Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wow aż trzy opony, ale faktycznie jak ma takiego kopa to i gumy musi dość szybko zdzierać , ceną godziny pracy serwisu też jestem troche zaskoczony, po tym jak dorwałem się do serwisówki v stara praktycznie wszelkie czynności wykonuję sam, robie to trzy razy wolniej jak w serwisie ale jak mi się wydaje trzy razy dokładniej. A co z jazdą po winklach np Wisła w kierunku na Szczyrk tam jest trocher tych winkli jak tam spisywał się TRIII, pewnie tamtędy Kapiszon smigałeś jakie odczucia. Sory że tak wypytuję ale przed zakupem chciałbym mieć pewność że TRIII to jest sprzęt dla mnie, mocy wystarczająco , jeszcze teraz jak się zachowuje na drodze i będę wiedział wszystko. Bede się starał we wrześniu wyskoczyć do Katowic podobno mają być jazdy testowe to może spróbuje, ale i tak prosze o wasze opinie bo kilkunastominutowa testówka nie zawsze jest rozwiązaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - jaki motocykl...takie zużycie opon.Tylna opona wystarcza średnio na:

Rocket - 6 tyś km

Honda GL 1800 - 12 tyś km

Honda Shadow 750 - 22 tyś km

 

Co do prowadzenia to Rocket wzorem prowadzenia nie jest.

Najlepiej prowadzącym się motocyklem w naszej klasie jest nowa Yamaha V MAX.

Jeździłem wieloma modelami motocykli,ale nowy V MAX to "mistrzostwo świata"

 

Opona Rocketa 240 mm nie jest idealna,i trzeba się z tym pogodzić.

Właśnie dla tego w modelu Rocket Touring zastosowano dużo węższą tylną oponę aby poprawić prowadzenie i aby motocykl lepiej nadawał się na turystyczne kręte szlaki.

 

Motocykl na oponie 240 trochę trudniej położyć w zakręt,i Rocket nie lubi drogi z koleinami.

Dla mnie nie miało to żadnego znaczenia,i kupując Rocketa wiedziałem że "ten typ tak ma".

I myślę że żadnemu z właścicieli Rocketa to nie przeszkadza.

 

Kapiszon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie masz racje V Max jest ładny, ale pewnie z plecaczkiem gdzieś dalej się wybrać to problem, nie mówiąc już o zabraniu jakich kolwiek tobołów. Cenowo jeszcze poza moim zasięgiem, natomiast TRIII jest już powoli w moim zasięgu. Ten twój jak by był teraz do sprzedaży to bym go łyknoł, wtedy brakowało mi jakieś 3 tysiaki. Myślę że w przyszłości niedalekiej zresztą trafię na podobny a może nawet lepszy egzemplarz. Powiedz czy jakieś szczególne miejsca które trzeba obejrzeć lub dokładnie posłuchać w trakcie kupna używanego TRIII, a może masz namiary na kogoś kto mógłby sprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pisze za siebie.W tym sezonie,z powodu nadmiaru pracy prawie nie jezdzilem.Zrobilem ok 8tys km.Opona z poprzedniego sezonu wytrzymala i mam na niej nadzieje jeszcze zrobic jeden wypad(ok 1500km.)Spalanie 6,6-7,8l.Po przejsciu na Rocketa z VTX-a,koleiny to dla mnie bajka.Dokladnie dzisiaj dostal sportowe wydechy,wiec i dzwiek ujdzie.Aha,jeszce jedna podstawowa sprawa-jest ich ciagle malo!Pozdrawiam. Wlasnie zrobilem na nowych(pustych wydechach) 400km. Wgrana nowa mapa i teraz to naprawde jest pistolet.Balem sie spalanie gwaltownie podskoczy,a tu niespodzianka-6,25!!!przy naprawde ostrym odkrecaniu.

Edytowane przez boom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam szanowne grono, jestem już też zadowolonym posiadaczem TR 3. Poprzednie ujeżdżanie to na Japoni.

 

Moto kupione w UK, tak że zima będzie na przygotowanie i dopieszczenie na przyszły sezon.Pozdrawiam wszystkich, chociaż rzadko piszących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono, jestem już też zadowolonym posiadaczem TR 3. Poprzednie ujeżdżanie to na Japoni.

 

Moto kupione w UK, tak że zima będzie na przygotowanie i dopieszczenie na przyszły sezon.Pozdrawiam wszystkich, chociaż rzadko piszących.

Witaj :buttrock: Mam nadzieje ze ta zima nie bedzie tak dluga jak ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie zapowiadają tak okrutnej jak poprzednia /oby się nie mylili w prognozach/ NAWIGATOR wielkie dzięki za pocztę, doszło w całości. Co planujecie zmodyfikować w swoich maszynach?

 

POZDRAWIAM.

Cieszę się że mogłem pomóc,przy moto nie kombinuj zbyt wiele bo będzie choinką.

ROCKET to brutalna siła i hamulce i taki ma pozostać.

pozdrawiam tych co mają i mieli TR3 bo więdzą oczym piszę.

Navigator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. musiałem zmienić forum bo stałem się posiadaczem TR III. przesiadłem sie z drag stara 1100. narazie objechałem ok. 350km. i mam troszke dłuższe ręce :biggrin: bo niemam żadnej szyby. zaiteresowany jestem taką małą owiewką triumpha i interesuje mnie czy ktoś mam taką i jak się spisuje. pozdrawiam piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. musiałem zmienić forum bo stałem się posiadaczem TR III. przesiadłem sie z drag stara 1100. narazie objechałem ok. 350km. i mam troszke dłuższe ręce :biggrin: bo niemam żadnej szyby. zaiteresowany jestem taką małą owiewką triumpha i interesuje mnie czy ktoś mam taką i jak się spisuje. pozdrawiam piotrek.

 

Witam

Mam taką szybę jak na tej stronie.

http://www.roadrecord.co.uk/news/article/rocket-reinvented

Spisuje się super. Osiągasz 2-setki i jest spoko, a bez niej to już przy 150-ciu było ciężko.

Pozdrawiam

Edytowane przez KAMEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. własnie o tej myślałem. jakoś mnie ona najbardziej pasuje.

 

żurek coś wspominał ze w skar przybył rocket. dasz się przejechać :) albo chociaż usiąść. zapraszam na forum skarzyskich motocyklistow

 

mam nadzieję że pierwszy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. musiałem zmienić forum bo stałem się posiadaczem TR III. przesiadłem sie z drag stara 1100. narazie objechałem ok. 350km. i mam troszke dłuższe ręce :biggrin: bo niemam żadnej szyby. zaiteresowany jestem taką małą owiewką triumpha i interesuje mnie czy ktoś mam taką i jak się spisuje. pozdrawiam piotrek.

TR III. jest moim 1-szym sprzetem z szyba! i nie mam zamiaru jej zdejmowac!.Poza tym witaj wsrod ,,Rocketowcow,, :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. musiałem zmienić forum bo stałem się posiadaczem TR III. przesiadłem sie z drag stara 1100. narazie objechałem ok. 350km. i mam troszke dłuższe ręce :biggrin: bo niemam żadnej szyby. zaiteresowany jestem taką małą owiewką triumpha i interesuje mnie czy ktoś mam taką i jak się spisuje. pozdrawiam piotrek.

Witam.

Twój wybór jest trafny,oczywiście jak lubisz szybciej polatać,duża szyba pęka na otworach

mocujących ale małą trudno kupić wiem bo to przerabiałem.

Gratuluję wyboru motocykla oczywiście.

Jesteś kolejnym który docenił jego zalety,jest nas coraz więcej,musimy się spotkać.

Ja na swoim ROKECIE zrobiłem 40-tyś. nie zawiódł ani razu.

Dla mnie to niezwykły motocykl.

Pozdrawiam wszystkich nawijaczy kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...