Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do kolegi z Jarocina...- jestem z okolic Kalisza, czasem bywam w SM Moto po roznosci... Moze tak kiedy jakies male spotkane by sie poznac i powymieniac doswiadczeniami...

 

Pozdrawiam



No się wreszcie coś na forum ruszyło! To póki jest zainteresowanie tematem, może jakieś spotkanie, zlocik, piwko, kolka ?

Blubi nasluchalem sie wiele dobrego o Tobie i Twym prosiaku po ostatniej intruzowni w Chomiazy :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów :)

mam problem z odpaleniem rocketa tzn. wydaje mi sie że czujnik biegów zawodzi bo nie czyta luzu.... czy ktos może wie gdzie on sie znajduje albo ktos juz ten temat przerabiał??? prosiłbym o pomoc :) chyba ze starter nie łaczy w manetce ? a może inna przyczyna ......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle to ten "czerwony przycisk" :-), ale poważnie to chyba nie czujnik luzu, bo z wciśniętym sprzęgłem nawet na biegu da się zapalić.

To prędzej ten czujnik podnóżka, bo z otwartym podnóżkiem na biegu to już nie odpali nawet ze sprzęgłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle to ten "czerwony przycisk" :-), ale poważnie to chyba nie czujnik luzu, bo z wciśniętym sprzęgłem nawet na biegu da się zapalić.

To prędzej ten czujnik podnóżka, bo z otwartym podnóżkiem na biegu to już nie odpali nawet ze sprzęgłem.

bo raz jest tak jak chce odpalic na otwartym podnózku to musze kilka razy źwignia biegów przełożyć i wrócic na luz to odpaliale nie zawsze, nieraz musze schowac nóżke i wkleszcze 1 i odpali a nieraz nie, no i też nieraz wystarczy lekko poruszac przyciskiem od starteru czarnym i raz odpali a nieraz nie, już nawet przeczysciłem bezpieczniki i nie mam pojęcia co może być

a jest taka możliwośc ze włacznik zaksydował w manetce???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja już kiedyś poruszałem sprawę gaśnięcia moto, mój czasem jak jest na luzie i rozłożę stopkę to zgaśnie albo pochodzi chwilę i zgaśnie. Nie wiem czym to jest spowodowane i jak to sprawdzić bo usterka występuje nieregularnie. zdarzyło się również dwa razy podczas jazdy że jakby tracił moc a przy najbliższym spuszczeniu z obrotów zgasł (na skrzyżowaniu :) ) ponowne uruchomienie odbyło się bez problemów jakby nic się wcześniej nie wydarzyło, też nie umie tego wytłumaczyć ani nie mam pomysłu gdzie szukać usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...