Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów:) od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem rocketa III.....czy ktoś posiada instrukcje po polsku, bardzo mi by sie przydała

Jęzeli ktoś by taką posiadał to czy mógły mi wysłać na [email protected] z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów:) od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem rocketa III.....czy ktoś posiada instrukcje po polsku, bardzo mi by sie przydała

Jęzeli ktoś by taką posiadał to czy mógły mi wysłać na [email protected] z góry dziękuję

Niestety ale chyba nie ma polskiej instrukcji. Jak chcesz to mam po angielsku owner manual i serwisówkę pełną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale chyba nie ma polskiej instrukcji. Jak chcesz to mam po angielsku owner manual i serwisówkę pełną.

dobre i to.......a czy u ciebie też jak motor na postoju lekko pchniesz do przodu i do tyłu to słychać lekkie pukanie w okolicach wału kardana przy kole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów:) od niedawna stałem się szczęśliwym posiadaczem rocketa III.....czy ktoś posiada instrukcje po polsku, bardzo mi by sie przydała

Jęzeli ktoś by taką posiadał to czy mógły mi wysłać na [email protected] z góry dziękuję

Witam kolegę z Jarocina. Miło, że kolejny Rocket zawitał do Wielkopolski. Instrukcję wysłałem na prywatengo maila. Napisz coś więcej o Rockecie.

Pozdrawiam

Wspinaker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Jarocina. Miło, że kolejny Rocket zawitał do Wielkopolski. Instrukcję wysłałem na prywatengo maila. Napisz coś więcej o Rockecie.

Pozdrawiam

Wspinaker

Dziękuję Wspinaker :)

mam pytanie do ciebie czy u ciebie na postoju też jak obkręcisz kołem do troszke do przodu i do tyłu słychać lekkie pukanie w wale przy kole...czy wszystkie tak mają ????

 

chciałem również założyć rocketowi wskażnik paliwa i budzik oraz nakładki chromowane na kolektor wydechowy chodzi o te co są zaraz za silnikiem ale w salonie powiedzieli ze oni nie mają ich że mam zobaczyć na strone angielską.......nie wiesz przypadkiem gdzie tego szukać ???

 

No a jeśli chodzi o Rocketa to trafiłem na bardzo ładnie ubranego, zakupiłem go jakoś koniec października, ale i tak zdążyłem nim troche pojeździć ok 200 km tak na początek pogoda w listopadzie pasowała. Nie łatwo było znaleźc w dobrym stanie....bo za dużo ich nie ma. Jest to 2007 rok pomalowany na dwa kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik paliwa podłącza się banalnie. Jedna kostka i po bólu. Mogę potem Ci wysłac zdjęcia gdzie trzeba się wpiąć. Trochę zabawy czasem jest jak się rozreguluje pompa paliwa (np po szlifie:P) ale też da się naprawić.

 

Możesz powiedzieć dokładnie o których nakładkach chromowanych mówisz? Bo u mnie zdemontowałem wszystko z układu wydechowego i leżą te chromy i się kurzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik paliwa podłącza się banalnie. Jedna kostka i po bólu. Mogę potem Ci wysłac zdjęcia gdzie trzeba się wpiąć. Trochę zabawy czasem jest jak się rozreguluje pompa paliwa (np po szlifie:P) ale też da się naprawić.

 

Możesz powiedzieć dokładnie o których nakładkach chromowanych mówisz? Bo u mnie zdemontowałem wszystko z układu wydechowego i leżą te chromy i się kurzą.

chodzi mi o te chromy co kolektor styka sie z blokiem silnika sa na dwie śróbki, one są krótkie

post-74155-0-99406600-1388413104_thumb.jpg

 

A te zegary tzn. wskaźnik paliwai budzik co godzine pokazuje to bym potrzebował, bo narazie to ich nie mam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ou co do chromów to jednak nie pomogę bo nie mam tych elementów.

 

Licznik i zegarek znalazłem w zestawie na allegro. Ktoś po rozbitym rockecie sprzedawał. Tyle że ja pierwsze co zrobiłem to zdjąłem ze wskaźnika paliwa chrom i wkomponowałem wskaźnik pod zbiornik. A zegarek u mnie wisi w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wspinaker :)

mam pytanie do ciebie czy u ciebie na postoju też jak obkręcisz kołem do troszke do przodu i do tyłu słychać lekkie pukanie w wale przy kole...czy wszystkie tak mają ????

 

Chciałem również założyć rocketowi wskażnik paliwa i budzik oraz nakładki chromowane na kolektor wydechowy chodzi o te co są zaraz za silnikiem ale w salonie powiedzieli ze oni nie mają ich że mam zobaczyć na strone angielską.......nie wiesz przypadkiem gdzie tego szukać ???

 

Żadnego stukania w przekładni nie słyszę.

 

Link do osłon w angielskim sklepie Triumpha. Wysyłają bez problemu do Polski (kupowałem tam czujnik położenia przepustnicy) :

 

http://www.worldoftriumph.com/product.php/2253/exhaust_flange_covers___chrome

 

Polskiej instrukcji serwisowej do Rocekta to raczej nie ma i nie sadzę, żeby kiedykolwiek powstała.

 

Pozdrawiam

Wspinaker

 

Licznik i zegarek znalazłem w zestawie na allegro. Ktoś po rozbitym rockecie sprzedawał. Tyle że ja pierwsze co zrobiłem to zdjąłem ze wskaźnika paliwa chrom i wkomponowałem wskaźnik pod zbiornik. A zegarek u mnie wisi w garażu :)

 

Blubi. Mógłbyś wstawić fotkę, jak wkomponowałeś ten wskaźnik? Pod zbiornik? Nie bardzo rozumiem.

Edytowane przez Wspinaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blubi. Mógłbyś wstawić fotkę, jak wkomponowałeś ten wskaźnik? Pod zbiornik? Nie bardzo rozumiem.

Wspinaker: Kolego, totalnie mamy inne podejście co do prosiaka :)

Ja swojego kupiłem rozbitego i jeździłem nim jeden sezon zrobionym na full stock

Potem rozebrałem go do śrubki zerowej i po pocięciu i wymianie połowy części złożyłem do kupy.

Sprzęgło Barnett

(wysilone do końca możliwości, złamałem cztery wysprzęgliki, aż triumph nie zrobił mi na zmówienie takiego że nie pęka :)

Przeprojektowane :

przepustnice (zdjęte gardziele)

Układ powietrzny:

3 K&N na przepustnice

Kompletnie od zera zaprojektowany komputer.

Układ wydechowy ręcznie liczony od zera.

I wiele wiele wiele innych przeróbek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam inna wizje, te liczniki i inne swiecidelka są mi zbędne ..............wymysl cos ciekawszego niz obwieszanie rocketa jak choinki wszelkimi akcesoriami z internetu :P

Ja też jestem tego zdania że co za dużo to nie zdrowo, no i urok motoru wtedy ginie..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...