240zł. Wyniki potrafią naprawdę zaskoczyć. Dzień po imprezie, godzina 13.00 ja się czuję w porządku a we krwi 0,34 promila. Zapewne wiele osób bez wcześniejszego przebadania wsiadło by na sprzęta i pognało. Błąd!

2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...